Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: jakie felgi do tetetki na polskie drogi?

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2007
    Skąd
    małopolska
    Posty
    7

    jakie felgi do tetetki na polskie drogi?

    jakie felgi radzili byście mi kupic chodzi mi o rozmiar

  2. #2
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    19" moim zdaniem stanowczo odpada, 18" (ja mam) ujda ale tez nie polecam (jest mniejszy komfort, szybciej zuzywaja sie elementy zawieszenia, po pol roku moze zaczac cos skrzypiec w srodu), 17" w sam raz

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    To zależy od ciebie głównie ale jak ja bym miał radzić w miarę komfortowo i bez problemów myślę ze to 17 idealny kompromis pomiędzy wyglądem a komfortem. Lepiej kupić lepsze 17 ( ładniejsze i co oczywiście mocniejsze ) niż gorsze 18
    Ja sam jeżdżę na 18 ( takie miałem jak kupiłem auto ) i po przesiadce na zimowe 16 czuję się jak bym miał wreszcie samochód a nie jakieś podskakujące pudełko.

  4. #4

    Dołączył
    Nov 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    11
    Ja też myślę ,że lato 17" ,zima 16" najlepsza opcja przy naszych pięknych szerokich i równiutkich autostradach.

  5. #5

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarnula
    Posty
    73
    Ja mam 17' i komfort jest jaki jest... niestety prawda taka że 17 + szeroki "lać" = niski komfort. 18 czy 19' nigdy bym nie założył bo na polskie drogi ta opcja odpada.

    Szczerze powiedziawszy na nasze drogi polecam traktor bądź rower, reszta odpada;/

  6. #6

    Dołączył
    Dec 2007
    Skąd
    małopolska
    Posty
    7

    dzieki

    dzieki za rady teraz juz dokladnie wiem czego szukac

    [ Dodano: Nie Sty 06, 2008 2:34 pm ]
    e macie na stronie trojana bo jak prubuje wejść to komunikat mi wyskakuje możliwe że to płąd antywirusa ale oszczegam

    [ Dodano: Nie Sty 06, 2008 2:35 pm ]
    suchajcie macie na stronie wirusa (trojana) bo jak prubuje wejść to pojawia mi się ostrzeżenie więc jak co to ostrzegam ale możliwe że to błąt mojego antywirusa

  7. #7

    Dołączył
    Nov 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    39
    Jak dla mnie na polskie drogi a zwłaszcza miejskie ulice to chyba tylko 16 wchodza w grę. Wiem ze gorzej wyglądaja ale jedzie się w miare normalnie a na seryjnych siedemnastach to co dziura to łup a co koleina to jak na torze bobslejowym. Chyba na wiosne zrezygnuje z lansu na rzecz komfortu i zakupie 16 alu. Jak by ktoś chciał to bede miałna zbyciu seryjne 17 w dobrym stanie.

  8. #8

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Sandefjord - Norway
    Posty
    33

    ...a może ...

    ....a może 20 ... ?

  9. #9

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    ja mam 19 i żyje hehe jeszcze
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  10. #10

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    maxvibe ty masz 19? Pochwalilbys sie wreszcie fotkami auta bo nawet nie wiedzialem
    ttless..

  11. #11

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    Sandomierz
    Posty
    62
    Ja mam seryjne 16 i bardzo dobrze sie na nich jeżdzi ,myślałem o 18 ale moja okolica jeat taka dziurawa ze szkoda gadać ,w hondzie civic mam sportowe zawiasy ,fele 17 40/205 i do tego dystansy powiem jedno masakra najgorsze sa koleiny .Znam ludzi co w swoich a3 maja 18 i jakoś daja radę. Pozdrawiam !!!

  12. #12

    Dołączył
    Nov 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    39
    Nie no jasne - na 18 czy nawet 19 mozna sobie "jakoś dac radę". Pytanie tylk oczy priorytetem jest dla nas komfortowe prowadzenie auta i w miarę przyjemna praca zawieszenia na nierównościach czy może "szpanerski" wygląd. Ja stawiam na to pierwsze, złaszcza ze ogladam moje TT zwykle od środka...

    Może to zboczenie, bo przediadłem się na TT z autka klasy B które toczyło się na kołkach 175/65/14 i po czyms takim seryjne 225/45/17 to był dla mnie szok. Może jak bym wcześniej jeżdził na czymś równie szerokim i niskoprofilowym to byłbym przyzwyczajony. Ale po przesiadce z "normalnego" auto wybieram do TT zdecydowanie 205/55/16 równiez na lato.

    Cena opon 16 w porównaniu do 17 czy 18 też nie jest tu bez znaczenia

  13. #13

    Dołączył
    Jan 2008
    Skąd
    Belfast
    Posty
    18
    wjechalem raz do polski moim "zoltkiem" TT-R na 19" i wiecej tego bledu nie powtorze
    Proponowalbym MAX 17" chyba ze sie jezdzi tylko po DOBREJ autostradzie
    Zrobilem wtedy w polsce okolo 600 km i myslalem ze tt tego nie przezyje lub bede miec kwadratowe felgi
    a i w TT-R 19" w przypadku pany nie miesci sie w bagazniku czyli dojsc zabawny widok jak taki walec stoi w bagazniku
    Jadac na 19" bez powierza jest podobna jak z powietrzem czyli ciezko wyczuc (chyba ze powietrze zejdzie nagle )
    [ bo nawet tu w UK gdzie drogi sa duuuzo lepsze to w ciagu 2 miesiecy stracilem trzy opony i w tym jeszcze rozwalilem felge na szczescie malo powaznie]

  14. #14

    Dołączył
    Jan 2008
    Skąd
    Południe
    Posty
    56
    fredik666 rzuć zdjęcie swojej TT

    Pozdro

  15. #15

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    Jaworzno (Katowice)
    Posty
    75
    Wszystko zależy od priorytetów Albo wygląd albo komfort, ja chętnie bym założył 18', niestety używam samochodu na codzien ok. 100 KM i na śląsku (przede wszystkim sosnowiec) jazda po ulicach na 18 byłaby utrapieniem ;/
    We wszystkim dobrze, ale w TT najlepiej ;D [Silver TT Quattro]

Podobne wątki

  1. jakie felgi stalowe do tt?
    Przez keralogic w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-06-2021, 14:50
  2. Jakie felgi do TT
    Przez kaba w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 20-04-2021, 06:54
  3. Jakie felgi do tt MK1 [8N]
    Przez Gusia w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-11-2014, 16:07
  4. MK2 [8J] Jakie Felgi do MK2 ?
    Przez KpRacing w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-01-2014, 17:43
  5. Audi TT vs. Polskie drogi vs. Zima
    Przez ostra.riposta w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-06-2010, 20:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •