Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Wątek: emy BMW Gran Turismo (BMW F07 )

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez emy Zobacz posta
    To było 3er GT, więc nowy
    Nie, nie podążył za skrecajacym tylko wyrwał do przodu. Dobrze,że zdążyłem zareagować.
    emy to nie wiesz, ze porsche jaqoba jest pozbawione nawet najmniejszych wad?

    Mi sie Twoje bmw bardzo podoba i w przyszlym roku mam zamiar zakupic cos podobnego Faktycznie wyglad tego auta budzi kontrowersje, ale z tego co czytalem jest bardzo luksusowy i na drodze zadaje szyku . Jest zbudowany na bazie 7-mki a nie 5-tki, jakby sie moglo wydawac. Nie jest przy tym taka "krowa" Ktos porownal GT do e60 - nie wiem czemu GT bardzo mi sie podoba

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    emy to nie wiesz, ze porsche jaqoba jest pozbawione nawet najmniejszych wad?
    Mari, wszystko ma wady i nie musiałeś od razu ironizować. Nie miałem okazji nigdy jechać innym autem z podobnym systemem stąd moja zwykła ciekawość.
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #3
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Nie dziwię się że jest pozbawiony wad i lepiej dopracowany, zaś Panamera to auto półka wyżej więc nie ma co porównywać tych aut.

    ZUCZEK nic nie jest pozbawione wad, a Panamera podobnie jak GT budzi spore kontrowersje. Nikt tu obu aut do siebie nie porownywal, wiec nie wiem do czego sie odnosisz, bo chyba nie do wspomnianego tempomatu.


    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Mari, wszystko ma wady i nie musiałeś od razu ironizować. Nie miałem okazji nigdy jechać innym autem z podobnym systemem stąd moja zwykła ciekawość.

    Jaqob Twoje auto jest kapitalne, trudno w nim znalezc jakies wady i sklamalbym gdybym powiedzial, ze mi sie nie podoba Chodzilo mi raczej o to, ze bardzo czesto o nim piszesz, czasem nawet zbyt czesto


Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 31-01-2014, 18:52
  2. Ramka do tblicy rejestracyjnej z gry GRAN TURISMO 5 PS3
    Przez martinflash w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-01-2011, 10:59

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •