Witajcie. Co prawda jeszcze nie dolaczylem do szczesliwcow czyli posiadaczy tych pieknych wozow ale mysle ze jestem na dobrej drodze. Aktualnie zbieram pieniazki i sprzedaje dotychczasowy woz (a zarazem moj pierwszy M-B C220 2002r 143km) jestem z niego w sumie zadowolony 3drzwi 6 biegow skrzynia i masa nie cala tona przy tej mocy fajnie sie sprawuje ale naped na tylna oske przy tej wadze w zimie jest nie do wytrzymania, a i na normalnym asfalcie czasem dupcia lubi poleciec. Dlatego juz od dluzszego czasu obserwuje to forum jak i auta na aukcjach. Moj cel to mk2 , znajomy siedzi u niemca i szuka czegos dla mnie a mianowicie 1,8tfsi 2010-11 lub tez 3,2 2007-08 ceny podane przez niego sa do zniesienia. Chcialbym sie poradzic was jako ekspertow czy warto sie pchac w 1,8 ? ladne biale s-line lecz szczerze mowiac nie jestem pewien bo na temat tego typu nie znalazelm konkretnych info. Jezeli zamiescilem post w niewlasciwym miejscu to przepraszam i prosze moderatora o przeniesienie. Na koniec dodam ze mam 20 lat ale nie szukam wrazen i respektu u innych po prostu przez ciezka prace dorabiam za granica, a na budowanie domu jeszcze przyjdzie pora