Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
Mało mnie na forum od dawna i dopiero dzisiaj dowiedziałem się o twoim wypadku.

Karol, już sporo czasu minęło ale ogromne wyrazy współczucia i wsparcia w codziennej rehabilitacji z mojej strony!

TT to dobre auto.
Dziękuję kolego

Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
mi to by się przydał ten mały klocek który tam leży na lawecie z przodu przed autem :P Ale mam nadzieję ,że odzyskałeś trochę kasy i zaczynasz już zbierać na nową TT bo w końcu uratowała CI życie
Wiesz Paweł gdybym jednak zdecydował się sprzedać Czarnulę na części to tak jak wcześniej wspomniałem dogadalibyśmy się choć wolałem po prostu pozbyć Czarnuli aby na nią nie patrzeć i nie rozgrzebywać w pamięci. Co do kasy nie chcę wspominać i pisać za ile poszła, ponieważ poszła za bardzo bardzo mało, ale wolałem już dłużej nie czekać i szukać chętnych za większą sumę, ponieważ chętnych było "aż dwóch" na nią, więc może i sprzedałem za tanio i lepiej wyszedłbym na częściach, ale tak jak wcześniej wspomniałem chciałem się już pozbyć Czarnuli bo i tak już za długo u mnie w garażu stała. Nie będę ukrywał, że nie odkładam kasy na TT-tkę, ponieważ odkładam ale tym razem na MK1, bo na MK2 nie dam rady, a też nie chcę kupować jakiejś MK1 od Niemca za 12 tys. zł, dlatego wolę zaczekać, odłożyć sobie więcej i kupić coś lepszego