Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: TT 2XX Vs. Infinity FX50S

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Zielony
    Posty
    23

    TT 2XX Vs. Infinity FX50S

    Hej!!! Wracając z pracy na krzyżówce G.Andersa z 1000-lecia spotkałm obok siebie FX50s. Na początku myślałęm że to jak zawsze FX35 ale jak zobaczyłem oznaczenie 50 odrazu wyłaczyłem trakcje w tt. Czekamy na zielone i zastanawiam sie czy gość da z siebie wszystko. Rusza normalnie ale stanowczo po czym widze jak przód sie mu podnosi i jawnie "ciśnie mu". Byłem na to przygotowany ładuje dla TT do oporu od 40km/h z pierwszego biegu dwójka wchodzi mi pieknie, na jej końcu mój nos wyprzedza Infinity. Trójka odchodze gościowi na pół TT, niestety przy końcu trójki gość odpuścił bo było zweżenie na jeden pas. Wskakujemy znów na dwa pasy i pupa. Typ jedzie przepisowe 80km/h. Domyślam sie że pewnie gdyby FX dał z siebie wszystko ze staru to bym wyrawał ale KILL TO KILL. Katalogowo Fx50s podobno ma 390km i 500nm ale waży 2120kg a ja byłem sam i dwa worki zrebek pod tujki w bagażniku. Niedługo mam nadzieje że w kategorji nasze auta dadam co pozmieniało sie w TT a było tego uważam że całkiem sporo jak na rok użytkowania. Pozdro

  2. #2
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Facet lightowo cie potraktowal....znam mozliwosci fxów...i ten piekny dzwiek wydechu...ach

  3. #3
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    No to gratuluje killa i z niecierpliwoscia czekam na opis auta

  4. #4
    Awatar Patrykk
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Mokotów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    351
    FX-y czy teraz QX (bo nazwę zmienili) to piękne mocne auta miałem okazje prowadzić pierwsza (FX45) i druga (FX50) generacje i super sie te auta zbierają. Co do dźwięku to pierwszy model lepiej brzmi :P Podobno robią teraz cichsze wydechy przez normy Ekologiczne :/
    Gratuluje killa!

  5. #5

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Zielony
    Posty
    23
    Hubi ten gość nie traktował go ligthtowo zapewniam Cie... jak i również znam możliwości mocnych aut dlatego właśnie modziłem TT aby jechało lepiej, wczesniej mój kombiak ją objeżdzał bez wiekszych starań hehe.
    Patrykk tak jak pisałem to był FX50S. Pozdro

  6. #6
    Awatar zgred
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Radlin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    38
    Cytat Zamieszczone przez Patrykk Zobacz posta
    Podobno robią teraz cichsze wydechy przez normy Ekologiczne :/
    No niestety nie ominęło to też TT Mk3 - wyszło im "ciut" za głośne i teraz na szybciora przeprojektowują wydech ^^

  7. #7
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    A mnie to dziwi, co to za glupie i bezsensowne normy? niech postawia auto obok motocykla i ciekawe ktore bedzie cichsze...tyle w temacie eko

  8. #8
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Kajo38, a Twoje zielone TT porusza się na tablicach BI, czy BSK? Pytam bo jedyna zielona TT, którą widziałem w Białymstoku była na blachach BSK... Miejsce w którym jechaliście sprzyja "rywalizacji" Jakiś rok temu przy skręcie w lewo z 1000-lecia w Andersa stałem na prawym pasie, a lewym poruszała się Audi A6, pewnie jakieś 2.8 czy 3.0 w benzynie i chłopak bardzo chciał wcisnąć się przede mnie z lewego pasa, który jak wiesz, zaraz się kończy. Akurat jechałem wtedy BMW 330d i że tak powiem, nie udało mu się to Ale gość się strasznie zbulwersował, był gotowy mnie bić A co do Infinity to kiedyś na Sikorskiego w Białymstoku brałem się ze świateł z G35 Coupe, ale było to TT która miała ok. 205KM i niestety zostałem delikatnie w tyle. Tak czy inaczej gratulacje , pozdro!

  9. #9

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Zielony
    Posty
    23
    Jasiel zgadza sie moje TT jeździ na BSK i jest zielone. Wczoraj chyba twoje TT stało na warszawskiej obok pawilonu handlowego. Ogolnie czesto widze tam TT z naklejka na tylnym zderzaku VTG. Mozna by sir kiedys zjechac. A 3.0d BMW robi lekko wedlug mnie wspomniane przez Ciebie A6. Pozdro

  10. #10
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Kajo38 Zobacz posta
    Jasiel zgadza sie moje TT jeździ na BSK i jest zielone. Wczoraj chyba twoje TT stało na warszawskiej obok pawilonu handlowego. Ogolnie czesto widze tam TT z naklejka na tylnym zderzaku VTG. Mozna by sir kiedys zjechac. Pozdro
    Niestety jest to już moje exTT Ale owszem stoi często pod apteką na Warszawskiej Naklejka ze zderzaka do dziś nie zniknęła, przybył tam za to czarny koreczek od wlewu LPG, a koleżanka która nią jeździ pomimo oficjalnego zaproszenia, nie pojawiła się na forum W takim razie ostatni raz Twoją TT widziałem jakieś 3 tygodnie temu przy nowej estakadzie w miejscu w którym obwodówka krzyżuje się z ul. Piastowską, jechałeś chyba właśnie Piastowską i nie wiem czy nie skręciłeś bodajże w obwodnicę jadąc w stronę Grabówki. Ja jeszcze przez jakiś czas (dopóki syn nie wyrośnie z wózka), jestem skazany na Passata B6 Varianta o TT mogę jedynie pomarzyć

  11. #11

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Zielony
    Posty
    23
    No niestety auto rejestrowane jest na żone stąd ta smieszna blacha (wiesz o co chodzi hehe), a że jest na macieżyńkim to ja ją jeżźdze częściej od niej bo utrzymanie TT jest poprostu dużo tańsze. A do pracy mam spory kawałek w obie strony około 110km, jak by nie było co drugi dzień nasze TT można zobaczyć w miejscu gdzie wymieniłeś. Mój młody wyszedł z wózka dwa miesiące temu i teraz po powrocie do domu mam ostre cardio żeby za nim nadążyć. A do Passata jeszcze se dokupisz TT kwestia czasu... Pozdro.

Podobne wątki

  1. unsitable sv infinity
    Przez unsuitable w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-02-2015, 16:38
  2. 4-drzwiowy Nissan GT-R jako INFINITY
    Przez jerzy_dabrowski w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-10-2008, 21:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •