Witam ponownie wszystkich forumowiczów po podwójnym banie!Zal mi za grzechy i obiecuję poprawę.Zart oczywiście!To tak dla rozluźnienia.
Może trochę w ramach wstępu zanim kolejny raz będę zbanowany,aczkolwiek teraz będzie grzecznie.Przede wszystkim post kieruję do administracji oraz "sprytnych nowych" którzy więcej piszą niż wiedzą(i tu był fajny dział vip,tam rozmawialiśmy prywatnie o problemach forum)Temat Vip-rip i ok.Koniec i kropka.Jednakże mam kilka pytań,na które chciałbym uzyskać odpowiedź na forum.
Co pod moim avatarem oznacza "ostrzeżenia" co ja jestem naznaczony kryminalista?Bać się ja mam czy nowi?Ostrzega mnie ktoś przed czym?licznik który kończy datę moich dni?
Po pierwszym banie otrzymywałem podczas logowania info zostałeś zbanowany-powód niestosowna odzywka do moderatora co już jest śmiechem bo niestosownie administrator niejednokrotnie odzywa się do mnie,ale pal licho,drugi ban powód-brak powodu więc mają Cię w dupie, z tym też się liczę bo piwa razem nie pijemy.Swoją starą posiadam 11 lat,pamiętam czasy kiedy żadnego z Was prócz Artura tu nie było,teraz jak mnie banujecie to z racji kultury pasuje wpisać mi powód abym przy codziennym,14 dniowym logowaniu(jeszcze ktoś się jebnął prawie o 2 godziny.) go czytał.Taka informacja co do poprawnej administracji forum.Mimo wszystko czekam na to nasze wspólne piwo!
Proszę o odpowiedź, co do "ostrzeżenia" i braku powodu banu.A może i należy się ban na stałe za niewyparzony ryj,starą będę trzymał jeszcze 21 lat więc przeżyję kolejną administrację.