Cytat Zamieszczone przez numberOne Zobacz posta
Emy wiadomo wszystko pada, wiec jak kto chce. Co do alcantary - ja akurat lubie skore, ale wiadomo kazdemu podoba sie co innego

Co do bezwypadkowych - wiekszosc TT pewnie miala jakiegos dzwona - jak gadalem z kolesiem z ASO, to mi powiedzial, ze te fury miewaly dzwony juz przy 20tys - taki charakter auta, wiec trudno znalezc bezwypadek, ale liczy sie to w jakim stopniu on byl bity - jak ma tone szpachli itd, to bym nie bral, ale moj np. nie ma wgl oznak powypadkowosci - jest prosty, miernik lakieru wyszedl okay itd. takze jesli moj mial dzwona, to pewnie w przod i bylo to ewentualnie wymienione na nowe, aczkolwiek podloznice mam proste. Takze da sie znalezc w dobrym stanie blacharskim, ale trzeba dlugo szukac... Wiekszosc TT jakie ogladalem mialy szpachli na min. 700mikronow wzwyz (do skonczenia skali) takze ciezko jest na rynku wiem po sobie
Matko Boska co Ty kolego wypisujesz,aż woła o pomstę do nieba!
Po pierwsze polecaj Quattro,a nie odwrotnie,po drugie w cenie do 15 tyś szukaj dobrego roweru a masz z głowy ,że auto kupiłeś szrot!Wciskanie w fotel?mało prawdopodobne.Gadaj dalej z kolesiami z ASO,wiarygodni do potęgi szczególnie z tymi wypadkami do 20 tyś.