Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 57

Wątek: TT 225 by verni

  1. #1
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230

    TT 225 by verni, BLQ 19", H&R

    Witam wszystkich!
    Po sprzedaży mojej A3 zdecydowałem poszukać czegoś z quattro. Powiem szczerze, że stan aut w Polsce to jakieś nieporozumienie...
    Tak wyglądało A3:
    19" na oponie 35 z lekkim naciągiem, gwint skręcony jakieś 8cm względem serii, auto całkowicie pozmieniane na polift.. 1.8T 150ps ośka z brakiem trakcji



    Udało mi się znaleźć egzemplarz, który ma wszystko co chciałem Załatwiłem sobie profesjonalny miernik warty ponad 2000zł i pojechaliśmy.
    Powłoka na całym aucie oryginalna, w okolicach 100 mikronów szyby z jednego rocznika malowana połowa przedniego błotnika po szkodzie parkingowej i tam jest 200um. Myślałem, że takich aut już nie ma:P
    Audi ogólnie bardzo, ale to bardzo zadbane! Użytkowane jako trzeci samochód w domu, garażowane, nie palone w środku, skóry w świetnym stanie, silnik super.. Mogę tak pisać i pisać:P Słono za niego zapłaciłem niestety, ale moim zdaniem było warto

    Wersja oczywiście 225ps, 6 biegów, quattro, xenon, grzane czarne skóry, scyzoryk, pełny fis, zmieniarka, dodatkowy zegar doładowania itd itp

    Planów jest dużo, narazie może nie będę ich zdradzać:P Auta na pewno nie skrzywdzę jakimiś zderzakami tjuningowymi z laminatu itd.

    Jest parę drobnych rzeczy do ogarnięcia, jak to w aucie 12 letnim.. Ale to będę czytać i pytać na forum

    Parę zdjęć na setupie zimowym

















    Pozdrawiam, Kamil!
    Ostatnio edytowane przez verni ; 22-04-2014 o 13:33

  2. #2
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Bardzo ładny samochód!
    Jak jeszcze go wyszorujesz dokładnie, założysz felgi będzie pięknie!
    Powodzenia

  3. #3
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230
    Nie za duże zdjęcia? Ładuje się wszystko ok? Bo forum A3 mamy podobny skrypt (czy jak sie nazywa wersja forum) i zdjęcia tej wielkości zmniejszają się automatycznie..
    Do auta dostałem 18" s-line (te na zdjęciu to moje 19"), ale będą na sprzedaż w najbliższym czasie
    Ostatnio edytowane przez verni ; 26-11-2012 o 00:46

  4. #4
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Zdjęcia nie za duże , nie ma tu problemu
    Furka prezentuje się bardzo dobrze ( oczywiście pomijając te koła ;- ) ale wiadomo OCB ) , na S -line będzie pięknie .
    Widzę że jest wskaźnik doładowania i obniżone zawieszenie . Wiesz jakie mody są w aucie ?

    Jeszcze cytat z innego tematu
    Cytat Zamieszczone przez verni Zobacz posta
    tak jak wszyscy pisaliście - dobre TT musi swoje kosztować i wszystkie te "igiełki" za 18-23tys to strata czasu..
    Fajnie że przyznałeś rację , często jest tak że ludzie nie wierzą , próbują polemizować i dorabiać do tego różne ideologie









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  5. #5
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230
    Szczerze mówiąc, to też najpierw przeglądałem te tańsze TT, w sumie bardziej z ciekawości chyba. Na moim wynegocjowałem 100!zł.. Bo właściciel był tak pewny swego auta, że cena była sztywna Z tego co wiem, to silnik nie ruszany, ale to zobaczymy po zrobieniu logów, ewentualnie hamownii. Póki co ciężko z czasem, a na dodatek praktycznie wszystkie fundusze poszły na auto, więc powoli, powoli będziemy się toczyć do przodu.. Spalanie, o którym w tym aucie nie powinno się raczej mówić wychodzi mi 9.5l/100km, więc jak na tą moc bardzo pozytywne zaskoczenie!

  6. #6
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Fajne auTTko. Faktycznie felgi zmienią jego wygląd, a jeśli do tego dołożysz dobre gumy, to i trakcja znacznie się poprawi ( nie mylić z komfortem ).
    Pozdr.

  7. #7
    Awatar lelu666
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Szwecja/Falkenberg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,999
    Ja rowniez gratuluje i zycze milego figlowania zima
    W życiu piękne są tylko chwile ...

  8. #8
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Quattro.....bardzo dobry wybór na zimę

    Gratki nowego nabytku, 19" - zacny felunek

    p.s. Ile masz doładowania na wskaźniku? To najszybciej Ci powie czy jest seria
    Te Terrere Terrere terererererere …

  9. #9
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230
    Doładowania koło 0.9 - 1.0 o ile ten wskaźnik wgl dobrze działa..
    Felgi 19" w sumie miały być na sprzedaż i chyba jeszcze wiszą na allegro, bo TT chciałem trochę pojeździć a nie tylko się toczyć:P Ale póki nie wpadnie jakaś dobra 18, typu roti blq, albo rota grid to moze je sobie zostawie Poza tym do takich kół seryjne zawieszenie nijak nie pasuje, z gwintem się już nawkurzałem, więc może kiedyś uda się odłożyć kasę na powietrze oby

    Edit: A po programie ile powinno dmuchać? Spróbuję podjechać w najbliższym czasie do kolegi, to porobimy logi itp.
    Ostatnio edytowane przez verni ; 26-11-2012 o 10:09

  10. #10
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Ta seria (najstarsza) tych "auto gauganów" nie była zbyt dokładna dlatego polecam podmienić na nowszą:P Poza tym ten kubek w tym słupku też warto było by poprawić bo nie jest to profi. Ja sam obszywałem swój, też nie jest idealnie ale mimo wszystko na pewno sporo lepiej a chodzą mi myśli żeby kiedyś to jeszcze poprawić:P

  11. #11
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230
    Oczywiście będzie to poprawione Ja tego nie montowałem, więc cóż mogę powiedzieć:P
    Dziś auto było podłączane pod kompa, logi też robiliśmy (tzn ja nie ogarniam tematu). Wyszło wszystko ok, turbo dmucha 0.9. Odkodowaliśmy też radio, bardzo ładnie gra, w A3 podobnie grało dopiero ze wzmakiem i skrzynką w bagazniku..
    Mam oczojebne zielone sprężyny, które są prawie tak twarde jak gwint.. weitec? Weitec wydaje się mieć inny odcień.. są jeszcze jakieś inne zielone dostępne?

  12. #12
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Ładne auto. Gratulacje verni !
    Te 19" nie będą wizualnie za duże do TT? Z ciekawości się pytam.

  13. #13
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    19" nie będzie za duże do mk1. Dużo osób na takich jeździ ( w tym ja, gdy warunki pozwalały ).

  14. #14
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez verni Zobacz posta
    ............... z gwintem się już nawkurzałem.......................
    Kup porządny gwint ( Bilstein PSS ) a zmienisz całkowicie swoje zdanie na temat takiego zawieszenia ...

    Poza tym twardsze sprężyny i seryjne amory to nie jest dobry pomysł .








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  15. #15
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230
    Arturr, chodziło bardziej o to, że auto było naprawde blisko ziemi, co uniemożliwiało wjechanie na jakikolwiek krawężnik, na większość podwórek no i niestety częste iskry pod autem..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •