Humidorek - Ty to potrafisz pocieszyć Mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle, ponieważ po wyczyszczeniu zrobiłem co prawda tylko około 10 km, lecz żadnego nowego nalotu nie miałem. Może to zasługa tego, że jeżdżę jednak jak emeryt, ale wszystko wyjdzie jeszcze w praniu

Hubi_pl - ludziska są Ci wdzięczni za Twoją dobroć i łaskę, jesteś naprawdę dobrym człowiekiem, a jak zmienisz wydech będziesz aniołem

Kwinto - doczyściłem i to jak, a jakby to mój dziadek jeszcze dodał: błyszczą się jak psu jajca na wiosnę Przynajmniej jak teraz będę o to dbał, to nie zejdzie mi dwie godziny na czyszczenie "Gejowskie auto"? Czyli, że my wszyscy... ten tego...?

Jaqob - wełna stalowa, właśnie czegoś takiego mi brakowało, ponieważ tymi wszystkimi ściereczkami i gąbkami, które z początku użyłem zamęczyłbym się, ale... pożyczyłem z kuchni druciak do zmywania i poszło jak z płatka.

ZUCZEK - na razie wydają mi się za czyste, ale mam nadzieję, że się przyzwyczaję

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Witam

Do gwiazdki co prawda zostało jeszcze trochę czasu, ale postanowiłem rozpieścić swoją Czarnulkę i kupiłem jej takie oto prezenty, od użytkownika michal26, którego to szczerze polecam
- osłona silnika 8J8825237A, cena 159 zł. Obecna już swoje wysłużyła, więc pora na nową
- napis "3.2" 8P0853743D2ZZ, cena 73 zł. Nie wiedzieć dlaczego, ale chyba pozostali użytkownicy dróg myślą sobie, że mam pod maską silnik 1.6 i podpuszczają mnie do ścigania lub co gorsze pozwalają sobie mnie wyprzedzić Dlatego od dziś to się zmieni! Nabiorą szacunku! No! Ale... może ja szukam winy u innych, a wina leży po mojej stronie, ponieważ po prostu pozostali kierowcy widzą, że jeżdżę jak emeryt? Po drugie to tak jakoś łyso było tylko z tym samym Quattro.
- dywaniki gumowe 8J1061501A041, cena 175 zł. Posiadam tylko welurowe/na lato, więc do kompletu gumowe/na zimę
- lakier zaprawkowy wraz z lakierem bezbarwnym, cena 54 zł. Do zatuszowania niedoskonałości, doskonałej Czarnulki
Wszystkie części to oryginały.


Pozdrawiam
Karol