Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: XBOX360 kiera i gry

  1. #1
    Awatar Kwariat
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    WWA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    478

    XBOX360 kiera i gry

    Jako nowy posiadasz XBOXa 360 zastanawiam się nad dwoma podstawowymi pytaniami:

    1. Jaka kierownica - bo planuję kupić jedną
    2. Jakie gry - bo planuję kupić więcej niż jedną

    wstępne rozeznanie co do pkt.1

    - bezprzewodowy kontroler odpada. Lepszy niż pad ale gorszy niż podstawowa kierownica
    - nie planuję wydawać majątku (800-1500 PLN na produkty FANATEC), więc najlepiej wypada Thrustmaster Ferrari 458 Italia (wizualnie bardzo na + hehe) http://www.thrustmaster.com/products/ferrari-458-italia ale są kolejne wątpliwości tzn. jak się gra bez force feedback? Czy to znaczy, że kręcę kierownicą sobie a samochód sobie? Nie czuć w ogóle co się dzieje z autem (nawierzchnia, uślizg kół? )
    Czy jest to dedykowana kiera do FORZA 4 (ta gierka docelowo będzie grana) wiem, że są na forum konsolowi eksperci, więc na wasze uwagi i sugestię licze

    Dotychczas na PC używałem Logitech Wingman Formula Force GP i pomimo upływu wielu lat - uważam ją za absolutnie fantastyczną kierę. Nie próbowałem ale zakładam, że XBOX jej nie obsługuje?

    pkt. 2 - gry

    planuję zakup FORZA 4 z pominięciem FORZY 3, podobno "4" jest rozwinięciem "3" i nie różni się znacznie, słowem nic się nie straci kupując od razu "4". Generalnie rozważam start od starszych gier na XBOXa zaopatrując się w klasyki albo używane konsola nowa więc lata produkcji do nadrobienia.

    Może jakieś tytuły mniej znane niż NFS, GRID, DIRT a warte uwagi znacie? Wiadomo gry, gdzie jest TT dostają dodatkowy + (za TT MKI nawet + +)

  2. #2

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    rybnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    78
    NIE kupuj forzy 4 bo jest słaba , najlepsza gra wyścigowa w jaką grałem na xboxa to FORZA CHORIZON.

  3. #3
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Forza Horizon to świetna i bardzo grywalna giera ale jednak arcadowa. Jeżeli chodzi Ci o bardzie symulacyjne zachowanie auta to rzeczywiście na dzień dzisiejszy będzie to Forza 4. To prawda co napisałeś - Forza 4 jest po prostu jeszcze lepsza 3'jką.

    Odnośnie kierownicy:
    Na Xboxa 360 nie ba dobrych kierownic oprócz produktów FANATECa. Jeżeli szukałbym coś na niższy budżet to po prostu kupiłbym starsza wersję FANATECa np. Fanatec Force Feedback Porsche 911 GT2 - najlepiej szukać na eBay ponieważ na allegro sa mało spotykane i przeważnie na ps2.

    Inne tytuły moto? Polecam najnowsze części F1 - nie daj się zrazić durnymi samouczkami tej serii.

    ps. jaki login masz na xbox live?

  4. #4
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Fanatec, oryginalna kierownica Xbox z Force Feedback, Logitech G27 z adapterem pod X360, ew. najtańsza opcja Logitech Drive FX. To są jedyne kierownice, które są warte pieniędzy. Blerx, w co grywasz? Ja mam sporą ekipę ziomków i ciśniemy w Battlefield 4, CoD Ghost, Battlefield 3, Forza Horizon, Titanfall, GTA V. Jak coś to podbijaj do mnie na XBL: KubaFreeStyle

  5. #5
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    XBL Jambolek jak by co to tez pogram chętnie .

    Tak jak koledzy piszą Forza Horizon wspaniała gierka a już o drugiej części coś słyszałem

    Przypadkiem nie kupuj NFS Rivals

    Pozdrawiam
    I TT

  6. #6
    Awatar Kwariat
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    WWA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    478
    Fanatec Force Feedback Porsche 911 GT2 używkę widzę za jakieś 800 zł, a w każdej chwili może się sypnąć, to lepiej Logitech Drive FX za 200 zł (można kupić 4 kierownice, gdyby padały haha ) jak już 800 zł to lepiej nową np. Mad Catz Racing Wheel Force Feedback http://www.komputronik.pl/product/14...rzewodowa.html ?

    dzięki za info, Live jest nie skonfigurowany, nie ma czasu na granie :P

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Panowie i Panie, zakupiłem uwaga Logitech Drive FX Axial Feedback ... NOWĄ! tak więc w wolnych chwilach potestuje bardziej, rynek kierownic do XBOX trudny delikatnie mówiąc. Sprawdziłem kiere na Horizon i jest wystarczająco dobrze, niezłe wykonanie (guma), wydaje się trochę mała się ale tak jest chyba zawsze jak się przesiada z real na virtual.

    Testowałem też Thrustmaster Ferrari 458 Italia kiere i jest prze-beznadziejna. 0 informacji zwrotnej na niej, żadnych wibracji czy rozwiązań choć podobnych do force feedback, stąd mamy wrażenie, że kręcimy sobie kierownicą a auto robi coś tam na ekranie :P oprócz fajnego designu to nic ciekawego i nie da się jeździć.

    Logitecha polecam, szczególnie w sytuacji gdy udało się dorwać nówkę sztukę

Podobne wątki

  1. Xbox360 Potrzebna pomoc!
    Przez ksolk w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 16-04-2014, 09:31
  2. czy kiera od nowej TT wejdzie do starej?
    Przez Pajak w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-09-2009, 15:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •