Pokaż wyniki od 1 do 15 z 67

Wątek: AUDI TT dla początkującego

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #10
    Awatar numberOne
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    ...
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    black
    Posty
    159
    zgadzam sie z tb, w sumie wgl nie mysle o kwestii quattro, dopiero tu sie dowiedzialem jaka to ujma, chociaz powiem szczerze, ze od kiedy spodobala mi sie TTtka, to nie myslalem o quattro. Bylo to dla mnie takie fajne, jak np. klimatyzacja - ja jej prawie nie uzywam, ale niektorzy nie mogliby sie bez niej obyc. W kazdym swoim aucie mialem nabita klime, a korzystalem sporadycznie... szczerze tak sobie mysle, ze jakbym nie mial klimy, to tez bym nie plakal z zalu - kazdy ma swoje priorytety, dla mnie duzo bardziej liczy sie przykladowo boose, ktory jest swietny, a znam osoby, ktore nie sluchaja muzyki w aucie, a co najwyzej wiadomosci i pewnie kupujac TT nie obchodzilby ich boose - kwestia tolerancji cudzych wyborow. Jakbym mial cofnac czas, to powiem szczerze dalej quattro nie graloby dla mnie duzej roli, bardziej stan techniczny, blacharski i pare bajerow, ktore uwazam za przydatne.

    CHOCIAZ zeby nikt mnie zle nie zrozumial - quattro swietnie jezdzi i jest to dobry wybor, ale nie kazdego ta kwestia tak bardzo obchodzi
    Ostatnio edytowane przez numberOne ; 09-09-2014 o 22:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •