Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 348

Wątek: Hubi's TT MK2 - 3.2 Q :)

  1. #1
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037

    Hubi's TT MK2 - 3.2 Q :)

    No i stało się....

    Po MK1 http://www.klubtt.pl/showthread.php?10807-Hubi-s-TT, która była moim oczkiem w głowie i trafiła w ręce Piotr91, gościa który dalej ja dopieszcza, miałem rózne pomysły. Ostatni to był Grand Cherokee....ale uderzyłem głową w ścianę i jest TT...

    Audi pojawilo sie na sprzedaz, szybka decyzja podrozy do Lublina z Wawy o 6 rano, zeby zdązyc.....no i sie udalo Civic nas dowiozl szybko i bezpiecznie...zaszlismy na parking a tam bidula stala pod sciana pokryta warstwa syfu...no ale coz czasem tak jest...krotki pomiar lakieru, obejrzenie silnika - jest, wiec mozna odpali i sie przejechac...q dziala, szybka negocjacja ceny i kupione...po mnie juz kolejni jechali, ale niestety otrzymali telefon ze too late ... ufff

    Audi TT 3.2 Quattro, rocznik 2007, przelatane 193Kkm, manual (bałem sie DSG - ktore jest o niebo lepsze ale i kosztowniejsze, przy takich przebiegach uzywek wolałem byc spokojniejszy) czarny na zewnatrz (z bliska jakies brokat w lakierze mozna dostrzec), srodek czarny z czerwonymi skorami, ktore w czerwcu beda regenerowane, bo MK2 niestety nie rozpieszcza jakoscia...

    Kilka zdjęc jak wracałem:



    no i dogonilem...



    Po umyciu troszke się zmienila:





    Wydech to zemsta tuningowca ze stodoły...trzeba bedzie zmienic...mam nadzieje ze to same koncowki.

    Niestety nie wchodzi mi do garażu - bedzie trzeba kombinować cos, ale Humi mi podsunal fajny pomysl z kratownica - pomyslimy.


    Ze zmian jakie planuje to jak juz pisalem regeneracja skóry, wymiana kilku startych elementów we wnetrzu, takich jak galka zmiany biegow, przycisk od lusterek. Wypie....nie koncowek wydechu, poprawienie maski bo jest troche krzywo, od strony pasazera jakos tak sie nie uklada - od strony kierowcy wgniecenie, moze ktos sie o cos otarl i tam wyszlo, no bedziemy dzialac.
    To wszystko po powrocie z US...opony na lato, felgi i opony na zime....wymiana wszystkich plynow ustrojowych, zapewne trzeba bedzie rozrzad wymienic i chyba jakieś łańcuchy - jeszcze nie mialem kiedy sie wczytac co trzeba w tym silniku wyminiac...

    Dziekuje za uwage hehe more to come !
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 17-04-2014 o 09:25

  2. #2
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Szybki jesteś z przerejestrowywaniem.
    Bałeś się, że ktoś ją zabierze?
    Wreszcie masz sensowne autto, z sensownym silnikiem ( z mniej sensowną skrzynią ). Mnie się bardzo podoba ( ...końcówki... ).
    Jeśli silnik jest cichy ( nie słychać rozrządu ), to niczego tam nie rób, bo to silnik BUB.

  3. #3
    Awatar ela
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    206
    super Ja bym dorzuciła kryształy

  4. #4
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Nie ma na co czekac zaraz wyjezdzam wiec chcialem zalatwic to jak najszybciej, miala byc inna blacha ale...zajeta wiec zostalo na zwyklej.

    Silnik sensowny, skrzynia - wiem, ale sam Grzesiek wiesz ile moze kosztowac DSG przy 200K...a poza tym - znasz historie ...

    Jak Ci się podobają końcówki to powiedz kiedy masz urodziny to dostaniesz je hehe

    Rozwin prosze info nt rozrzadu - jak to nie slychac? nie wymieniac? moze lepiej dmuchac na zimne i zrobic serwis...

    Cytat Zamieszczone przez ela Zobacz posta
    super Ja bym dorzuciła kryształy
    Ela, ona taka łysa, ze tak mi jej szkoda, ale killka naklejek znalazlem jeszcze w pokoju wiec...a kryształy? moze zamiast tych koncowek wydechu

  5. #5
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Gratuluję zakupu. Przy takim przebiegu to sam bym się bał DSG bo producent daje gwarancję tylko do 200 tys km więc daje to do myślenia. Sporo modów przed tobą. Jak zrobisz wszystkie to będzie miód malina

  6. #6
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Tzn ja DSG juz od ok 70K bym sie bal jak nie ma historii serwisowania. Duzo czytalem i rozmawialem z ludzmi znajomymi z ASO z roznych krajow, potwierdzali to co wlasnie napisalem - potem moze, nie musi, okazac sie ze koszty duze. Bezapelacyjnie automat jest o niebo lepszy, ale mysle ze za jakis czas kupie drugie auto automat.

    Co do modow - raczej kosmetyka, takie pierdółki jak to sie mawia, nic powaznego nie planuje, nie ma sensu raczej, tutaj mody to albo na grubo albo wcale...co? zmienie wydech...co to da? 5KM...

  7. #7
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Urodziny mam 3 maja, więc wiesz.
    Co do rozrządu, to nie martw się historiami z silnikiem AUDI 3.2, który miał ten sam problem, co 2.7 TDI, 3.0 TDI i 4.0 TDI.
    Tam za sprawą wadliwych napinaczy mogło dochodzić do rozciągnięcia łańcuchów rozrządu, czego efektem niejednokrotnie była wymiana całego silnika. Jeśli chcesz znać szczegóły i objawy, to zapraszam do kontaktu.
    Motor VR6 BUB nie ma tych wad konstrukcyjnych.
    Serwis dsg to regularne wymiany oleju, filtra i adaptacja. Zresztą są różne typy / modele dsg - udane i mniej udane.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 17-04-2014 o 10:09

  8. #8
    Awatar PietruchM
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Pojemność
    1.8T
    KM
    1+1
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    501
    Fajna bestia gratulacje, dał byś fotki z wnętrza
    I w końcu prawidłowy kolor

  9. #9
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Urodziny mam 3 maja, więc wiesz.
    Co do rozrządu, to nie martw się historiami z silnikiem AUDI 3.2, który miał ten sam problem, co 2.7 TDI, 3.0 TDI i 4.0 TDI.
    Tam za sprawą wadliwych napinaczy mogło dochodzić do rozciągnięcia łańcuchów rozrządu, czego efektem niejednokrotnie była wymiana całego silnika. Jeśli chcesz znać szczegóły i objawy, to zapraszam do kontaktu.
    Motor VR6 BUB nie ma tych wad konstrukcyjnych.
    Mysle ze po powrocie, bede jechal na poludnie to zajade do was to pogadamy

    3 maja...hmm jak chcesz zapakowane? w rozowy papier czy odrazu w worku na smieci wyslac

    Cytat Zamieszczone przez PietruchM Zobacz posta
    Fajna bestia gratulacje, dał byś fotki z wnętrza
    I w końcu prawidłowy kolor
    dzisiaj postaram sie zrobic jak odkurze i umyje...

    Matti, co do koloru...hmm nie wypowiadam sie hehe, ale to chyba taki sam jak u ciebie. Moze kiedys kupie sobie folie i go obkleje na bialy...niebieski...

  10. #10
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Hubert, przyjeżdżaj, parkować i spać jest gdzie.

  11. #11
    Awatar piotr91
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Ełk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    57
    gratuluję i dzięki za miłe słowo

    zapraszam do Ełku, spotkają się "młoda" i "stara" ^^ albo i ja może odwiedze

  12. #12
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Nie gadaj tylko wpadaj do Wawy w nast tygodniu! jak jezdzisz na roleczkach to w czwartek wieczorem o 20 jest 1 w tym roku nightskating Wawa...

  13. #13

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Hubi_pl, jestem Twoją fanką! Znaczy fanką Twojego auta! Czekam na więcej i liczę że kiedyś dasz mi się nią przejechać

  14. #14
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez Wilczyca Zobacz posta
    Hubi_pl, jestem Twoją fanką!


    Cytat Zamieszczone przez Wilczyca Zobacz posta
    Znaczy fanką Twojego auta!

  15. #15

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Wyszków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2007
    Kolor
    black matt
    Posty
    900
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta

    Co do modow - raczej kosmetyka, takie pierdółki jak to sie mawia, nic powaznego nie planuje, nie ma sensu raczej, tutaj mody to albo na grubo albo wcale...co? zmienie wydech...co to da? 5KM...

    wydech i strojenie mogą dać nawet 2x KM

Podobne wątki

  1. Hubi's TT
    Przez hubi_pl w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 116
    Ostatni post / autor: 17-04-2014, 09:09
  2. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-05-2013, 23:13
  3. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-01-2013, 14:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •