po wysłaniu do pzu skanu faktury zakupowej nfelgi z usa dostałem dzis(po 7dniach odpowiedz:

Szanowny Kliencie,

Po analizie pisma oraz przedstawionego rachunku za zakup tarcz kół z USA informujemy, że rozliczenie kosztorysowe jest gotówkową propozycją rozliczenia szkody komunikacyjnej, która zwalnia właściciela pojazdu z konieczności dokumentowania poniesionych kosztów naprawy. W przypadku, gdy rzeczywiście poniesione koszty są wyższe od naliczonych przez PZU SA w rozliczeniu kosztorysowym, ich uznanie uzależnione jest od właściwego udokumentowania przez właściciela pojazdu kosztów rzeczywiście poniesionych, poprzez złożenie oryginałów faktur w odniesieniu do wszystkich części zamiennych, materiałów lakierniczych i kosztów robocizny. Ponadto informujemy, że jeżeli zakup tarcz kół był możliwy w USA w 10.2013 r. należy spróbować tej drogi zakupu 2 tarcz kół lub skorzystania z oferty firm, które działają na rynku wtórnym. Możliwe jest również dalsze rozpatrywanie sprawy tylko po przedstawieniu oficjalnego pisma z serwisu ASO Audi o dostępności tarcz kół.

Informuję o możliwości dochodzenia roszczeń na drodze sądowej.


Z poważaniem

PZU SA



Jak dla mnie nic z tego nie wynika i dalej jestem w czarnej ****...

Chyba czas na sąd...