Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 145

Wątek: ZLOT KLUB TT & Kazimierz Dolny 17-18.05.2008

  1. #46
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    to o czym pisal Pawel to jest ten zajazd http://www.zajazd.lublin.pl/index.php . Moze nie jest szczytem luksusu ale na taka impreze sie nada Oferuja grille i inne pierdoly. Ile tak szacunkowo osob sie zadeklarowalo?

  2. #47
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Nie no luksus to tam zaden w pokojach bo bylem i sa nawet ladne i mysle ze owszem nada sie na zlocik i grila najwazniejsze jest dobre towarzystwo a nie jakies miejsce. Mari nie kojazysz przypadkiem czy nie ma czegos blizej zalewu wiesz jadac od miasta ??

    p.s. z rezerwacjami jeszcze sie wstrzymaj to nie sa jakies oblegane hotele i nie bedzie tam mysle problemu

    pozdro

  3. #48

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Tak patrzyłem na ceny i hotel Focus tez nie ma jakiś wygórowanych http://www.hotelfocus.pl/index.php no tylko że zalew to taka bardziej "swojska" lokalizacja ;P A ile nas tam będzie tak ok ktoś już robił jakaś listę?

  4. #49

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Wiec 2 osoby i potem składkę zrobimy na piwo i jedzonko !!!
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  5. #50

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    Sandomierz
    Posty
    62
    Widzę panowie że szykuje sie niezła impreza !!! Mam pytanie do kolegów z woj. śląskiego,dolnośląskiego i okolic ,którędy będziecie uderzać na Lublin ? bo jesli przez Sandomierz do chetnie bym sie dołączył i większa ekipą uderzylibyśmy na Lublin !!!
    Pozdrawiam !!!

  6. #51
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Drodzy parafianie ten zlocik przy Juwenaliach jest juz dokladnie dnia 17 maja wiec spotkanie klubowe 17-18 bedzie idealnie sobota - niedziela do tego maj wiec powinno byc juz cieplo a jezeli chodzi o miejsce noclegu to proponuje o 180 stopni obrot Zapomnieismy tj. osoby z lublina ze przeciez mieszkamy 40 km od Kazimierza Dolnego i to bedzie idealnie miejsce w lublinie lepszego sie nie znajdzie podaje tutaj mysle ze najlepsze miejsce ze wzgledu na duzy parking, miejsce na grila ze stolami, ciekawe widoki nad sama wisla, dobre jedzenie i spora ilosc noclegow moze troche nazwa PTTK odstrasza ale jest ok naprawde wierzcie mi oto linki :

    Troche fotek miejsca gdzie ewentualnie rezerwowalo by sie miejsca :

    http://kazimierz.pttk.pl/spichlerz.php

    O samym kazimierzu :

    http://www.kazimierzdolny.pl/

    Kamerki na Rynek :

    http://www.kazimierzdolny.net/

    Jezeli chce ktos wiecej no to google.pl

    P.s. Jezeli by ktos z was znal lepsze miejsce w Kazimierzu to piszcie do 17 mamy troche czasu.

    Pozdro

  7. #52

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Paweł, Super tylko wybrać miejsce na grilla i ewentualne atrakcje
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  8. #53

    Dołączył
    Jan 2008
    Skąd
    WOS
    Posty
    158
    Kurfa a mi niebardzo pasuje ten termin

  9. #54

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Cytat Zamieszczone przez Maxvibe
    Paweł, Super tylko wybrać miejsce na grilla i ewentualne atrakcje
    p.s. nie ma tańszych hoteli bo 90 zł za 4 godziny snu od osoby to troche sporo ! A w końcu nie jedziemy tam spac w luxusach tylko pogrillować i sie walnąć spać żeby jechać rano !

  10. #55
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Sluchajcie no ja zaproponowalem miejsce sprawdzone i mysle ze przy wiekszej ilosci osob mozna ponegocjowac ceny

    p.s. ja nie moge dzwonic i sie dowiadywac jak nie wiem ile bedzie dokladnie osob najlepiej zeby kazdy we wlasnym zakresie zadzwonil i zaklepal sobie pokoj wczesniej jak bedziesz wstenie wiadomo ile bedzie osob to mozna zadzownic i sie dowiedziec o cene dla np. 20 osob bo robimy spotkanie klubowe i jak cos zejda z ceny to wtedy kazdy moze dzwonic juz we wlasnym zakresie

    pozdro

  11. #56
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    ja kilka razy spalem tu http://monika.kazimierzdolny.pl/ . Na zywo calosc wyglada o wiele lepiej. Budynek nowy (kilka lat), swierzo, czysto. Mysle, ze cene dalo by sie negocjowac, ale wcia znie wiadomo ile osob bedzie, a jak znam zycie to na 3 dni przed terminem okaze sie ze beda tylko 4 TT

  12. #57

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Mari, O i to bedzie dobre i nie drogie a z reguły tak bywa dlatego odnosnie miejsc i koszulek klubowych to w kwietniu wszystko obgadamy
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  13. #58
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    ja kilka razy spalem tu http://monika.kazimierzdolny.pl/ . Na zywo calosc wyglada o wiele lepiej. Budynek nowy (kilka lat), swierzo, czysto. Mysle, ze cene dalo by sie negocjowac, ale wcia znie wiadomo ile osob bedzie, a jak znam zycie to na 3 dni przed terminem okaze sie ze beda tylko 4 TT
    Z tego co kojaze i co widze po fotkach to raczej nie ma tam zadnego ogrodzonego parkingu cena moze dobra ale tam w pttk mozna mysle cos ponegocjowac zdeklarujmy sie najpierw ile na bank bedzie osob i wtedy mozna przystapic do jakis negocjacji

    pozdro

  14. #59

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    Bieżuń/Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    -
    Kolor
    2
    Posty
    142
    Ja się pisze,moze byc pttk,moze byc jakis hotelik,a jak nie znajde niczego to moge spac w swoim tt:P w koncu to jedziemy poogladac swoje tt,spotkac sie i pogadac,a nie spac pzdro
    225 Q,black,xenon,bose,18"RS ,R32-look,

  15. #60

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Paweł ja myślę że to super pomysł. A tym którym by nie pasowało miejsce bo za drogo itd mogą skorzystać z innych hotelików obok. Ale 90zł za spokojny sen, ze nikt auta nie pożyczy? 90zł za dobrą zabawę? Może lepiej w domu zostać bo paliwo drogie?

    Zgadzam się w 100% ewentualnie namiocik Jakieś wyjście jest

Podobne wątki

  1. ZLOT KLUB TT & Mazury 23-24.05.2009
    Przez Piootr w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 14-04-2009, 17:48
  2. foto relacja Kazimierz Dolny 2oo8
    Przez bedipl w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 19-06-2008, 22:21
  3. ZLOT KLUB TT & Kazimierz Dolny 17-18.05.2008
    Przez Piootr w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-05-2008, 18:24
  4. ZLOT KLUB TT & Kazimierz Dolny 17-18.05.2008
    Przez Piootr w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 16-05-2008, 18:37
  5. ZLOT KLUB TT & Kazimierz Dolny kto ...
    Przez DarkSoul w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-05-2008, 22:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •