Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Dziwne kolory tylnych światełc !

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572

    Dziwne kolory tylnych światełc !

    Mam problem. Właciciel ostatni kupił TT na lexusach i postanowił je wymienić na stanadart. Kupił jedno światło w którym kierunek lewy świeci na pomarańczowo a kierunek prawy na czerwony oraz przy cofaniu zamist białego świtała swieci czerwone :-/. Powiedział mi że takie 2 światła tylne dostał od sprzedawcy(różne) a kolor cofania był związany z tym że koleś z Holandii przeniusł sie do UK i musiał przepiąć kable ( cofania ) na angielskie.Pozdrawiam

    p.s. w tych kierunkach tlinich nie wystarczy zmiana na pomarańczowa żarówke ?

  2. #2
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    moim zdaniem sprzedawca jak zwykle kantuje. Ta co ma kierunek czerwony pochodzi ze stanow, podobnie jak i TT. W stanach TT ma swiatla cofania po obu stronach a w europie po jednej a po drugiej stronie jest swiatlo przeciwmglowe, ktoro poli sie na czerwono oczywiscie.

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Mari, Mam zdjecia tego autka z lexusami . Koleś kupił najtańsze na allegro i tak to sie skończyło. Czy wystarczy zmienić żarówki ? Czy zostaje wymiana klosza
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  4. #4

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Londyn
    Posty
    75
    sadze ze zmiana zarwoek nic nie da bo, klosze sa zabarwione....pozatym zarowki i tak sa raczej biale, i tylko klosz nadaje koloru...

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    solina, ale nie wydaje ci sie ze bardziej żarówka bo kolor lamp jest taki sam jak europejskich ? lub może jakiś inny element barwiący. Koleś sprzedaje na allegro same szkła plastikowe za 100zł moze starcza
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  6. #6
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    ale w czym rzecz? Bo ja sie juz pogubilem Niech ten czlowiek zdjemie w takim razie klosz i zobaczy jakie ma zarowki (klosz odpina sie od srodka w banalny sposob).

  7. #7

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945

    Re: Dziwne kolory tylnych światełc !

    Cytat Zamieszczone przez Maxvibe
    Mam problem. Właciciel ostatni kupił TT na lexusach i postanowił je wymienić na stanadart. Kupił jedno światło w którym kierunek lewy świeci na pomarańczowo a kierunek prawy na czerwony oraz przy cofaniu zamist białego świtała swieci czerwone :-/. Powiedział mi że takie 2 światła tylne dostał od sprzedawcy(różne) a kolor cofania był związany z tym że koleś z Holandii przeniusł sie do UK i musiał przepiąć kable ( cofania ) na angielskie.Pozdrawiam

    p.s. w tych kierunkach tlinich nie wystarczy zmiana na pomarańczowa żarówke ?
    k*rwa ciekawie to musi wyglądać
    ale ja bym je oddał temu baranowi co ci wciska kit
    NO RISK,
    NO FUN.

Podobne wątki

  1. Pasażerowie na tylnych siedzeniach
    Przez Nielogiczny w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 17-03-2021, 11:25
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-08-2016, 14:03
  3. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 05-04-2011, 21:41
  4. Kolory tapicerki
    Przez w0jt4k w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-12-2010, 07:57
  5. wszystkie kolory tapicerki
    Przez Cezary Magier w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-11-2002, 17:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •