Witam, mam niewielki problem z ustaleniem punktow POI ze stacjami LPG (tak, posiadam ) w ATUOMAPA 1.6.0 mapy 1402 ANDORID.

Z http://www.mylpg.eu/stations/ probralem punkty POI na Niemcy, Francje i Hiszpanie i wgralem na karte SD do folderu AutoMapa/MAPS oraz do MAPS/EUROPA , skonwertowealem je rowniez do .AMP i powtornie wgralem w oba foldery. Niby stacje mam pokazane na mapie lecz mam inny problem.

Gdy patrze na mape Polski i w menu POI ustawie widoczne jedynie stacje LPG to na mapie pojawiaja sie tylko stacje z LPG (I taką ikonką sa oznaczone) a juz poza Polska nie pojawia sie nic. Jesli wlaczone jest pokazywanie stacji paliwowych to mam ich sporo ale nie wiadomo gdzie mozna tankowac LPG a gdzie nie ;/Dodam iz z plikow POI ktore porbralem nawet po zaznaczeniu wszystkich stacji nie wszystkie stacje ktore sa pokazane na stronie z LPG pojawiaja sie w AM - przypuszczam ze wszystkie stacje wyswietlone na mapie Europy sa stacjami zawartymi w samej mapie a nie z plikow ktore wgralem - bo cos robie zle.

Jak to rozwiazac? Czy cos robie zle czy poprostu nie da sie zrobic tego tak jak mam w PL oznaczone stacje z LPG ?

Bardzo bylbym wdzieczny za jakies info. Pozdro