Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 58 z 58

Wątek: wahacze regulowane tyl

  1. #46
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Jakby ktos chcial wzmocnic swoje wahacze kupujac te blaszki a nie mial mu kto zrobic reszty to mogę poratowac. Trzeba to porządnie obspawac dookola i szczelnie aby rdza tam w srodek nie weszła dlatego najlepiej tigiem to uczynic. Swoje tak w tt wzmacnialem 2 lata temu obspawujac dookola wlasnie podobne blaszki ktore sobie dorabialem . Potem poszlo w proszek i dziala sobie

  2. #47

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,493
    Witam,
    Dodam tylko, aby tuleje przy piastach (zwrotnicy) były ruchome (pływające), bo to było główną przyczyną urwanych uszek w wahaczu.
    Pozdrawiam.

  3. #48
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Cytat Zamieszczone przez gigo Zobacz posta
    Witam,
    Dodam tylko, aby tuleje przy piastach (zwrotnicy) były ruchome (pływające), bo to było główną przyczyną urwanych uszek w wahaczu.
    Pozdrawiam.
    Jak ja wymieniałem u siebie to te pływające już nie są dostępne do zakupu tylko tuleja gumowo-metalowa jest. Być może nie będą tak wytrzymałe jak te ori.

  4. #49

    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    187
    Hej masz na myśli że nie są dostępne nawet w ASO te wahliwe tuleje ??? Mam wahacze regulowane na dole i skrzypi mi jedna tuleja w tym wahaczu (gumowa) czy macie jakiś namiar gdzie można dokupić same te końcówki tzn gumowe tuleje ktore sa na wahaczu ???

  5. #50
    Awatar Fishbone
    Dołączył
    Jun 2018
    Płeć
    Skąd
    Dublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez Glajt Zobacz posta
    Witam. Patrzyłem na swoje auttko i stwierdziłem że na negatyw. Przestudiowałem wszystkie za i przeciw i postanowiłem zrobić regulowane wahacze z oryginalnych.
    Ucho zostało wzmocnione płaskownikiem o grubości 2 mm, "śruba rzymska" została zamocowana od strony mocowania wahacza do auta-daleko od koła, tak aby minimalnie zwiększyć masę nieresorowaną. Śruba do regulacji została wykonana z materiału o twardości 8,8 i przekroju 16mm. Całość została wypiaskowana i pomalowana proszkowo(podkład plus kolor). Są to wahacze górne bo tam działają siły ściskające, mam tego 6 szt bo za dwie nikt nie chciał się zabrać.
    Mogę odsprzedać dwa komplety po 500 pln. jak będzie większe zainteresowanie to mogę zrobić więcej.
    Załącznik 13380Załącznik 13382
    wsystcy mają regulowane mam i ja . Dzięki Glajt , super robota . Paczka doszła

  6. #51

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,493
    Witam,
    Czy ktoś jest wstanie napisać, jaki ma być kąt pionowy tylnych kół TT Quattro (kąt pionu - nie zbieżność), mając wahacze regulowane ?
    Pozdrawiam.

  7. #52

    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    187
    Cytat Zamieszczone przez Fishbone Zobacz posta
    wsystcy mają regulowane mam i ja . Dzięki Glajt , super robota . Paczka doszła
    Czy jest możliwość wymiany tulei w tych wahaczach zrobionych przez kolegę Glajt??

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    Jak ja wymieniałem u siebie to te pływające już nie są dostępne do zakupu tylko tuleja gumowo-metalowa jest. Być może nie będą tak wytrzymałe jak te ori.
    W warszawie są one dostepne koszt 70,65 zł brutto. Pytałem dziś. Myślę ze nie am sensu tam kłaść zamienników bo skoro oryginalnie był wahliwe to bez jaj żadna inna nie zrobi tam roboty. Będą się urywać wahacze jak koledze wyżej.

  8. #53
    Awatar Fishbone
    Dołączył
    Jun 2018
    Płeć
    Skąd
    Dublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    15
    Nie wiem za bardzo o co chodzi ? To są zwykłe wachacze , prasa i pakujesz sobie tam co ci psuje . Ja daje poli uretany jak sporo ludzi do s3, tt czy innych golfów
    Cytat Zamieszczone przez Podkopnik Zobacz posta
    Czy jest możliwość wymiany tulei w tych wahaczach zrobionych przez kolegę Glajt??

    [COLOR="silver"]

  9. #54

    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    187
    Łatwo powiedzieć Nie mam pod ręka tuzina różnych rozmiarów gum żeby sobie coś przypasować. Można jakieś konkretniejsze informację jeżeli posiadasz?? Jakieśnr katalogowe lub od jakiego innego auta one pasują?? W Etce nie ma nr tej gumy.

  10. #55
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Wymiana tulejek na wahaczach poprzecznych to spoko. Ale zeby wyjac wahacze wleczone to jest kupa zabawy. W dodatku podejscie na prasce marne:/

  11. #56
    Awatar Fishbone
    Dołączył
    Jun 2018
    Płeć
    Skąd
    Dublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    15
    W etce to faktycznie nie ma , ja te kupiłem . Na diagramie powerflexa naszych tt mają oznaczenie numer 5 https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?m...2F232675196284
    Ostatnio edytowane przez Fishbone ; 01-12-2018 o 02:09

  12. #57

    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    187
    Dziękuję bardzo Ja mam u siebie normalną gumę ale kształt i rozmiary wyglądają podobnie . Poliuretanu bym nie chciał więc spróbuje znaleźć gumowe jeżeli się nie uda to nie będzie wyjścia .

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Podkopnik Zobacz posta
    Czy jest możliwość wymiany tulei w tych wahaczach zrobionych przez kolegę Glajt??

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -



    W warszawie są one dostepne koszt 70,65 zł brutto. Pytałem dziś. Myślę ze nie am sensu tam kłaść zamienników bo skoro oryginalnie był wahliwe to bez jaj żadna inna nie zrobi tam roboty. Będą się urywać wahacze jak koledze wyżej.

    Mój błąd tuleja o nr 1j0 505 203 to wersja sztywna wprowadzona później która może powodować pękanie wahaczy.
    Stara o nr 1j0505365N jest ciężka do dostania.
    Ja znalazłem ją na aukcji w Brazylii ale cena kosmos- 300zł za sztukę oryginał.

    Dotarłem też do forum rosyjskiego gdzie gość zastąpił ten oryginał tuleją febi o nr 17376 od opla vectry którą to jednak musiał oddać do tokarza i stoczyć 1 mm na średnicy bo ansze mają 44 a tamta 45 . Jak dobrze zrozumiałem ta tuleją bardzo szybko się rozleciała co mnie zdziwiło (już byłem zachwycony że znalazłem rozwiązanie.) Wydawać by sie mogło, że skoro ta tuleja też jest wahliwa to powinna śmigać nie??

    Macie jakąś teorię czemu tak się stało??

    Tutaj link do tematu tego rosjanina.

    https://www.drive2.ru/l/810837/

    Wszelkie uwagi mile widziane

    Ja mam do wymiany te tuleje z prawej strony ale nie chce wstawiać sztywnych bo bardzo szybko przez ich sztywność zniszczą mi gumy po drugiej stronie wahacza.(mam go nieoryginalnego.)
    Ostatnio edytowane przez Podkopnik ; 24-12-2018 o 13:56

  13. #58

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Wyszków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2007
    Kolor
    black matt
    Posty
    900
    Kup używany wachacz że sprawnym i przełoz. Mam jakieś wahacze, mogę sprawdzić czy są sprawne.
    Części TT 8N 225KM i R32

Podobne wątki

  1. Kupię wahacze i zwrotnice L+P Audi TT MK1 180KM/225KM
    Przez vwbacardi w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-02-2017, 08:35
  2. MK2 [8J] Czy regulowane sworznie wahacza to standard?
    Przez asikson w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-11-2013, 13:30
  3. Wahacze tylnie
    Przez sebastian225quatro w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 08-10-2011, 00:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •