Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Bardzo Szerokie Felgi czy podejdą do TT ????

  1. #1

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    SILESIA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    41

    Bardzo Szerokie Felgi czy podejdą do TT ????

    Cześć wszystkim

    mam możliwość kupienia felg pięknych Borbetów T o rozmiarach 17 cali 2 przednie felgi 8 calowe ET30 i 2 tylnie felgi 9,5 calowe ET35 jakie opony na te felgi naciągnąć tak żeby było dobrze i bezpiecznie tak żeby nic nie przycierało ,ocierało

    dziękuje i pozdrawiam Jacek ( CoReK )

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    225/45
    235/40
    245/40
    255/40
    najlelepiej 2 pierwsze na przod, dwie kolejne na tyl
    ttless..

  3. #3

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    SILESIA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    41
    a profil 45 nie wejdzie do tyłu ???? bo to zawsze odrobinę wygodniej i bezpieczniej dla felg

    co wy na to ??

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Jezeli nie masz obnizonego auta to bym odpuscil te felgi. Sa male i szerokie, bez obnizenia efekt moze byc dosc komiczny.

    Pamietaj ze dobierajac opony dopasowac tak zeby srednica kola za bardzo sie nie roznila (najlepiej zeby byla identyczna).
    ttless..

  5. #5

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    SILESIA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    41

    hahaha spoko spoko

    wiem wiem sorry za pomyłke chodziło mi o wysokość opony a auto mam na standardowym zawieszeniu zero udziwnień i obniżeń czyli wejdzieee ????? bez obtarćć ???? z tyłu i przodu 45 mm ??

  6. #6

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225

    Re: hahaha spoko spoko

    Cytat Zamieszczone przez corek
    wiem wiem sorry za pomyłke chodziło mi o wysokość opony a auto mam na standardowym zawieszeniu zero udziwnień i obniżeń czyli wejdzieee ????? bez obtarćć ???? z tyłu i przodu 45 mm ??
    Corek- Jezeli chcesz dobierac opony w aucie , to najpierw powinienes zgłębić wiedze oznaczania opon.....

    w skrocie wyglada to tak:
    to co oznaczyles jako wymiar 45mm , to zgodze sie ze jest to wysokosc opony , ale nie w mm , tylko jest to procent szerokosci opony ktora jest podana w mm. Wiec przykladowo opona 225/45 17" wcale nie ma takiej samej wysokosci co 245/45 17'' tylko mniejsza.
    W doborze pomocny bedziesz mial kalkulator dostepny na oponiarskich stronach www.
    Poza tym jezeli masz quattro to nie radze kombinowac nie znajac tematu ,efektem moga byc polamane zeby w przekladni katowej dyfra , objawiajace sie niemilym dla ucha cyklicznym trzaskiem i wymiana dyfra.
    TTC Quattro
    GG 1539752

  7. #7

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    SILESIA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    41
    Oki kumam dziękuje za uświadomienie więc co proponujesz to wersji 1.8 T napęd tylko na przednią oś zero ingerencji w zawieszenie rocznik auta 1999


    dziękuje

  8. #8

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    w takiej sytuacji masz szerokie pole do popisu , wg mnie nic nie powinno przycierac. Ale zeby to sprawdzic to nalezaloby zalozyc na samochod , lub przynajmnije same felgi podpasowac , zobaczyc jak sie licują z blotnikami itp. Bo wymiary wymiarami a problem pojawia sie jak felgi sa juz w domu.
    Nie wiem jak wygladaja te borbety o ktorych mowisz ale jezeli chodzi o moj gust to majac wolna gotowke , pewnie zapodalbym felgi od prosiaka 911turbo, lub oryginaly audi 9 szprychowe 18" lub 5 szprychowe 18" od rs6. Nie kupuj tylko 9szprychowych 17" bo przypominaja tylko wygladem te o cal wieksze, natomiast bardzo łatwo sie gną i sporo osob na nie narzeka.
    TTC Quattro
    GG 1539752

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-04-2016, 19:20
  2. Takie nakładki podejdą do TT ??
    Przez maehix w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-08-2014, 08:33
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-02-2014, 23:19
  4. Sprężyny z A4 (8E) sedan - podejdą do TT FWD?
    Przez The_Saint w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-11-2011, 13:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •