Pokaż wyniki od 1 do 15 z 348

Wątek: Hubi's TT MK2 - 3.2 Q :)

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037

    Hubi's TT MK2 - 3.2 Q :)

    No i stało się....

    Po MK1 http://www.klubtt.pl/showthread.php?10807-Hubi-s-TT, która była moim oczkiem w głowie i trafiła w ręce Piotr91, gościa który dalej ja dopieszcza, miałem rózne pomysły. Ostatni to był Grand Cherokee....ale uderzyłem głową w ścianę i jest TT...

    Audi pojawilo sie na sprzedaz, szybka decyzja podrozy do Lublina z Wawy o 6 rano, zeby zdązyc.....no i sie udalo Civic nas dowiozl szybko i bezpiecznie...zaszlismy na parking a tam bidula stala pod sciana pokryta warstwa syfu...no ale coz czasem tak jest...krotki pomiar lakieru, obejrzenie silnika - jest, wiec mozna odpali i sie przejechac...q dziala, szybka negocjacja ceny i kupione...po mnie juz kolejni jechali, ale niestety otrzymali telefon ze too late ... ufff

    Audi TT 3.2 Quattro, rocznik 2007, przelatane 193Kkm, manual (bałem sie DSG - ktore jest o niebo lepsze ale i kosztowniejsze, przy takich przebiegach uzywek wolałem byc spokojniejszy) czarny na zewnatrz (z bliska jakies brokat w lakierze mozna dostrzec), srodek czarny z czerwonymi skorami, ktore w czerwcu beda regenerowane, bo MK2 niestety nie rozpieszcza jakoscia...

    Kilka zdjęc jak wracałem:



    no i dogonilem...



    Po umyciu troszke się zmienila:





    Wydech to zemsta tuningowca ze stodoły...trzeba bedzie zmienic...mam nadzieje ze to same koncowki.

    Niestety nie wchodzi mi do garażu - bedzie trzeba kombinować cos, ale Humi mi podsunal fajny pomysl z kratownica - pomyslimy.


    Ze zmian jakie planuje to jak juz pisalem regeneracja skóry, wymiana kilku startych elementów we wnetrzu, takich jak galka zmiany biegow, przycisk od lusterek. Wypie....nie koncowek wydechu, poprawienie maski bo jest troche krzywo, od strony pasazera jakos tak sie nie uklada - od strony kierowcy wgniecenie, moze ktos sie o cos otarl i tam wyszlo, no bedziemy dzialac.
    To wszystko po powrocie z US...opony na lato, felgi i opony na zime....wymiana wszystkich plynow ustrojowych, zapewne trzeba bedzie rozrzad wymienic i chyba jakieś łańcuchy - jeszcze nie mialem kiedy sie wczytac co trzeba w tym silniku wyminiac...

    Dziekuje za uwage hehe more to come !
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 17-04-2014 o 09:25

Podobne wątki

  1. Hubi's TT
    Przez hubi_pl w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 116
    Ostatni post / autor: 17-04-2014, 09:09
  2. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-05-2013, 23:13
  3. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-01-2013, 14:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •