hej

jestem nowym posiadaczem tt 225 2000 rok

kupilem z paroma problemami i pracuje na kodach bledow i powoli znikaja ale mam jeden ktorego nie ogarniam.

nie ma kodu bledu ale czasem i co najciekawsze na zgaszonym silniku ale przy wlaczonym zaplonie zapala sie na duzym wyswietlaczu czerwona kontrolka cisnienia oleju i 3 beep-y wiem ze na zapalonym oznacza to koniec pompy ale na zgaszonym?

dzis zmienilem sobie rozrzad zlozylem podlaczylem akuprzekrecilem kluczyk i ok nie ma kontrolki, przejechalem sie kawalek wrocilem zgasilem i przekrecilem kluczyk zeby spr bledy czytnikiem i nagle czerowny olej i 3 x beep

czytalem ze czasem ma to zwiazek z czujnikiem temp plynu chlodzacego a zmienilem go dzis podczas pracy z rozrzadem ale na jakis nei firmowy i chyba podjade po nowy do audi. mial ktos moze podobny problem?

silnik chodzi idealnie, czysto, bez stukow musi miec smarowanie, nastpenhy krok bede zmienial olej i filtr i zobacze czy to pomoze ale nie sadze bo to sie dzieje na zgaszonym i czasem na zapalonym.

druga sprawa mialem pekniety klosz chcialem kupic sam klosz ale udalo mi sie kupic cala lampe xenon taki jak u mnei fabrycznie
lampa oryginal bosch ale moja ma z boku obudowy balast a nowa w tym miejscu ma kabel z wtyczka, po zdjeciu pokrywy wyglada tak samo tzn xenonowa zarowka i inne uklady brak jedynie balastu poki co nei podlaczylem bo nei chce czegos spalic i zastanawiam sie czy przelozyc caly srodek czy ta bez balastu bedzie dzialac?

stara lampa ma numer czesci 0 301 164 674

nowa 0 301 164 672

z gory dzieki za rady