Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Centralny zamek/ moduł komfortu - błąd.

  1. #1
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475

    Centralny zamek/ moduł komfortu - błąd.

    Dziś odebrałem samochód po poprawkach lakierniczych. Lakierowane były przy okazji drzwi po stronie kierowcy. Lakiernik twierdzi, że nie rozbierał poszycia ani nie rozłączał/przełączał niczego a jedynie zdemontował do lakierowania i zamontował ponownie klamkę. Niestety zauważyłem, że zamek kierowcy otwiera się od zewnątrz dopiero po drugim pociągnięciu klamki czyli tak jak poprzednio działo się od strony pasażera. Drzwi pasażera z kolei, otwierają się teraz po jednokrotnym pociągnięciu za klamkę. Ponadto nie dało się otworzyć w pewnym momencie drzwi kierowcy od wewnętrznej strony, dopiero po wyjściu drzwiami pasażera, zamknięciu i otwarciu z pilota w kluczyku i szarpnięciu od zewnątrz, drzwi ponownie otwierały się po wewnętrznej stronie, znaczy się usterka ustąpiła. Nie jest to jednak pocieszające, bo jest niepewne jak długo się ten stan utrzyma.
    Mam ktoś ideę co jest przyczyną? Lakiernik zapronował powrót na warsztat i sprawdzenie ale z jego gadania wynika mi raczej, że nie ma bladego pojęcia co nabroił.
    Tomek
    edit: Sprawa banalną się okazała. Lakiernik nie miał bladego pojęcia co się stało ale kolega, z serwisu autoalarmów i audio, wyczaił, że to po prostu niewłaściwie naciągnięte cięgno mechanizmu zamka. Wszystko zatem już działa jak należy. Temat do zamknięcia.
    Ostatnio edytowane przez Tomek69N ; 22-07-2014 o 12:29

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Zamek centralny
    Przez Wojtek_22 w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-05-2016, 13:34
  2. 35 centralny zamek 03r
    Przez rys00 w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-02-2013, 14:32
  3. Centralny zamek
    Przez KrzyszTTof w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-07-2009, 11:55
  4. centralny zamek
    Przez maciektst w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-04-2009, 07:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •