Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Wątek: emy BMW Gran Turismo (BMW F07 )

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #10
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez emy Zobacz posta
    hej,

    @ Jaqob:
    co do aktywnego tempomatu, to chorowalem na niego juz w A6. Bo wydawal mi sie super gadzetem.
    Kilka kilometrow w miescie, w korku wydawalo sie byc doskonalym rozwiazaniem na ciagle Stop & Go.
    Ale caly urok prysnal, kiedy przejezdzalem przez szykane. Auto przede mna zniknelo z pola radaru, a ja-bedac w zakrecie-auto wystrzelilo jak z procy probujac sie rozpedzic do 60kmh.
    Dalej. Jeszcze to bym przezyl, ale jazda po autostradzie tez nie nalezala do zbyt komfortowych. Samochod hamowal ( kiedy ktos wyjechal), przyspieszal kiedy mial pusta droge.
    Myslalem, ze bedzie to sie odbywac jakos plynnie, niestety. Redukcja i pelen gaz przy przyspieszaniu.

    Byłem ciekaw Twojej opinii dlatego, że mam to w Porsche i jestem mega zadowolony. Być może niedopracowany był ten tempomat z którym miałeś styczność. U mnie wszystko odbywa się płynnie. Ustawiam sobie odległość pojazdów jak chcę. W zakrętach radar też "skręca za samochodem". To jak auto zareaguje na przyspieszenie u mnie zależy od trybu jaki włączę. Jak mam comfort to przyspiesza płynnie jak w limuzynie jak sport to już agresywnie a w trybie Sport plus bardzo szybko reaguje. Jadąc za autem po włączeniu kierunkowskazu auto szybko reaguje na wyprzedzanie. Powiem szczerze, że to jest właśnie jedna z moich ulubionych funkcji stąd byłem zdziwiony, że nie polecasz.

    Co do korków to można jechać autem czytając gazetę albo przeglądając FB baaardzo to rozleniwia kierowcę i jest o tyle niebezpieczne, że po wyłączeniu systemu szybko można się zapomnieć, że należy kierować autem i hamować
    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 10-09-2014 o 15:07
    I don't have dreams, I have goals.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 31-01-2014, 18:52
  2. Ramka do tblicy rejestracyjnej z gry GRAN TURISMO 5 PS3
    Przez martinflash w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-01-2011, 10:59

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •