Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Tanie oponki... za tanie?

  1. #1

    Tanie oponki... za tanie?

    Hej...
    znalazłem tą aukcję... oponki są jakieś tanie... czy rzeczywiscie cena jest tak niska tych opon w chwili obecnej? słyszałem, że są całkiem fajne...

    http://allegro.pl/item305257285_

    mam pytanko... mam tt w wersji 225 quattro... i czy moge kupic te oponki do swojej Małej? słyszałem ze do wersji 4x4 potrzebny jest trochę inny rodzaj opon... czy po prostu nie zwracać na to uwagi?

    pozdrawiam...

    [ Dodano: Czw Sty 31, 2008 12:42 am ]
    czy ktoś się orientuje jaki profil oponki najlepiej wybrać do felg 17" żeby aż tak bardzo nie trzęsło... i jaki jest zakres szerokości opon jakie można założyć do Tetetki...

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Gorzów ?l?ski
    Posty
    20
    Tutaj maja opony w fajnych cenach

    http://ssl.delti.com/oponytanio/start.html

    kupowalem w zeszlym roku i wszystko bylo OK

  3. #3
    Cena praktycznie taka sama, a trzeba jeszcze zaplacic za dostawe... W wawie odbiore osobiscie... wiec juz nie musze placic za transport...

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225

    Re: Tanie oponki... za tanie?

    mam pytanko... mam tt w wersji 225 quattro... i czy moge kupic te oponki do swojej Małej? słyszałem ze do wersji 4x4 potrzebny jest trochę inny rodzaj opon... czy po prostu nie zwracać na to uwagi?

    pozdrawiam...

    [ Dodano: Czw Sty 31, 2008 12:42 am ]
    czy ktoś się orientuje jaki profil oponki najlepiej wybrać do felg 17" żeby aż tak bardzo nie trzęsło... i jaki jest zakres szerokości opon jakie można założyć do Tetetki...
    Mozesz kupic wiele rodzajow opon , byle byly w identycznym rozmiarze i najlepiej tej samej firmy na przodzie co na tyle. Oraz wazne ,jezeli ktos kupuje opony uzywane , to aby zuzycie bylo takie samo na wszystkich kapciach. Producent zaleca jak dobrze pamietam ok 1mm roznicy na srednicy. (Chodzi o to zeby w trakcie jazdy nie bylo wyprzedzenia predkosci miedzy osiami, gdyz grozi to awaria dyfra , dosc nie przyjemne w konsekwencjach)
    Na feldze 17" tt wychodzila w rozmiarze 225/45. Kiedys zalozylem 225/45 przod i 245/40 tyl. Wg katalogu roznica byla bardzo mała dlatego nie mialem zadnych problemow.
    Jezeli chcesz aby nie trzaslo ,to powinienes zalozyc felgi 16" i na to dobrac jakies oponki.
    TTC Quattro
    GG 1539752

  5. #5
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248

    Re: Tanie oponki... za tanie?

    Cytat Zamieszczone przez Ariel
    Hej...
    znalazłem tą aukcję... oponki są jakieś tanie... czy rzeczywiscie cena jest tak niska tych opon w chwili obecnej? słyszałem, że są całkiem fajne...

    http://allegro.pl/item305257285_

    mam pytanko... mam tt w wersji 225 quattro... i czy moge kupic te oponki do swojej Małej? słyszałem ze do wersji 4x4 potrzebny jest trochę inny rodzaj opon... czy po prostu nie zwracać na to uwagi?

    pozdrawiam...
    Czesc Jako! :P

    Bierz te oponki i nie przejmuj sie - sa naprawde dobre, sam na takich jezdze (tylko 18 cali) i bardzo sobie chwale. Bedą pasowaly do 225q.
    Pozdrawiam!
    Pajak

  6. #6
    do tej pory jezdzilem na pirelli... wcisnal mi mechanik jakies specjalne dla quattro... ale jesli moge zaoszczedzic 1000 PLNów.... to czemu nie... mam zaufanego dobrego goscia od opon... najwyzej jeszcze jego sie zapytam czy bedzie wszystko OK...

Podobne wątki

  1. Hestia daje od wczoraj tanie ubezpieczenia
    Przez Blaines w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-09-2014, 10:09
  2. Tanie wycieraczki
    Przez ArturWWA w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-08-2014, 13:38
  3. Tanie loty krajowe
    Przez czarny w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-06-2013, 10:15
  4. Części mechaniczne nowe-tanie.
    Przez PiotrekHIT w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-04-2012, 15:27
  5. tanie ubezpiecznie AC
    Przez Cezary w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-09-2007, 11:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •