Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 148

Wątek: Haszczu TT 225 Q Schwarz

  1. #61
    Awatar haszczu
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    198
    Oponka - Toyo Proxes T1 Sport 225/35 R19 naciągnięta na 9 cali felgę (to te same co w wcześniejszym malowaniu, bo mają dopiero sezon)
    Niestety i tak jestem zawiedziony, bo nie da się zejść dużo niżej.. przód - 5mm do nadkola (jest sposób, żeby to ominąć, [if you know what i mean]), ale z tyłu przerobione mocowanie gwintu i max w dole, a japa dalej jest, a pod autem miejsca, że cygan by wydech francuzem odkrecił. Jednak co air to air, ale jestem do niego nie ufny (no chyba ze w 1.9tdi do lansu) i niestety rajsizma nie będzie, bo na gwincie moim zdaniem (przynajmniej z tyłu) bez sportowej tarczy do szlifierki z boscha nie da się zejść

  2. #62
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    a powiedz mi ile orientacyjnie Twoje zawieszenie siedzi nizej wzgledem serii? nie obciera Ci o nadkola

  3. #63
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230
    No to kwestia zdjęcia, bo ja mam 215/35 na 8.5J i wygląda balonowato :P
    Naklejki, t-shirty, kubki, litery 3d. Sprawdź!
    allegro: http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=40292128

  4. #64
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Cytat Zamieszczone przez verni Zobacz posta
    No to kwestia zdjęcia, bo ja mam 215/35 na 8.5J i wygląda balonowato :P
    Musi się bardzo wygodnie jeździć

  5. #65
    Awatar haszczu
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    198
    Moje wyglądają bardzo podobnie do Twoich Verni(ale w sumie nie widziałem opon 19 z profilem 30, a trochu szperałem). Ty masz gwint skręcony z tyłu max? Bo widzę u Ciebie jest ten sam problem, że autko nie siedzi równo.

    MaTTeusz nigdy nie mierzyłem ile jest niżej. nie wiem za bardzo nawet jak to teraz zmierzyć. Przód właśnie gdy skręcę ciut niżej ociera już o nadkole. Z tyłu jeszcze jest dużo miejsca, ale nie ma jak zejść


    Czy tylko ja mam takie wrażenie, że autko na naciągnietych oponach przy wysokich prędkościach na autostradzie chce spierdolić do zewnątrz ? Na normalnych zimówkach czułem się jakoś bezpieczniej.

  6. #66
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    profil 30 opony to towar deficytowy na aukcjach, ale to nie znaczy, ze sie nie pojawia...nowa tt 8s na 19-tkach ma taki profil sluchaj ja jak jezdzilem na 19" opony: 225/35 to mialem identyczne odczucia, pozatym auto wydawalo sie ze jedzie jak po szynach

  7. #67
    Awatar haszczu
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    198



  8. #68
    Awatar kiero
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Ciachcin N./Płock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    100
    Jakie wsadziłeś żarówki i gdzie? Masz jakieś foto/filmik jak to świeci?

  9. #69
    Awatar haszczu
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    198
    Tył cały w ledach, oprócz trzeciego światła stopu z sklepledowy.pl. Przód- kierunkowskazy ori + opakowanie z tic taca w lampe, mijania ori xenon z żarnikami 6000, postój led, halogeny philips xenon effect, drogowe ori. Kierunkowskazy obrysowe dymione. Wieczorem nagram filma

  10. #70

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    IE
    Pojemność
    1.8T
    KM
    00
    Rocznik
    03
    Kolor
    brilliant
    Posty
    587
    haszczu a jaki ty masz gwint ? ja ugralem kilka dobrych mm wymieniajac ori gumy dolna i gorna sprezyny na komplet z allegro ,do tego wyciagnalem adapter od sprezyn tak ze sprezyna lezy tylko na gumie dolnej i grzybek gumowy gorny .... jakis centymetr smialo ugralem a tez nie moge juz zejsc nizej z tylu .... co do air-a powiem ze ziomek zalozyl w seacie i robi mega robote .... mysle ze za jakis czas sie skusze
    co do ledow masz jakies sprawdzone biale ledy do przeciwmgielnych ?

    co do autka ma swoj styl ale tyl powinien zejsc nizej uwazam ze tt musi rowno siedziec przod i tyl takie moje zdanie ... gratki za podejscie

  11. #71
    Awatar haszczu
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    198
    Bez adapteru do sprężyn? To przecież ona ma ogromny luz wtedy ;o ja dorobiłem swoje adaptery o grubości 5mm, stoczę je jeszcze do 3mm i pomyśle nad gumami W przeciwmgielnych nie mam ledów i z uwagi na ich rzadkie używanie odpuściłem je sobie

  12. #72

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    IE
    Pojemność
    1.8T
    KM
    00
    Rocznik
    03
    Kolor
    brilliant
    Posty
    587
    haszczu ... moje sprzezyny mialy taki metalowy adapter z talerzykiem wyciagnalem to i zalozylem nowe gumy do sprezyn nie ma zadnych luzow ani stukow ....

  13. #73
    Awatar haszczu
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    198
    Tylko wyciągając talerzyk robi się luz między sprężyną, a gumą i moim zdaniem na dziurach itp sprężyna może się przemieszczać hmm ?

  14. #74
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475
    No, no... taki "czorny czort" Fajnie się prezentuje w mrokach i tym plenerze "industrial-disco-highway"
    Jak dałeś radę z tyłem w LED? Długo je masz? Jakieś błędy nie wyskakują? Ja się trochę przejechałem na postojowych w LED - rozleciały się w czasie eksploatacji, po kilku tygodniach a jedna nawet w ręku, już przy zakładaniu. Teraz mam założone nowe i niby świecą już jakiś czas ale i tak nie ufam temu (dlatego w schowku na rezerwę zwykłe Phillips mam) - za to świecą o niebo lepiej niż zwykłe żarniki. Tylne zaś pomimo "dedykacji" pod CAN i tak pokazywały mi błędy stopu więc oddałem do sklepu. Jedynie podświetlenie tablicy bez zastrzeżeń działa (tak przy okazji - na zżółknięte/zbrązowiałe klosze lampki działa kąpiel w odkamieniaczu, choćby np. domowy Cillit do łazienek).
    Które masz konkretnie żarówki? (mógłbyś podać linki?)

  15. #75
    Awatar haszczu
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    198
    z przodu w postojach mam jakieś pierwsze lepsze już pół roku i wszystko działa jak powinno. Do kierunków tył niestety trzeba było dokupić rezystory, bo mrugały za szybko, ale moim zdaniem pierwsze lepsze dają rade. W oświetleniu rejestracji też jakieś pierwsze lepsze z rezystorem ( wcześniej miałem jakieś mega drogie z cudami na patyku i padły w miesiąc, ale bez rezystora. Te mam 5 miesięcy i cacy. Zaś do tyłu - przeciwgielne, wsteczny, postoje, hamulce te- http://sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-L...rwony-CAN/2074 oczywiście odpowiedni kolor i typ, ale te modele. Niby wszystko ok, ale czasem sporadycznie błąd hamulca wywali chodź świecą się w tym momencie

Podobne wątki

  1. Elo Haszczu
    Przez haszczu w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-04-2014, 22:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •