Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 135 z 145

Wątek: ZLOT KLUB TT & Kazimierz Dolny 17-18.05.2008

  1. #121
    Awatar micjed
    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    Wierzchowiska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    430
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Bleu Île
    Posty
    157
    Ale przecież to nie jest zlot starszych panów żeby o 9 do łóżeczka w hotelu i spać .
    Tak jak PAWEł napisał jedziemy tam żeby sie poznać pogadać ,
    GRILL ,ZIMNE PIWKO ,na to napewno miejsce się znajdzie.
    Mimo tego że jak pisałem nie mogłem nic rezerwować na 1 noc (bo z zasady nie rezerwują), w Kazimierzu jest tyle pensjonatów że na pewno coś się znajdzie a jeszcze większą grupą to będzie jeszcze można ceny ponegocjować.
    A trochę spontonu to jeszcze żadnej imprezie (przynajmniej na której ja byłem) nie zaszkodziło.
    Jeśli ktoś chce być pewny swojego noclegu to są hotele można zarezerwować a potem przyjść tam gdzie będziemy biesiadować.Kazimierz jest dość mały więc nawet 10 minut spacerkiem nie jest to wielki wysiłek

  2. #122

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    Bieżuń/Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    -
    Kolor
    2
    Posty
    142
    A może można by było wstawić jakimiś dużymi literami dzień zlotu i miejsce na stronie startowej,żeby każdy kto wchodzi to zobaczył np. ZLOT TT LUBLIN-KAZIMIERZ 18.05.08 godz 16.00 ul. ta i ta
    225 Q,black,xenon,bose,18"RS ,R32-look,

  3. #123
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Po mimo dużej ilości pensjonatów w majowy wekend może byc problem z miejscówkami szczególnie w Kazimierzu. Paweł weż pod uwagę że ludzie walą z całej Polski więc aby się dobrze bawić muszą mieć jakieś lokum. Sam nie chciał bym wracać zatankowany bo nogę mam ciężką wtedy . No ale jeżeli jest to zlot pt: co nam los przyniesie to itak się pisze

  4. #124
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    moim zdaniem nie bedzie az tak duzo ludzi zeby zajeli wszystkie hotele po drugie jest to zwykly łikend dlugi bedzie jakos 20 i wtedy podejzewam bedzie oblezenie a tak w normalny łikend to ludzie zjezdzaja owszem ale na jeden dzien bez nocowania tak mi sie zdaje a w pttk bedziemy mieli tak jak wspominalem miejsce na grila duzy parking miejsce zeby sie przekimac i tez co wazne nad sama wisla wogole spoczko miejscowa najwazniejsze zeby nam tylko pogoda dopisala bo przyznacie ze ten maj jest jakis do dupy :/

    pozdro

  5. #125

    Dołączył
    May 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    24
    Paweł w takim razie w który dokładnie miejscu sie widzimy i o której. Klubowicze z wawy i okolic skad starujemy i o której? Proponuje droge wyjazdowa na lublin bo tą bedziemy jechac moze mc'donalds w wesołej?

    [ Dodano: Pią Maj 09, 2008 4:49 pm ]
    Peweł podzielam zdanie serwiTT - jesli mozesz to napisz pełne info na stronie głównej - dzieki temu wiecej osób bedzie miało szybszy dostep do informacji. pozdrawiam.

  6. #126
    tylko wrzućcie potem jakieś fotki i filmiki z tego zjazdu - mówię o takich na których będzie widać wszystkie tetetki w czasie jazdy po drogach, bo chyba będzie ciekawie się prezentować taki sznur ufo na polskich dziurach

  7. #127
    Awatar micjed
    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    Wierzchowiska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    430
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Bleu Île
    Posty
    157
    maverick tutaj jest wszystko na temat
    wyjazdu z Warszawy
    http://klubtt.pl/forum/topics14/zlot...008-vt1212.htm
    pozdrawiam

  8. #128

    Dołączył
    Feb 2008
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    11
    czytam i troche nie rozumię, mam leciec na lublin czy na kazimierz, z tego co próbuje wysupłac z tego chaosu to chyba najpierw na lbn tylko gdzie na ten lbn, może rzeczywiście jakiś konkret plan bynajmniej na początek zjazdu później to możemy poleciec spontonem

  9. #129
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Nasi bracia to dopiero maja wszystko dopięte na ostatni guzik.

    Zlot Audi A3

  10. #130
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    To sie panowie nazywa profesjonalizm w organizacji zlotu.POZAZDROSCIC

    [ Dodano: Sob Maj 10, 2008 10:36 pm ]
    Co wiadomo
    1)Grupa Warszawska rusza o 14 z Torwaru
    2) Spotykamy się przy skansenie w lublinie
    Jak się mylę to mnie poprawcie
    Pawel jak możesz to wrzuć mi tel. na priv. jak dodijemy do Lublina to się zdzwonimy bo możemy miec problem z trafieniem w to miejsce. Przydał by się jeszcze dokładny adres z nazwą ulicy.

  11. #131

    Dołączył
    Sep 2007
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    58
    Pytanie do ludzi z centralnych,południowych i zachodnich regionów. Napiszcie którą trasą jedziecie, bo chętnie bym się podłączył do kogoś. Najlepiej jak by komuś pasowało jechać przez Piotrków - Radom.

  12. #132

    Dołączył
    Jan 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    57
    Paweł, czy temat z koszulkami jest załatwiony?! Chciałbym tylko prosić o potwierdzenie! Aaa... proszę ludzi z Wawy o pisanie w poście "warszawskim" http://klubtt.pl/forum/topics14/zlot...008-vt1212.htm

    Pozdrawiam

  13. #133
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Mam wielka prosbe do wszystkich co beda jechac od strony warszawskiej czytajcie co pisza ludzie z wawki i jak sie umawiaja Zamiescilem info na portalu jak widzieliscie zapewne niestety padl mi zasilacz w lapku i w niedziele jako ze wszystko zamkniete nie moglem nabyc nowego dzis moze bede mial chwile wieczorem to dokoncze jak nalezy, ale naprawde niech inni z lbn cos pomagaja proponuja ja naprawde nie mam czasu cale dnie jestem zalatany odnosnie koszulek to temat jest jak widac w trakcie dlatego ze ja nie wiem czy wszycy ktorzy chcieli beda na spotkaniu a ja nie chce zostac z jakas iloscia koszulek za ktore musial bym zaplacic z wlasnej kieszeni zrozumcie jedna rzecz chcecie koszulki dobrze ja wam nie pamietam czy podawalem cene ale to jest okolo 10 zl za szt. poniewaz kolegi mama prowadzi taka produkcje koszulek z nadrukami badz naszyciami co kto woli zrobicie zrzute i jak beda $ to ja juz reszta obiecuje ze sie zajme ale nie wymagajacie odemnie zebym placil za wszystkich zrzutka na spocie i pozniej porozsylam tez do wszystkich nie ma problemu po 5 zl na wyslanie i po sprawie. To tyle bo mam malo czasu i tak na biegu pisalem wiec z gory sorki za ewentualne bledy

    pozdro

  14. #134
    To fajnie zlocik bedzie ja bede na 99% czyli na 100%
    Tylko chciałbym jechac z wieksza ekipa
    Ja jestem z Olkusza wiec moge z kims z krakowa albo z sosnowca katowic kwestia dogadania się moj nr komy 600349161 wiec dzwonic albo pisac
    Pozdrawiam wszystkich

  15. #135
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Była mowa o grillu. Domyślam sie ze kiełbaski będą na miejscu... czy mamy osobiście zakupić piwko,i inne sprawy. Tak jak Paweł mówił, sam nie da rade, wiec sie zorganizujcie w Lublinie. Ja bym chętnie pomógł, ale z Wawy trochę trudno, ale jak trzeba coś załatwić, to chętnie pomogę. To może za rok zrobimy zlot gdzieś w pobliżu Warszawy, to pokażemy jak jesteśmy zorganizowani

Podobne wątki

  1. ZLOT KLUB TT & Mazury 23-24.05.2009
    Przez Piootr w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 14-04-2009, 17:48
  2. foto relacja Kazimierz Dolny 2oo8
    Przez bedipl w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 19-06-2008, 22:21
  3. ZLOT KLUB TT & Kazimierz Dolny 17-18.05.2008
    Przez Piootr w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-05-2008, 18:24
  4. ZLOT KLUB TT & Kazimierz Dolny 17-18.05.2008
    Przez Piootr w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 16-05-2008, 18:37
  5. ZLOT KLUB TT & Kazimierz Dolny kto ...
    Przez DarkSoul w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-05-2008, 22:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •