Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Komis Gubin

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    łÓDZ
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    55

    Komis Gubin

    Witam PAnowie czy miał ktos do czynienia z komikiem z Gubina bo interesuje mnie jeden samochód a nie ukrywam ze mam dość daleko ponad 400km a nie chce na darmo jechać chodzi dokładnie mi o tego sprzedawcę http://allegro.pl/bmw-530d-245km-spo...496217455.html

  2. #2
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Powiem Ci że z tym Gubinem to zalecam ostrą ostrożność. Z moich obserwacji mogę powiedzieć tyle, że jest to zagłębie handlarzy samochodów i fotografów, którym zlecane są profesjonalne sesje zdjęciowe aut. Gdyby auto było zgodne z opisem i ktoś chciałby je sprzedać za pieniądze podane w ogłoszeniu, to nie musiałby się trudzić z taką sesją fotograficzną i tym całym szablonowym opisem. Wystarczy spojrzeć na zakładkę "wszystkie przedmioty sprzedającego" żeby wiedzieć z czym masz do czynienia. Auta na podrasowanych zdjęciach wyglądają lepiej niż jakby wyjechały dopiero z salonu, na miejscu może to już nie wyglądać tak kolorowo, a po sprawdzeniu nie jednego z tych aut, mogłoby się okazać że to kompletna mina.
    Polecam sprawdzić auto w jakimś dobrym serwisie przede wszystkim pod kątem wypadkowości i przebiegu, a także ewentualnych awarii takich rzeczy jak np. skrzynia biegów.

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    ....
    Pojemność
    brak
    KM
    ...
    Rocznik
    ...
    Kolor
    ...
    Posty
    117
    Moim zdaniem, odpuściłbym sobie wszystkie oferty z Gubina. Wątek tych handlarzy był już wielokrotnie wałkowany na forum VW Touarega, w sprawie takiej, iż w Gubinie sprzedawali przede wszystkim wersje KING KONG (limitowane), po czym na miejscu okazywały się to miny a z oryginalnym KINGIEM nie miały nigdy nic do czynienia....

  4. #4
    Awatar choody
    Dołączył
    Jul 2014
    Płeć
    Skąd
    Zielona Góra
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    czarny
    Posty
    202
    Weź VIN od gościa i sprawdź w serwisie. Gubin nie Gubin handlarzy różnej maści jest pełno wszędzie

Podobne wątki

  1. KOMIS- oszust czy uczciwy sprzedawca?
    Przez PiotrekHIT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-12-2014, 17:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •