Przejechalem sie na weekend swoim nabytkiem do Wro na Meskie Granie. Trasa S3 na odcinku ktory istnieje daje sporo fajnych wrazen w TT ale nie o tym.

Ten kwalek ostatecznie przekonal mnie ze moja d.pa nie pasuje do fotela nie jest jakis wysiedziany, bo mozna powiedziec ze nowka sztuka. Po prostu cos nie gra i nie moge sobie znaleC pozycji za kierownica. W polowie trasy juz mnie bolala czesc ledzwiowa kregoslupa i prawa noga bo operujac gazem udo nie dotyka fotela

W zwiazku z tym zaczynam szukac jakiegos rozwiazania i mam kilka pytan na ktore moze uzbieraja sie odpowiedzi:

1. Czy wszystkie TT mk2 maja podgrzewane fotele?
2. Wiem ze sa skorzane i skora z alcantara ale niektore maja jeszcze pod spodem szuflady i taki okragly przycisk (z czterema zaglebieniami) elektrycznego sterowania. Co to za odmiany, jakies S-line? Co mozna regulowac tym przyciskiem?
3. Ja ma fotele regulowane recznie, czy instalacja jest przystosowana do podmianki na taki z okraglym przyciskiem?
4. Czy wymiana fotela (odpiecie kostek) powoduje potrzebe usuwania bledow?
5. Czy sa jakies inne fotele z innych modeli VAG ktore pasuja p&p do TT?

Mial ktos moze jakies doswiadczenia w tym temacie? Wszelkie odpowiedzi, podpowiedzi, sugestie itp mile widziane.

Jeszcze na koniec maly OT. Widze ze podlaczenie VAG-COM'em jest potrzebne na kazdym kroku. Ma ktos moze sprawdzony interface ktory zadziala na USB z Windows 8? Chyba musze poczynic taka inwestycje