Pokaż wyniki od 1 do 15 z 67

Wątek: AUDI TT dla początkującego

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    A ja jestem szczęśliwy ze mam Audi TT bo to moje marzenie było i ze jest w miarę zadbane nie ważne że nie ma quattro i dwuch wydechow ciesze się każdym dniem jeżdżąc nim i mam nadzieje ze kolega zuczek nie będzie ze mnie ironizowal

    Wysłane z mojego SM-N9005
    Ostatnio edytowane przez wiewioraandrzej ; 09-09-2014 o 23:13
    Using Tapatalk

  2. #2
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez wiewioraandrzej Zobacz posta
    A ja jestem szczęśliwy ze mam Audi TT bo to moje marzenie było i ze jest w miarę zadbane nie ważne że nie ma quattro i dwuch wydechow ciesze się każdym dniem jeżdżąc nim i mam nadzieje ze kolega zuczek nie będzie ze mnie ironizowal

    Wysłane z mojego SM-N9005
    Nie wiem kolego skąd takie wnioski? jak widać nie bardzo wczytałeś się w mojego poprzedniego posta, a szkoda, nie mam zamiaru doceniać się czymś czego kto inny nie ma, tym bardziej że tak jak pisałem miałem FWD i mogę sporo powiedzieć jakie niedogodności były z tym związane, więc ciężko było by mi doradzać komuś podrabiane perfumy skoro na półce są markowe i np nie kupujcie aut z air bag bo jak nie robicie wypadków to są wam do niczego nie potrzebne, schodzimy do poziomu absurdu po za tym, sam napęd to nie wszystko, quattro czy to 180 czy 225 ma lepsze zawieszenie tylne, dzięki czemu prowadzi się jeszcze lepiej i pewniej, jest bezpieczniejsze.
    Też pieszczę TT jak tylko mogę i staram jezdzić się po suchej i czystej drodze ale jednak Quattro potrafi przydać się w najmniej spodziewanej sytuacji i kiedyś do tego dojdziesz, puki co ciesz się tym co masz i czerp radość z posiadania TT
    A na dowód fotki że napęd quattro się przydaje, chodź przecież TT terenowym autem nie jest
    Załącznik 7152
    Załącznik 7153
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 09-09-2014 o 23:49
    Znowu TT znowu Cabriolet

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •