Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wiatm!

  1. #1
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837

    Wiatm!

    Witam ponownie wszystkich forumowiczów po podwójnym banie!Zal mi za grzechy i obiecuję poprawę.Zart oczywiście!To tak dla rozluźnienia.
    Może trochę w ramach wstępu zanim kolejny raz będę zbanowany,aczkolwiek teraz będzie grzecznie.Przede wszystkim post kieruję do administracji oraz "sprytnych nowych" którzy więcej piszą niż wiedzą(i tu był fajny dział vip,tam rozmawialiśmy prywatnie o problemach forum)Temat Vip-rip i ok.Koniec i kropka.Jednakże mam kilka pytań,na które chciałbym uzyskać odpowiedź na forum.
    Co pod moim avatarem oznacza "ostrzeżenia" co ja jestem naznaczony kryminalista?Bać się ja mam czy nowi?Ostrzega mnie ktoś przed czym?licznik który kończy datę moich dni?
    Po pierwszym banie otrzymywałem podczas logowania info zostałeś zbanowany-powód niestosowna odzywka do moderatora co już jest śmiechem bo niestosownie administrator niejednokrotnie odzywa się do mnie,ale pal licho,drugi ban powód-brak powodu więc mają Cię w dupie, z tym też się liczę bo piwa razem nie pijemy.Swoją starą posiadam 11 lat,pamiętam czasy kiedy żadnego z Was prócz Artura tu nie było,teraz jak mnie banujecie to z racji kultury pasuje wpisać mi powód abym przy codziennym,14 dniowym logowaniu(jeszcze ktoś się jebnął prawie o 2 godziny.) go czytał.Taka informacja co do poprawnej administracji forum.Mimo wszystko czekam na to nasze wspólne piwo!
    Proszę o odpowiedź, co do "ostrzeżenia" i braku powodu banu.A może i należy się ban na stałe za niewyparzony ryj,starą będę trzymał jeszcze 21 lat więc przeżyję kolejną administrację.

  2. #2
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Witam na forum
    Dla pocieszenia powiem Ci że ja nie widzę żadnego ostrzeżenia pod Twoim avatarem, więc jest to prawdopodobnie wyświetlane wyłącznie Tobie, także nie przejmuj się, nie jest tak źle

  3. #3
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Witaj na forum

    Jak sam zauważyłeś tym razem jesteś grzeczny dlatego nie ma podstaw do banowania. Pole z uzasadnieniem jest dobrowolne i osoba, która banuje może je wypełnić ale też nie musi jeśli przewinienie było dosyć oczywiste.

    Co do piwa to jeśli tylko nadarzy się taka okazja to ja nie mam nic przeciwko pod warunkiem, że będzie zachowany wzajemny szacunek.

    Swoją drogą wszyscy czasem mamy lepsze i gorsze dni. Najważniejsze to dążyć do kompromisu. Czego sobie i Tobie życzę.

    Pozdrawiam
    I don't have dreams, I have goals.

  4. #4
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Witam i zapraszam do dyskusji na temat wspólnej pasji jaką jest motoryzacja i nasze TT
    Piwo jest dobrym pomysłem, ale po za forum
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #5
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    I wszystko jasne!Dziękuję ,że mi znikło to hitlerowskie ostrzeżenie!

Podobne wątki

  1. Wiatm!
    Przez pakamon w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-08-2011, 16:53
  2. wiatm witam kochających audi
    Przez onthefloor w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 15:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •