Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 120

Wątek: Kwinto 3.2 Q DSG

  1. #31
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Nie no ja wiem że w Pl lipa z tymi filtrami i wybrałeś najlepszy z możliwych, ale warto w czasie pomyśleć o porządnym stożku.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #32

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Następne wakacje spędzam w hamburgerów za oceanem, wtedy może sie tam rozejże za wspomnianym filtrem, puki co mam rok żeby się przekonać czy wybór tego który jest dziś był dobrym rozwiązaniem. Na te chwile i wizualnie i werbalnie efekt jest zgodny z moimi oczekiwaniami i to tyle. Nie bede sie martwił na zapas przepływką czy innymi pierdami. Jak padnie to się wymieni, zmieni filtr czy zrezygnuje z MODu. Nie kosztowało mnie to worka pieniędzy wiec mogę sobie poeksperymentować

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Załącznik 7170
    To był dobry weekend na doczyszczenie auta ...
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  3. #33
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Oj był. Świetny jest ten wzór felg.

  4. #34

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Lepszych pod ten kolor nie widzałem, stąd problem. Marzą mi się tu 19" ale puki co nic lepszego od tych 18" nie wpadło mi w oko.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  5. #35
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Sucho cos w temacie, bedziesz moze w Wawie? posluchalbym tej zmiany.

  6. #36

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Sucho bo co tu pisać - sam jeździsz 3.2 więc wiesz że lejesz i jeździsz . Jestem chwilę przed przeglądem - rozglądam się za ponad przeciętnym olejem bo jeżdżę na Castrolu nie pytaj czemu bo nie wiem. Poza olejem chcę zmienić klocki na ceramikę plus tarcze na coś lepszego od ori - zarzuciłem temat wiadomemu koledze z forum, szuka.
    Do wymiany jest także płyta pod silnikiem, po zimie z 2 małych dziur zrobiły się większe czekać aż się urwie nie będę. Płyta jest gówniana większość z nas już ją zmieniało, tu z pomocą przyszedł mi kumpel który stwierdził że oklei ją folią antywłamaniową nie wiem czy to ma sens ale nic nie kosztuje a przy uderzeniu nie rozsypie się na kawałki. W planie jak pisałem na lato są też 19" naoglądałem się tego - ORI to worek pieniędzy i żadna mnie nie powaliła a akcesoryjne .... nie trafiłem jeszcze na "to coś". Duża rolę odgrywa tu kolor gdybym jeździł czarną TT już bym zmienił felgi dawno. Auto jak zrobi się cieplej wjedzie na detailing do lokalnej firmy.
    Reszta hula więc nie gmeram. Jest jeszcze druga strona medalu - motocykl - ten o tej porze co roku bierze górę nad autem a w utrzymaniu i modzeniu nie jest wcale tańszy od TT.

    Warszawa ? Mieszkałem 9 lat teraz mi się tam nie śpieszy ale kto wie dam znać lub daj ty lecąc przez Łomże lub okolice np.na Mazury
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 13-03-2015 o 11:56
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  7. #37
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ja kupilem plyte w czerwcu i tak dojrzewa w garazu moze w koncu zaloze kiedys. Co do oleju to ja leje motula, nie spinam sie nad tym ktory lepszy , poprostu zmieniam co 3 mies i tyle

  8. #38

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Może ta, którą masz teraz jest w niezłym stanie. Moja aktualna oczywiście ujdzie w tłoku ale ja stawiam auto na kołkach raz w roku i robię wszystko co trza. Robię nim 15-18 tyś rocznie Ty chyba więcej także jak nic mi nie wykwitnie od zimy do zimy to widzi serwis zawsze przed wiosną. Co 3 m-ce olej ? niby jak dbasz tak masz ale albo żartujesz albo naprawdę kochasz to auto .
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  9. #39
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Aktualnie nie mam osłony na aucie.

    Zmieniam olej co 10,000km....

  10. #40

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Aktualnie nie mam osłony na aucie.

    Zmieniam olej co 10,000km....
    Intensywna jazda wymaga skutecznego smarowania .Rozumiem
    W koniec marca początek kwietnia auto idzie na przegląd pewnie wtedy odświeżę wątek z konkretnymi zakupami i informacją inną niż ta w stylu "planuję, rozglądam się ...."
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  11. #41
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    odnośnie hebli to nie masz co wybrzydzać tylko polować na te z TTrs ale czy przy takiej mocy są konieczne? te z 3.2 na prawdę dają radę
    a jak hamują w Mk2 to liczę ,że niebawem Ci napiszę , także myślę ,że niebawem się pochwalę jaką robią robotę w mk1

  12. #42
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Lepsze heble w 3.2 to fanaberia, taki zachcianek, bo 500 konnych uchodzą, a w seryjnym aucie z tą mocą są aż nad to, więc wystarczy trzymać je w dobrej kondycji i tyle.
    Ja gdy by nie kilka koni więcej, nie zmieniał bym ich za Chiny.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #43
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Lepsze heble w 3.2 to fanaberia, taki zachcianek, bo 500 konnych uchodzą, a w seryjnym aucie z tą mocą są aż nad to, więc wystarczy trzymać je w dobrej kondycji i tyle.
    Ja gdy by nie kilka koni więcej, nie zmieniał bym ich za Chiny.
    dobra dobra przyznaj się ,że kupiłeś takie coś :
    http://allegro.pl/nakladki-3d-na-ham...140344790.html
    a tak na marginesie to ta ostatnia fotka mnie rozwaliła.Jakim to trzeba być durniem aby zakładać imitację 6 tłoka na taką marną pojedynczą tarczę...
    A tak na poważnie to warto było by tylko odświeżyć zaciski w 3.2 malując na fajny kolor i będą także też wyglądać bo rozmiary są już sensowne :P

  14. #44
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Tobie to coś powiedzieć i już peplasz wszystkim
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #45

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Panowie mamy inne pojęcie lepszego . Moje tarcze i klocki wymagają już wymiany, postanowiłem zatem wrzucić klocki z ceramiki bo irytuje mnie czyszczenie felg co 2 dni, tarcze wymieniam bo to konieczne. Nie idę w akcesoryjne zestawy od 1000 zeta na koło bo to faktycznie nie ma sensu. Po prostu mając do wymiany całe heble dorzucam czapkę drobnych i mam coś delikatnie ponad standard - nic więcej. Na tę chwilę mam ofertę na zestaw tył - przód ATE z ceramicznymi klockami i to mnie satysfakcjonuje.
    Paweł słusznie wspomniał o pomalowaniu zacisków. Moje auto stało trochę i zaciski wyglądają jak wyglądają jednak nie mam kompletnie pomysłu na jaki kolor je maznąć. Nie chce klasycznej wiejskiej czerwieni bo ta tylko w zestawieniu z czarnym robi robotę. Może być tak że oczyszczę je po prostu i pomaluję na sreberko jak to chyba jest w oryginale, no chyba że macie inny pomysł .
    Także wywołany do tablicy odpowiadam - nie jest to fanaberia tylko wydaje się, że rozsądny i konieczny wydatek.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •