Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 71 z 71

Wątek: Vip

  1. #61

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Zapewniam Cię, że bardzo chętnie wróciłbym do roli zwykłego usera bo od początku jestem tutaj z racji pasji do TT a bycie adminem ma więcej minusów niż plusów. Nieee, ma nawet same minusy i w sumie podziwiam Arttura, że tyle lat wytrzymał jako admin.
    Załącznik 6121

    Ja zostaję bo robi się coraz bardziej zabawnie.

  2. #62

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Załącznik 6122

    Jezus maria, stare chłopy, a jak dzieci

  3. #63

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Podajcie w kilku punktach jasne zasady przydzielania statusu VIP. Tylko nie piszcie że nie ma sensu bo nie ma tu już VIP-ów.

  4. #64
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Ja rozumiem to tak że status został zlikwidowany właśnie z uwagi na to że nie było jasnych zasad jego przyznawania.
    Dlaczego część osób tak drąży temat tego nieszczęsnego VIPa? Skrzynki pozostaną większe bo niby głównie o to chodziło, a co poza tym mieliście z napisu VIP nad avatarem?
    Sam kiedyś miałem pretensje do braku oficjalnych zasad przyznawania VIPa, ale głównie z uwagi na to że część tematów była dostępna tylko dla tych osób, skoro teraz nie ma
    statusu to wszystkie tematy dostępne są dla ogółu i wszystko jest ok. O co jeszcze niektórym chodzi?

  5. #65

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Podajcie w kilku punktach jasne zasady przydzielania statusu VIP. Tylko nie piszcie że nie ma sensu bo nie ma tu już VIP-ów.
    Nie ma chętnych na odpowiedź ale do przycinki w pierwszym rzędzie a może było tak:

    Załącznik 6123

  6. #66
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Nie ma chętnych na odpowiedź ale do przycinki w pierwszym rzędzie a może było tak:

    Załącznik 6123
    Wydaje mi się, że odpowiedziałem Ci, że nie było sprecyzowanych zasad przyznawania tego statusu, ale widzę zajęty jesteś wklejaniem debilnych obrazków zamiast przeczytać ze zrozumieniem jedno, proste zdanie.

  7. #67

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Posługuję się pismem obrazkowym bo jest czytelne dla większości forumowiczów. Jasiel mało mnie obchodzi opinia kogoś kto takowych statusów nie przydzielał. Pytanie było skierowane do Panów ZARZĄDZAJĄCYCH .... Panowie co tak cicho. Powinniście jasno i klarownie wytłumaczyć wszystkim jak wyglądało przydzielanie statusu VIP i z jakimi przywilejami się wiązało.

  8. #68
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Posługuję się pismem obrazkowym bo jest czytelne dla większości forumowiczów. Jasiel mało mnie obchodzi opinia kogoś kto takowych statusów nie przydzielał. Pytanie było skierowane do Panów ZARZĄDZAJĄCYCH .... Panowie co tak cicho. Powinniście jasno i klarownie wytłumaczyć wszystkim jak wyglądało przydzielanie statusu VIP i z jakimi przywilejami się wiązało.
    Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania, "Panów ZARZĄDZAJĄCYCH" wcale nie musi obchodzić pytanie od osoby, która takiego statusu nie otrzymała i ta kwestia jej tak na prawdę nie dotyczy. A pismo obrazkowe jest bardziej zrozumiałe dla debili nie potrafiących czytać, dlatego lepiej żebyś swoje spostrzeżenia, czy pytania, jednak ubierał w słowa bo kierujesz je do ludzi myślących, którzy czytanie i pisanie mają raczej opanowane.
    Gdybyś był dłużej na forum to wiedziałbyś, że zasady nigdy nie były do końca sprecyzowane, a to że istnieje dział VIP nie było żadną tajemnicą.

  9. #69
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Chłopaki, dajcie już sobie spokój. Jak napisał Przemek - podoba się, nie podoba się - decyzja nieodwracalna.

    Jak będzie potrzeba żeby powróciły tematy niejawne typu wstępne ustalanie dużych zlotów czy innych ważnych klubowych rzeczy, gdzie ustala się je w zaufanym gronie to pewnie klasyfikacja "Vip" powróci. Ale wtedy będzie to już dobrze przemyślane, czyli tak zwane jasne zasady honorowania klubowiczów będą jasno określone.

    Każdy info poznał i moim zdaniem ten temat jest do zamknięcia bo wciąż skaczemy sobie do gardeł, a właśnie tego mieliśmy uniknąć.

  10. #70

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Ahaaaa to są jednak równi i równiejsi i motłoch co to krótko na forum. Nie Tobie kolego krajanie decydować czy Zarządzający odpowiedzą czy nie. Myślę że nie potrzebują adwokata w Twojej osobie. Powiem tak jestem tu krótko albo może i bardzo krótko. Od m-ca przyglądam się z boku temu co tu się dzieje. Wniosek jest jeden to forum trzyma bardzo niski poziom, generalnie to jakaś farsa a nie grupa ludzi, których pasją są TT. VIPy, przycinki tematów, wypowiedzi, kto ma server ten ma władzę. To nie tylko moja opinia ale także ludzi związanych z TTkami których tu już nie ma a którzy opowiadali mi o tym co dzieje się na tym forum.
    Ja jednak sobie zostanę no chyba że ktoś zadecyduje inaczej żeby dalej patrzeć na to wszystko z boku - naprawdę polecam, szczególnie w poniedziałki tak na poprawę humoru.





    Dodane przez : Arttur


    Panie Kwinto.

    Ja rozumiem że w nerwach ludzie mogą czasami napisać coś bardziej ostro i dosadnie niż powinni i wypada więc tylko i wyłącznie dla tego że powyższy temat mógł spowodować negatywne emocje wśród osób których on DOTYCZY nie wyciągam konsekwencji dyscyplinarnych .

    Nie znaczy to jednak że każdy który poczuje się z tego powodu ośmielony może sobie wzywać administracje do tablicy i siać niepotrzebny nikomu ferment.
    Twój staż i dorobek na tym forum nie jest adekwatny do roli jaką tutaj usiłujesz grać.
    I nie chodzi tutaj o ''równych i równiejszych'' tylko o podstawowe zasady zdrowego rozsądku i inteligencji społecznej .

    Jako że nikt nie dostał oficjalnej kary to aby było sprawiedliwie nie dostaniesz jej i Ty, potraktuj jednak moje uwagi jako nieoficjalne ostrzeżenie .

    Jeśli tak lubujesz się w piśmie obrazkowym to i ja mam coś dla Ciebie



  11. #71
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    Każdy info poznał i moim zdaniem ten temat jest do zamknięcia bo wciąż skaczemy sobie do gardeł, a właśnie tego mieliśmy uniknąć.



    ....Amen


    Dodane przez : Arttur


    Od dłuższego czasu cisza w temacie więc wnioskuję że kto miał /chciał się wypowiedzieć to to uczynił .
    Dostałem też kilka sugesti na PW że zamknięcie tematu do byłby dobry pomysł .
    Osobiście też jestem tego zdania więc z czystym sumieniem to czynię.


    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Arttur ; 15-04-2014 o 05:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •