Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: tt vs. wakacje?

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372

    tt vs. wakacje?

    zawsze jak sie zbliżał okres urlopowy to już planowałem pomalutku gdzie by tu sie ttką wybrać na zasłużony urlop a przy okazji jakąś fajną traskę zaliczyć... ale teraz to juz nie to samo....

    ale pomarzyc zawsze mi wolno...

    a zatem czy klubowicze planują moze jakies fajne wyjazdy swoimi auttkami, moze jakies zdjęcia sie pokaża z pięknych miejsc ...
    pozdr

  2. #2
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Najbliższy wyjazd do Pszczeliniec. TT wbrew pozoru jest dość pakownym autem 2 OSOBOWYM. Jak się dobrze poukłada to można zabrać namiot, pościel i bagaże na pole namiotowe na tydzień(wliczając w to psa)

  3. #3

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Załącznik 6578

    pewnie że można
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  4. #4
    Awatar DNN
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    347

  5. #5
    Awatar numberOne
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    ...
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    black
    Posty
    159
    pod sklepem gadalem z jakimis przypadkowymi typami o moim TT, bo byli ciekawi ile ma miejsca, to jak im pokazalem, to byli zdziwieni. 3ech kolesi sie zeszlo z ich seata, zeby popatrzec takie chwile sa magiczne, bo nigdy bym sie nie spodziewal, ze kupujac TT pochwale sie bagaznikiem A wejdzie tam wszystko, co ja zabieram ze soba + bagaz mojej dziewczyny, ktora bierze wiecej rzeczy. Przy przeprowadzce zmiescily mi sie do TT wszystkie moje rzeczy (lacznie z tv plazma 32") i jeszcze mialem sporo miejsca. Wczoraj kupilem okap do kuchni i tez bez problemu wlozylem do bagaznika, full miejsca jeszcze bylo. Zlew, indukcja do kuchenki, jakies meble do skladania z ikei - wszystko wejdzie spokojnie i mowie tu bez rozkladania tylnich siedzen

  6. #6
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    My byliśmy 3 osobową rodziną i psem 7 dni na wyjeździe i spokojnie się pomieściliśmy.

  7. #7
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Tak naprawdę to auto to jest mini kombi
    Ze względu na zerową użyteczność tylnych foteli jeśli chodzi o pasażerów, po rozłożeniu doskonale służą jako powiększony bagażnik. Trochę ogranicza tylna półka ale generalnie jadąc we dwójkę można faktycznie zapakować mnóstwo rzeczy, łącznie z wyjazdem narciarskim (ale narty dłuższe niż 165 cm i robi się problem bo nie ma jak biegów zmieniać )
    Ja planowałem podróż TT na Sycylię ale po przekalkulowaniu kosztów paliwa i autostrad polecieliśmy samolotem, na miejscu wzięliśmy Citroena DS3 i zaoszczędziliśmy 1/3 ceny podróży TT... Nie licząc eksploatacji auta.
    Jazda autostradowa (140-150 km/h) i robi się średnio ponad 10 litrów na 100 km a przy cenach paliwa w Europie to jakoś mi odchodzi ochota na dalsze wyprawy tym autem

Podobne wątki

  1. TT Wakacje 3 osoby 2 Tygodnie :D
    Przez Fiozo w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-07-2013, 21:54
  2. Wakacje
    Przez miskof w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-07-2013, 16:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •