Strona 10 z 14 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 150 z 209

Wątek: Pawel-2005 :"Projekt dupowóz 1.8t z jajem czyli Audi A3 RWD"

  1. #136
    Awatar Konrad20VT
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czarny
    Posty
    81
    Nie no Pawła A3 zapindala jak zła, niedługo będzie porównanie FWD 1.8T k04 od GTO z Pawła A3 :P Ale patrząć na to co Paweł killuje to bym sie cieszył jak bym sie utrzymał z tyłu chociaż haha :P

  2. #137
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Ten Leon też jest szybki tylko że ma napęd FWD weź to pod uwagę, ale jeżeli chcesz rozstrzygać różnicę kilku, kilkunastu koni na Youtobe, to miłego dnia
    Sorry ZUCZEK ale istnieją programy do obróbki filmów i tam możesz co do klatki ustalić kto ile się rozpędzał. Także porównanie na filmikach JEST wiarygodne. Nie liczymy koni ale czasy, a potem patrzymy kto ile deklaruje że ma kucy i jak to rzeczywiście przekłada się na szybkość. Mało kto ma możliwość ustawić dwa konkretne modele aut obok siebie i się ścigać, za to każdy może z dowolnego miejsca na świecie nagrać swój wynik i potem porównać z wynikiem innej osoby.

    Także kolega kosmo słusznie zauważył że te 260KM A3 od Gregora jedzie w określonym zakresie jak +/- 300KM A3 Pawła.

  3. #138
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    To witamy w wirtualnej rzeczywistości, teraz będziemy ścigać sie na filmikach, a mistrza prostej wyłonimy na podstawie programów komputerowych, oczywiście wyścigi na 1/4 mili też będą odbywać się w internecie, potem wypijemy piwo na face i polajkujemy się wzajemnie, ale be ze mnie, a Ciebie zapraszam na jakiś spocik, albo ustawkę, będziesz miał możliwość objechania kilku youtobowych napinaczy, oczywiście jeżeli TT jedzie jak powinno.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #139
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    To witamy w wirtualnej rzeczywistości, teraz będziemy ścigać sie na filmikach, a mistrza prostej wyłonimy na podstawie programów komputerowych, oczywiście wyścigi na 1/4 mili też będą odbywać się w internecie, potem wypijemy piwo na face i polajkujemy się wzajemnie, ale be ze mnie, a Ciebie zapraszam na jakiś spocik, albo ustawkę, będziesz miał możliwość objechania kilku youtobowych napinaczy, oczywiście jeżeli TT jedzie jak powinno.
    Tym samym, idąc Twoją logiką, nic nie warte są filmiki wstawiane powyżej przez Pawła, bo to żaden "dowód". Wyniki na hamowni też gówno warte, bo to jakieś cyferki wirtualne wygenerowane przez maszyny. Cały Internet takich materiałów jest o kant tyłka potłuc bo przecież nie można na ich podstawie niczego porównać... I nie uwierzysz nikomu jak auto jedzie, dopóki do niego sam nie wsiądziesz? Nie bądźmy śmieszni.

    Sorry za off top Paweł, możesz usunąć moje posty. Nie chciałem nikogo urazić, ale tak jak kolega kosmo, poddać wasze wcześniejsze zarzuty względem Gregora, pewnemu procesowi.
    Ostatnio edytowane przez przemeks ; 09-03-2015 o 15:26

  5. #140

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Nasielsk
    Pojemność
    brak
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Grafit
    Posty
    6
    Prawda jest taka ze A3 Pawla wogole jedzie lipnie. Golf podobno jechal z wyzszego biegu zeby dac szanse Audi, a GTI i Leon we wczesniejszym filmiku podlozyly sie za kubelek w KFC. Wiem ze A3 nie jedzie bo po necie krazy filmik jak Pawel dostal spod swiatel od DAFa co mial 15ton na sobie. Z tym pomiarem G-techem wogole Pawla ponioslo bo mierzyl wracajac z Zakopanego prosto z Giewontu. W wyscigu z jakim kolwiek autem Gregora nie ma polotu, nie ta liga tam trzeba GTRa albo chociaz jakies M5.

  6. #141
    Awatar Konrad20VT
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czarny
    Posty
    81
    Cytat Zamieszczone przez przemeks Zobacz posta
    Tym samym, idąc Twoją logiką, nic nie warte są filmiki wstawiane powyżej przez Pawła, bo to żaden "dowód". Wyniki na hamowni też gówno warte, bo to jakieś cyferki wirtualne wygenerowane przez maszyny. Cały Internet takich materiałów jest o kant tyłka potłuc bo przecież nie można na ich podstawie niczego porównać... I nie uwierzysz nikomu jak auto jedzie, dopóki do niego sam nie wsiądziesz? Nie bądźmy śmieszni.

    Sorry za off top Paweł, możesz usunąć moje posty. Nie chciałem nikogo urazić, ale tak jak kolega kosmo, poddać wasze wcześniejsze zarzuty względem Gregora, pewnemu procesowi.
    Tak na prawde droga pokazuje co jak jedzie, a nie filmik z yt, czy wykres z hamowni jest wiele przykładów gdzie auta miały wysoką moc na hamowni a dostawały lanie od sporo słabszych aut Nawet sam znam takie przykłady :P A do filmików z yt też podchodzę z dużym dystansem. :P

  7. #142
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez przemeks Zobacz posta
    Tym samym, idąc Twoją logiką, nic nie warte są filmiki wstawiane powyżej przez Pawła, bo to żaden "dowód". Wyniki na hamowni też gówno warte, bo to jakieś cyferki wirtualne wygenerowane przez maszyny. Cały Internet takich materiałów jest o kant tyłka potłuc bo przecież nie można na ich podstawie niczego porównać... I nie uwierzysz nikomu jak auto jedzie, dopóki do niego sam nie wsiądziesz? Nie bądźmy śmieszni.

    Sorry za off top Paweł, możesz usunąć moje posty. Nie chciałem nikogo urazić, ale tak jak kolega kosmo, poddać wasze wcześniejsze zarzuty względem Gregora, pewnemu procesowi.
    Proces to będzie wtedy jak postawimy najmocniejsze k-04 jakie zrobił Gregor z setupem Pawła na ulicy, myślę ze niebawem dojdzie do takiej ustawki, wtedy będziesz mógł poddawać procesowi to co zobaczyłeś na Filmiku.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #143

    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    siedlce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrne a3
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez Konrad20VT Zobacz posta
    Tak na prawde droga pokazuje co jak jedzie, a nie filmik z yt, czy wykres z hamowni jest wiele przykładów gdzie auta miały wysoką moc na hamowni a dostawały lanie od sporo słabszych aut Nawet sam znam takie przykłady :P A do filmików z yt też podchodzę z dużym dystansem. :P
    tylko tą drogę nagrywasz na filmie a potem wrzucasz na YT

  9. #144
    Awatar Konrad20VT
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czarny
    Posty
    81
    Nigdy nie wiadomo czy ktoś z górki nie nagrywa haha :P

  10. #145
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez Konrad20VT Zobacz posta
    Nigdy nie wiadomo czy ktoś z górki nie nagrywa haha :P
    Ktoś z wiatrem, a ktoś pod wiatr. Ktoś z pełnym bakiem, ktoś na rezerwie. Ktoś z felgami stalowymi 17", kupą i siku, a ktoś na alusach 19" na czczo... lel

  11. #146
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Konrad20VT Zobacz posta
    Nigdy nie wiadomo czy ktoś z górki nie nagrywa haha :P
    A że byś wiedział i to z jakich pionowych, siedząc w zaciszu można sobie pozwolić, bo kto zweryfikuje? a branzoleta będzie, jaki to przecinak.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #147
    Awatar Konrad20VT
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czarny
    Posty
    81
    Dlatego ja bym nie oceniał co jest szybsze przez filmik :P Najlepiej sie spotkać, ustawić i wtedy wychodzi :P Bo tak to można zrobić z 20 stron na ten temat haha :P
    Ostatnio edytowane przez Konrad20VT ; 09-03-2015 o 23:48

  13. #148
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    podsumowując te całe wywody.
    Zrobiłem jakiś setup i auto jest porównywane z każdym autem jakie się napatoczy i jest w podobnym przedziale mocowym. W moim odczuciu nie wypada źle bo nie jest nic odchudzane a nawet zostało dociążone i jeszcze dojdzie kilka kg na audio i większe heble.
    Nie zrobiłem tylko wykresu i nie nagrałem jakiegoś tam onboardu i nie brandzluje się ,że pobiłem rekord europy i mam najszybszy setup :P . Auto coś tam jedzie albo i jedzie jak marne k03s. Dla mnie to tylko dupowóz aczkolwiek zależało mi aby auto jechało dobrze jak na małe turbo i w moim odczuciu efekt osiągnąłem. Czas na 1/4 w moim odczuciu też jest bardzo dobry a jak jakieś a3 co ma 260km zrobi lepszy to chciałbym to zobaczyć a nie czytać ,że do setki robi lepiej skoro nawet nie było takiego pomiaru od zera.

    Poza tym jeśli ktoś twierdzi ,że mnie objedzie 260 konnym aucie o masie 1400kg i napędzie 4x4 to zapraszam. Na pewno nie odmówię ale wyścigi wirtualne na podstawie onboardów są dla mnie żenujące. Jak chcecie to nagram jutro jak robi 0-200 w 15s ale to chyba nie o to chodzi...
    np takie coś : I co jest ktoś szybszy ? auto miało wtedy 270km
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 10-03-2015 o 00:35

  14. #149

    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    siedlce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrne a3
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    . Auto coś tam jedzie albo i jedzie jak marne k03s. Dla mnie to tylko dupowóz aczkolwiek zależało mi aby auto jechało dobrze jak na małe turbo i w moim odczuciu efekt osiągnąłem.
    jak na dupowóz z małym turbo to pewnie że efekt osiagniety i tylko cieszyć sie z taniej jazdy, bo chyba to na lpg robiles, zgadza sie?

  15. #150
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    spowolniłem troszkę a3 bo dodałem jej dodatkowej masy wirującej :
    Załącznik 8154
    Załącznik 8155
    przód na ori zacisku po regeneracji i sznurkach w oplocie + tarcza 312mm a tył zestaw 280mm który a3 dostała w spadku po TT
    Całość jakoś hamuje ale klocki są nie dotarte poza tym są stare bo mam tego sporo i zużywam od najgorszych aby wisienki zostawić sobie na koniec :P
    U mnie nic nie może się zmarnować ;p
    Zostały mi jeszcze przednie tarcze 288 po 24.5mm i jak ktoś chce to mogę zlepić z nich jakiś zestaw na tył :P

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    A3 zaliczyła trening na torze Jastrząb. Były małe krótkie przygotowania typu:

    Drugi komplecik opon do zdzierania :

    Przód do rajdowe slicki bez homologacji drogowej a tył to moje stare zimówki z TT ale kartoflaki na tyle ze w lato nie pływają jak typowe zimówki
    No to zaczynamy zabawę na torze od :

    Po prawie godzinie jazdy efekt był taki:


    Ale byłem na to przygotowany i zabrałem drugi komplet klocków także po szybkim serwisie przodu auto dalej mogło śmigać. Niestety hamulce lekko nie miały i z czerwonych zacisków zrobiły się czarne:P Ale dodatkowe chłodzenie daje radę bo od wewnątrz zaciski są nadal czerwone także patent polecam bo pewnie gdyby nie to , to bym spalił wszystko do reszty:P
    Podczas gdy upalałem kolejny zestaw klocków zaczęło brakować opon. Także jakby ktoś powiedział ,że opony z TT są kiepskie to wrzucam fotkę ,że może być gorzej :

    To srebrne to już gołe druty które się wyszorowały o asfalt :P Komplet opon po 150km wyglądał tak:

    Te na dole to są na których nie śmigałem bo potem zimówki wleciały na przód na dobicie jeszcze przez kilka kółek
    Podsumowując u mnie nic się nie zmarnuje i wszystko jest używane do samego końca i to chyba dosłownie.
    Ogólnie fajny tor ,polecam. Ogranizacja trochę średnia bo brakuje mi np przejazdów na czas i dobieranie w pary z porównywalnymi przeciwnikami a nie puszczanie połowy hołoty na raz. A3 wyglądała baaardzo skromnie na tle reszty wozów jakie tam przyjechały ale jedynie tylko kilka aut mnie wyprzedziło gdzie ich puściłem i po jakimś czasie uciekały. Auta typu subaru 300+ po zakrętach zostawały w tyle a nawet były 2x evo X którym się trzymałem non stop na tyłku pomimo ,że na prostej odjeżdżały. Jakieś mazdy rx8 ,mx5 ,hondy typeR itp wszystko udawało się wyprzedzać. Tak z moich odczuć to albo skill ludzi na jatrzębiu jest troszkę niższy niż na ułężu albo moje skille troszkę urosły. Bedąc na ułężu czułem się jeszcze malutki i wolny a tutaj pomimo początkowych obaw auto na pewno plasowało sie w tej szybszej połowie
    Ogólnie jestem także zadowolony z dupowoza bo pomimo bardzo trudnych warunków jakie miał ze mną i z Żuczkiem nic nie poległo. Auta typu R8 ,lexusy itp wracały na lawetach a mój paździoch o własnych siłach bez praktycznie żadnych usterek. Jedynie co to zniszczyłem wszystkie klocki ( tył też się skończył już ale wytrzymał do końca) ,przednie slicki a tylne zimówki jeszcze nie do końca. I co ciekawe po spaleniu paliwa zacząłem upalać na lpg i dawało radę :P
    Były 2 kamerki gopro także niebawem bedzie jakiś filmik z przejazdów :P

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    dziś kolejne konfrontacje a3 z innymi autami.
    Najpierw był pojedynek z golfem r36 ale tym razem z kreski. Na starcie nadrobiłem całkiem sporo. Do 195 a3 z przodu a przy 200 golf 1 długość przed a3 także z kreski wypadło sporo lepiej niż z rolki.
    Potem był pojedynek z M3 e46 340km. Auto ma zrobiony dolot i wydech w SSG także moc nieznana.
    Pojedynek z kreski to kolega chyba średnio ogarnał start i był spory wpier:P

    Po chwilki rolka od 2 biegu i przy 220 M3 wywalczyła przewagę 1 długości auta bo siedziałem na zderzaku i odległość się nie zmieniała.
    Kolejna próba też z 2 biegu to auta szły równo do 200 ale wolna droga się kończyła i trzeba było odpuścić:

    Było sporo nagrań także niebawem może powrzucam jakieś filmiki z pojedynków
    Podsumowując bardzo miły spot ;P i jestem bardzo happy ,że takie coś jak moja a3 na low budżet może stawać z takimi autami jak M3 i to jeszcze podłubanymi i jest bez wstydu Aż mnie zaczyna korcić aby pójść z k04 od TFSI
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 10-05-2015 o 22:04

Podobne wątki

  1. Pawel-2005 Sprzedaż garażowych części do 1.8t audi TT itp
    Przez Pawel-2005 w dziale Ogłoszenia komercyjne
    Odpowiedzi: 284
    Ostatni post / autor: 26-07-2021, 13:45
  2. TT turbo-kompresor vs tt r30T czyli Żuczek vs Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 17:18
  3. Ciekawy "projekt"
    Przez Antau w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 29-01-2016, 08:33
  4. "Szara myszka" TT225 by Pawel-2005 and Żuczek
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 06-07-2013, 12:21
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 09:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •