Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Wątek: Dawidonlypl 225q przemiany mojej maleńkiej

  1. #16
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Ja niestety jestem zagorzałym przeciwnikiem wymieniania lamp w TT na te "chińskie" ledy czy diody. Zadbane ori lampy prezentują się świetnie. Pamiętam, że jak przegladałem aukcje w celu znalezienia samochodu, to wlasnie wszelkie podmiany w lampach czy to tył czy to przód, lub dodatkowe ospoilerowanie od razu przekreślało auto. Samochód jest ciekawym autem samym w sobie i juz w serii wzbudza zainteresowanie, takie super lampy, ledy, cuda wianki pasują do jakiejś calibry, civica czy golfa 3, ktore starają się czymkolwiek wyróżnić w tłumie takich samych aut. TT na drogach spotyka się nadal stosunkowo rzadko, a egzemplarze zadbane, w serii jeszcze rzadziej. Takie odmładzanie auta na siłe, nie jest w moim guście. Nie ma takiej potrzeby, są auta, które się starzeją z klasą i TT MK1 jest jednym z takich aut. Warunek że jest zadbane.

  2. #17

    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Jarocin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Daytona...
    Posty
    18
    LEDy w moim aucie nie przyjechały na pewno z Chin. Są niemieckiej produkcji i nie kosztują 250 zł co oryginalne zadbane lampy. Nie ma też co robić moim zdaniem z auta o 16 letniej historii ponadczasowego klasyka, bo to nawet na youngtimera się nie nadaje. Są gusta i guściki jednak porównanie tego typu oświetlenia do chińskich czy wieś tuningowych aut to przesada. Jednak szanuje Twoje zdanie jednak robiąc coś dla siebie robię to w taki sposób aby przede wszystkim mi się podobało i myślę, że dyskusja w tym temacie nie ma dalszego sensu, bo to tak jakby się spierać czy blondynki czy brunetki są ładne.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Z racji, że miałem trochę więcej czasu, zrobiłem parę zdjęć maleństwu. Zdjęcia na myjni, na mokrym aucie nie oddadzą połysku, który jest na słońcu, ale jest już pewien pogląd na to wszystko, jak to się prezenci w całości

    http://zapodaj.net/c011f00679dc3.jpg.html

    http://zapodaj.net/i4d09bc249f8c5.jpg.html

    http://zapodaj.net/2f8f22ff9f40a.jpg.html

    http://zapodaj.net/e43839310320e.jpg.html

    http://zapodaj.net/7c250f33dd962.jpg.html

  3. #18

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    99
    Spasowanie lamp - masakra.

  4. #19
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez DAWIDONLYPL Zobacz posta
    Czepiacie się tych LEDów... Według mnie każdy ma swój gust.
    I tego się trzymaj, jak Ci się podoba to ok. Lampy są super i wg mnie jako jedyne nadają się do TT zamiast serii.
    Powodzenia w dalszych modyfikacjach.
    __________________________
    Pozdrawiam

  5. #20
    Awatar Bejrut
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    silver
    Posty
    389
    Nie ma też co robić moim zdaniem z auta o 16 letniej historii ponadczasowego klasyka, bo to nawet na youngtimera się nie nadaje.
    Auto stało się historią w momencie wyjazdu z fabryki. Sylwetka nowatorska i niepowtarzalna( nie kojarzę do dziś nic podobnego) praktycznie nowy trend w autach sportowych.
    Wzbudzało i będzie wzbudzać zachwyt bo przeczy tradycyjnym schematom motoryzacji. Gość zrobili coś z czego będą dumni do końca życia i chętnie będą wnuczkom opowiadać. Wreszcie sportowa niealfa zrobiona przez niemca która może się podobać....niestety też pedałom( bez urazy).
    Kapitalizm pozwala robić nam z własnym mieniem co chcemy...kolor przeboleje(może zdjęcia ujowe nic się nie świeci) ale ledowymi "calibra style" lampami zjebałeś koncepcje TT. Nie idź tą drogą bracie.

    Sorry za gorzkie słowa ale w życiu trzeba być albo zimnym albo gorącym. Wątek będę śledził z zaciekawieniem.

  6. #21
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Widziałem już TT w tym kolorze ( projekt z Rumuni ) i przyznam że mi osobiście się podoba.
    Ma wszystkie zalety czarnego lakieru a jednak jest trochę inny i nie tak często spotykany .

    Jeśli chodzi o tylne lampy to oczywiście kwestia gustu ale też nie popadajmy w przesadyzmy i zwracam się tutaj zarówno do autora tematu jak i krytykujących .
    DAWIDONLYPL - Nie wszystkim się muszą podobać te lampy ale też jeśli ludzie wyrażają opinie w kulturalny i wyważony sposób nikogo przy tum nie obrażając to nie ma się chyba o co oburzać , czyż nie ?
    Jeśli chodzi o mnie to raczej nie mój styl ale z opinią bym się wstrzymał do czasu kiedy zobaczę na żywo jak to świeci
    Bezapelacyjnie są jednak dużo ciekawsze od tych nieudolnie udających styl MK2 i dostępnych na wszelkich portalach aukcyjnych .

    Poza tym życzę powodzenia w dopieszczaniu autka i czekam na kolejne fotki


    Ps.
    Poprawiłem Ci post żeby było normalnie te zdjęcia widać





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  7. #22
    Awatar Bejrut
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    silver
    Posty
    389
    up. teraz już w ogóle nie widać(zakaz hotlinkowania)

  8. #23

    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Jarocin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Daytona...
    Posty
    18
    Cytat Zamieszczone przez Bejrut Zobacz posta
    Kapitalizm pozwala robić nam z własnym mieniem co chcemy...kolor przeboleje(może zdjęcia ujowe nic się nie świeci) ale ledowymi "calibra style" lampami zjebałeś koncepcje TT. Nie idź tą drogą bracie.

    Sorry za gorzkie słowa ale w życiu trzeba być albo zimnym albo gorącym. Wątek będę śledził z zaciekawieniem.
    Wyobraź sobie, że auto kupiłem za własne pieniądze, lampy też, malowanie też było robione z mojej kieszeni i o dziwo będę robił wszystko z autem, ażeby mnie się podobało. W myśl zasady haters gonna hate, albo taki się nie urodził, co by wszystkim dogodził. Ja chcę, by moje auto, moja TT była dla mnie najładniejszą i tego się będę trzymał, wybacz mi również gorzkie słowa, ale takie opinie jak Twoja szanuje i tyle, na tym koniec.

    Mi np z Calibra Style kojarzy się kontrastowy dach, który wygląda jak przyklejony i który jest wizytówką GOLFa 3 ofc w TeDeIku

    Lakier na słońcu mieni się bardziej niż na pierwszym zdjęciu, stronę wcześniej więc spoko wodza

Podobne wątki

  1. O mnie i mojej pasji :)
    Przez wowo w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 03-02-2011, 20:01
  2. Nowe buciki w mojej TT :)
    Przez rav02 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 22-06-2009, 09:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •