Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Nie wyswietla temperatury..

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456

    Nie wyswietla temperatury..

    Wczoraj zostawilem auto u elektryka bo nie dzialal mi przycisk ogrzewania tylnej szyby. Mechanik usterke naprawil ale dzisiaj zauwazylem ze na komputerze nie wyswietla mi temperatury powietrza. Dolna linijka (komputer pokladowy) dziala OK, gorna (bledy, radio) tez OK a srodkowa jest pusta. Nie wiem czy mechanik cos namieszal czy jakies ustawienie sie zresetowalo (auto bylo odpiete od pradu bo musialem pozniej wprowadzac kod do radia).

    Oddawac na reklamacje czy da sie to jakos wlaczyc?
    ttless..

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    Nie da sie tego wlaczyc , albo pokazuje albo nie.

    To wyglada na odpiety czujnik temp. ktory jest przed chlodnica. A moze jak zostawiles samochod u mechanika , to ziomki wpadli na pomysl co by posmigac po miescie i nieopatrznie w cos sie wladowali ,a do powrotu wyklepali.
    A tak calkiem powaznie , to czujnik temp podlaczony jest do licznika na wielowtyku wiec nie wpiecie go do licznika mozna wykluczyc, chyba ze mechanik przecial kabel od termometru w celu pozyczenia np masy.
    Prawdopodobnie padl czujnik, A wizyta w warsztacie tylko pokryla sie z ta usterka.
    Jezeli w nic nie przydzwoniles , np psa , kota itp przodem auta (czujnik dojrzysz/wymacasz przez srodkowa kratke w zderzaku) to podjedz do mechanika z reklamacja.
    TTC Quattro
    GG 1539752

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Kazalem mu pogrzebac tez przy liczniku bo mi przeklamuje jeden zegar (paliwa), mam nadzieje ze tylko cos wypial a nie pocial..
    ttless..

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    w licznikach magneti marelli to jest wada fabryczna , w moim oba "przeklamywaly" tzn poziom paliwa i temp cieczy chł.
    Te liczniki ogolnie nie naleza do udanych , scieżki lutowane czasem rowniez zawodza. Wiec moze Cie czekac wymiana licznika, albo jazda takim jaki masz.
    TTC Quattro
    GG 1539752

  5. #5

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    Cytat Zamieszczone przez Piotrek
    w licznikach magneti marelli to jest wada fabryczna , w moim oba "przeklamywaly" tzn poziom paliwa i temp cieczy chł.
    Te liczniki ogolnie nie naleza do udanych , scieżki lutowane czasem rowniez zawodza. Wiec moze Cie czekac wymiana licznika, albo jazda takim jaki masz.
    to z tym przekłamaniem licznika chłodzenie cieczy u mnie się też zdażyło bo dochodzi do 75 c i staje a na panelu klimy jak sprawdzam to rośnie temp. normalnie (opcja 51) i nie zatżymuje się na 75 tylko na 90 c tak jak powinno być wiatrak się włancza i wszystko jest ok tylko ten licznik
    NO RISK,
    NO FUN.

  6. #6

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    OK, temp naprawiona, poruszal wtyczka od licznika i sie zrobilo.

    Pozostajac przy elektrycznych sprawach mam jeszcze jeden problem - gniazdo zapalniczki jest jakby za male (za krotkie?), tzn wszystkie przedmioty wpinane pod gniazdo zapalniczki po chwili jazdy po dziurach wyskakuja z gniazda (nie do konca tylko na tyle ze juz nie dostaja pradu) Co to moze byc?
    ttless..

Podobne wątki

  1. Fis się podświetla ale nic nie wyświetla.
    Przez PaciorJr w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-08-2017, 20:41
  2. MK1 [8N] Wyświetla akumulator - co to może być przyczyną?
    Przez dzerat w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-06-2015, 10:34
  3. Czujnik temperatury
    Przez `KoKsiik w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-05-2015, 14:41
  4. kontrolka temperatury
    Przez ojaciekrece w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2013, 15:26
  5. FIS nie wyświetla komunikatu
    Przez mLody w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-03-2009, 03:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •