Pokaż wyniki od 1 do 15 z 120

Wątek: Kwinto 3.2 Q DSG

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Sucho bo co tu pisać - sam jeździsz 3.2 więc wiesz że lejesz i jeździsz . Jestem chwilę przed przeglądem - rozglądam się za ponad przeciętnym olejem bo jeżdżę na Castrolu nie pytaj czemu bo nie wiem. Poza olejem chcę zmienić klocki na ceramikę plus tarcze na coś lepszego od ori - zarzuciłem temat wiadomemu koledze z forum, szuka.
    Do wymiany jest także płyta pod silnikiem, po zimie z 2 małych dziur zrobiły się większe czekać aż się urwie nie będę. Płyta jest gówniana większość z nas już ją zmieniało, tu z pomocą przyszedł mi kumpel który stwierdził że oklei ją folią antywłamaniową nie wiem czy to ma sens ale nic nie kosztuje a przy uderzeniu nie rozsypie się na kawałki. W planie jak pisałem na lato są też 19" naoglądałem się tego - ORI to worek pieniędzy i żadna mnie nie powaliła a akcesoryjne .... nie trafiłem jeszcze na "to coś". Duża rolę odgrywa tu kolor gdybym jeździł czarną TT już bym zmienił felgi dawno. Auto jak zrobi się cieplej wjedzie na detailing do lokalnej firmy.
    Reszta hula więc nie gmeram. Jest jeszcze druga strona medalu - motocykl - ten o tej porze co roku bierze górę nad autem a w utrzymaniu i modzeniu nie jest wcale tańszy od TT.

    Warszawa ? Mieszkałem 9 lat teraz mi się tam nie śpieszy ale kto wie dam znać lub daj ty lecąc przez Łomże lub okolice np.na Mazury
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 13-03-2015 o 11:56
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •