Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 58

Wątek: Sposoby na Fotoradary, antyradary, kontrole,przepisy itp

  1. #16

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez DNN Zobacz posta
    Co do naklejki mozna jezdzic bez - sprawdzone,jezdzilem ,jak sie doczepili-naklejalem a za zakretem do schowka

    hubi_pl
    widac czy nie, wazne ,ze podczas kontroli masz odsloniete ,bo miec takie cos mozna i nikt nie powinien sie doczepic

    Poza tym za zaslanianie tablic jest tylko 100zl mandatu z tego co wiem
    W tych czasach kolego panowie policjanci ochoczo odstępują w takim przypadku od wystawienia mandatu kierując od razu sprawę do sądu - sprawdzone na motocyklu
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  2. #17
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Ostatnio miałem okazję zrobić kilkaset km z antyradarem Valentine One. Hmm na stojące słupki działa ok ale pod warunkiem ,że celują w przód. W tył działa ale trochę kiepsko i słabo piszczy. Piszczy na tyle słabo ,że można pomylić to z piszczeniem z powodu automatycznych drzwiach na stacjach. Sporo jest fal które coś wysyła i nijak się to ma do faktycznego zagrożenia. Ostatnio miałem akcje ,że piszczało mi przy jednym aucie na maksa a jak się potem zczaiłem to furka miała aktywny tempomat chyba i dlatego ten fałszywy alarm. Kiedyś gdy było pełno puszczek a 1 z 10 była pełna to zapewne super urządzenie bo nie trzeba było przy każdej zwalniać. Teraz jak jechaliśmy do pszczelińca na kilka żółtych słupów tylko 1 był pusty ;/
    Jeszcze nie przetestowałem jak działa na suszarki i czy faktycznie się przyda bo jeśli słabo to pewnie odpuszczę temat gdyż niestety miałem więcej fałszywych alarmów niż tych prawdziwych gdzie zagrożenia się nie spodziewałem.

  3. #18
    Awatar DNN
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    347
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    W tych czasach kolego panowie policjanci ochoczo odstępują w takim przypadku od wystawienia mandatu kierując od razu sprawę do sądu - sprawdzone na motocyklu
    Bylbym w stanie podjac ryzyko ramka +CB mysle,ze mi wystarczy

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Ostatnio miałem okazję zrobić kilkaset km z antyradarem Valentine One. Hmm na stojące słupki działa ok ale pod warunkiem ,że celują w przód. W tył działa ale trochę kiepsko i słabo piszczy. Piszczy na tyle słabo ,że można pomylić to z piszczeniem z powodu automatycznych drzwiach na stacjach. Sporo jest fal które coś wysyła i nijak się to ma do faktycznego zagrożenia. Ostatnio miałem akcje ,że piszczało mi przy jednym aucie na maksa a jak się potem zczaiłem to furka miała aktywny tempomat chyba i dlatego ten fałszywy alarm. Kiedyś gdy było pełno puszczek a 1 z 10 była pełna to zapewne super urządzenie bo nie trzeba było przy każdej zwalniać. Teraz jak jechaliśmy do pszczelińca na kilka żółtych słupów tylko 1 był pusty ;/
    Jeszcze nie przetestowałem jak działa na suszarki i czy faktycznie się przyda bo jeśli słabo to pewnie odpuszczę temat gdyż niestety miałem więcej fałszywych alarmów niż tych prawdziwych gdzie zagrożenia się nie spodziewałem.
    To moze jammer bylby lepszy ktory zmienia odczyt radaru ? Np ten ktory pokazywales na forum ost.

  4. #19
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    odpuściłem temat ponieważ wiele poważnych osób powiedziało mi ,że to po prostu nie działa. Na licytacji wbiłem jakąś tam kwotę ale ona i tak została przelicytowana więc już odpuściłem ten temat. Tak się zastanawiam czy to nie było by za piękne aby takie małe niebieskie urządonko działało tak że jadę sobie 100 zamiast 50 i mam wszystko gdzieś ...Jakbym kupił to zaraz bym przetestował ale szkoda było mi wydać na testy 1000zł aby się przekonać ,że to nie działa.

  5. #20
    Awatar DNN
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    347
    Raczej ten blue raider dziala ...




  6. #21
    Awatar Kapac
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Wyszków
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Czarny
    Posty
    171
    Ja od listopada jeżdzę na Janosiku i nie miałem żadnej niezapowiedzianej kontroli. Zaoszczędziłem kilka stówek napewno i polecam go każdemu. Wkoncu mam 0 punktów
    https://www.facebook.com/topielecoffroadteam STRONA DLA FANÓW 4X4 - Dużo błota, piasek, woda... Dla nas to nie przeszkoda! OGÓLNIE.... PIENIĄDZE WYRZUCONE W BŁOTO

  7. #22
    Awatar Kwariat
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    WWA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    478
    Yanosik czasem przesadnie i niesłusznie ostrzega ale rzeczywiście, b.dobre narzędzie

  8. #23
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    odpuściłem temat ponieważ wiele poważnych osób powiedziało mi ,że to po prostu nie działa. Na licytacji wbiłem jakąś tam kwotę ale ona i tak została przelicytowana więc już odpuściłem ten temat. Tak się zastanawiam czy to nie było by za piękne aby takie małe niebieskie urządonko działało tak że jadę sobie 100 zamiast 50 i mam wszystko gdzieś ...Jakbym kupił to zaraz bym przetestował ale szkoda było mi wydać na testy 1000zł aby się przekonać ,że to nie działa.
    Te żółte skrzyneczki są już coraz lepiej oznakowane i wystarczy zwolnić przed nimi, prawdziwą plagą są pojazdy ITD, a na nie ten Jammer nie działa.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #24

    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    ....
    Pojemność
    brak
    KM
    ...
    Rocznik
    ...
    Kolor
    ...
    Posty
    117
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    Nasz klubowicz ma taką ramkę (nie wiem czy mogę napisać który ) i całkiem nieźle to wygląda i co najważniejsze-działa. Trzeba jeszcze tylko załatwić jakoś nalepkę na szybie przyklejając np nie tą część co potrzeba druga warstwa, której się niby nie przykleja też zawiera nr rejestracyjny, ale nie ma odbijającego światła tła
    Ramka sprawdza się doskonale w połączeniu z CB (słyszymy gdzie stoi patrol). A co do ramki kwestia przyzwyczajenia. Faktycznie jest troszkę grubsza ale coś za coś )

  10. #25
    Awatar DNN
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    347
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Te żółte skrzyneczki są już coraz lepiej oznakowane i wystarczy zwolnić przed nimi, prawdziwą plagą są pojazdy ITD, a na nie ten Jammer nie działa.
    Tiaa, ale mimo to czasem sa nieco ukryte ,że ciezko dostrzec ,poza tym przenosnych fotoradarow jest masa w glupich i bezsensownych miejscach wiec nie mam zamiaru co chwile zwalniac 50-70-50-90-50 itd itp
    i przyspieszac-glownie trasa zwłaszcza na PN kraju to masakra

  11. #26
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Jeżeli już piszecie o i
    ITD to mają mocno rozwinięty system kamer. W całej Polsce są rozstawione bramki viatolla i na co drugich są kamery. Rejestrują każde auto i automatycznie rejestrują przekroczenia. Data, godzina, prędkość, nacisk osi itp. W tej chwili kontrolują tylko auta ciężarowe, osobowych nie ruszają a mają sporo materiału. Podczas kontroli wszystkie przekroczenia wyświetlają się na kompie po wpisaniu nr rej. Miałem okazję zobaczyć jak to wygląda przykładowo
    __________________________
    Pozdrawiam

  12. #27
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jak by mogli to by ruszyli, nie ruszają bo nie mogą, ale system odcinkowej kontroli prędkości jest w trakcie testów i pewnie niedługo się zacznie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #28
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    jest już gdzieś ten system ale zapomniałem na jakim odcinku. Nie wiem czy nie gdzieś pomiedzy Płońsk a Gdańsk;/
    Hmm odnośnie tego Jammera zdania są bardzo podzielone. Czytałem bardzo dużo na necie i sporo osób pisało ze to ściema. Nawet jeden gościu daje 1000zł osobie która udowodni ,że ten jammer faktycznie działa. Ma wszystkie suszarki do testów i podobno jeszcze nikt nie obniżył predkości pojazdu. Jedynie niektóre jammery zakłócają pomiary ale to już inna bajka;/
    Niestety na tajniaków niema recepty poza Uważną obserwacją kogo wyprzedzamy + CB gdyż nic ich nie wykryje ( nie wysyłają fal tylko nagrywają) także wszystkie jammery i antyradary nic nie pomogą. Nie mówię już o odcinkowym pomiarze prędkości bo tutaj to już chyba tylko zasłonić tablicę i but ;/

  14. #29
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Miedzy Plonskiem a Gdanskiem napewno nie ma. Wczoraj jechalem do Sopotu i nic po drodze nie bylo....

  15. #30
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Tak jak pisałem jeszcze ten system nie działa, czy to w Sanoku, czy w Szczecinie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Nowe przepisy
    Przez wiewioraandrzej w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 28-05-2015, 21:49
  2. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-05-2011, 07:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •