U mnie ciąg dalszy wydawania szelestow co by nie było że już rodzina na mnie patrzy jakoś tak dziwnie .A więc mogę powiedzieć że Autko ogarnięte w zasadzie to ciesze się bo silnik mi się trafił na prawdę bardzo dobry kompresja mierzona 4 razy w ciągu 3 tygodni po 13.5 oleju nie bierze w ogóle a te problemy jakie miałem po montażu to były błędy gościa który składał silnik .Dodatkowo została wyczyszczenie chłodnia teraz temp prawie w ogóle nie przekracza 90 st wcześniej było cały czas coś koło 95- 97 st ,wiatraki włączają się teraz po przekroczeniu 96 st wcześniej to było 99 st.Zostalo zregenerowane turbo ,nowy kolektor wydechowy kolektor .dolotowy uszczelniony ,nowy tip Forge pod k03s .Została przerobiona instalacja LPG nowe przewody nowe wtryski nowe zawory jak i nowy mocniejszy reduktor .Wszystko zostało wystrojone na AFR .Poza tym został wgrany seryjny program i robione logi po czym wszystko wyszło ok i został wgrany program na 240 km .,następne logi i ładowanie wyszło coś koło 1 bar mechanik mówi ze tak ma być .Także temat z przekłada chyba został zakończony jak i czuje się kompletnie spłukany