Witam wszystkich!Na początku chciałem Was wszystkich pozdrowić,cieszę się,że dołączyłem do Waszego grona szczęśliwych posiadaczy TT-ki.Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie ciepło,będę się starał w miarę często coś pisać na forum,a w zamian czegoś się od Was nauczę.Teraz trochę o moim autku:
Opis skopiowany ze stronki komisu:

Audi
TT quattro 1.8 T --Leistungsteigerung--

€ 13.999,00

Barwa: Srebrny Metaliczny
Typ: Samochód używany
Rok budowy: 2000
Data pierwszej rejestracji: 5/2000
TUEV: 5/2009
AU: 5/2009
Przebieg: 84.000 km
Silnik: Benzyna
Pojemność skokowa: 1781 cm3
Moc: 195 kW (265 KM)
Kraftstoffverbrauch l/100 km:
kombiniert: 9.3
innerorts: 13.2
außerorts: 7.0
CO2-Emission kombiniert g/km: 223

Wyposażenia / Opcje:
Klimat. automat./klimatronic, ¦wiatła ksenonowe/Litronic, Skóra Czarny, Alufelgi, 6-biegowy, 2-drzwiowy, podnoszone elektr. szyby, Ogrzewanie przednich siedzeń, Napęd na 4 koła, Siedzenia sportowe, Dzielone tylnej siedzenia, ESP, ASD, ASR, Radio /zmieniarka CD, Tempomat, Komputer pokł, adowy, Wskaź, nik temperatury na zewnątrz,¦wiatła przeciwmgielne, Spryskiwacz reflektorów, El. lusterko zewn., Szyby z izolacją cieplną, Szyby kolorowe, Centr. zamek + pilot, System alarmowy antywłamaniowy, Imobilizer, Kierownica skórzana, Regulowana kolumna kierownicy, ABS, Wspomaganie kierownicy, 4 poduszki powietrzne, Serwisowany zgodnie z książką, Gwarancja, Schadstoffklasse D3, Bose-Soundsystem, Leistungsteigerung SKN von 165Kw auf 195Kw, Zahnriemen bei 74500Km in 12/06 erneuert

A oto zdjęcia:









Samochód na razie czeka na mnie w Niemczech,ale za dwa tygodnie po niego jadę.
Pozdrawiam Kacper