Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 71

Wątek: Vip

  1. #31
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Fajnie było być gdzieś VIP-em
    I TT

  2. #32
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Kolesiostwo jednak istnieje chyba Jery jak najbardziej VIPa dalej ma
    Nie ma VIPa, jest błąd w bazie i ma zwykłego użytkownika. Po naprawie bazy będzie miał przywróconą rangę zgodną z jego ilością postów.

  3. #33

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Proszę o wykasowanie mojego konta łącznie ze wszystkimi postami.

  4. #34
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Proszę o wykasowanie mojego konta łącznie ze wszystkimi postami.
    Nie no Krystian proszę Cie ...
    I TT

  5. #35

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    Nie no Krystian proszę Cie ...
    Sory Jambo, decyzja nieodwracalna przy obecnym stanie forum.

  6. #36
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    To już nie forum tylko prywatna warszawska piaskownica,szkoda ,że jeszcze Arturowi Admina nie zabierzecie bo nie z centralnej Polski i piwa z Wami nie pije.
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 13-04-2014 o 14:29

  7. #37
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Jaqob problem tkwi nie w głupim Vip-ie ale w moderatorach.Ostatnimi czasu robicie własną piaskownicę nie pytając nikogo o zdanie.5 osób decyduje za całe forum.Przytoczę akcję z Humidorkiem,prywatnie koledzy,jest i Vip zatwierdzony właśnie tylko przez was,po czasie kłótnie i ban!Jak to mówią kto bogatemu zabroni...
    No cóż... ryba psuje się od głowy... i faktycznie "Wartość człowieka można poznać po jego zachowaniu i sposobie bycia a nie po randze." Dopuki będzie tak, jak napisałeś że ekipa kilku osób będzie się panoszyć, to forum nie będzie "forum użytkowników TT". Ja vipa dostałem bez pytania/uprzedzenia i cieszę się, że poprosiłem o jego zabranie, gdy się zorientowałem w tutejszych układach.

    Chcąc robić porządki, które byłyby szanowane przez ogół należałoby określić kryteria wyboru administratorów i vipów (moderatorów też, ale to rola urzędnicza, nie ranga). Ewentualnie powinno się odbyć głosowanie na adminów i moderatorów, bo w demokracji to obywatele wybierają swoich reprezentantów i urzędników, a nie członkowie rodziny królewskiej rządzą ludem.

    Nie byłem tu jeszcze zarejestrowany gdy tworzone były pierwsze konta Admin i Moderator, być może wtedy był to wybór demokratyczny. Ale już "za moich czasów" Jaqob otrzymał ststus Admina z powodów technicznych, by mógł wykonywać odpowiednie prace na serwerze. Tymczasem teraz kasuje posty, zamyka wątki, daje i odbiera Vipy i jak tu widać reprezentuje dwór...

    Nie oceniam tego, to forum nie jest demokracją, dobrze więc, że już wiosna i można wyłączyć komputer
    Ostatnio edytowane przez humidorek ; 13-04-2014 o 14:40

  8. #38
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Jak tak dalej będzie to życzę wszystkim aby na forum zostało 5 osób.Admini i moderatorzy.Nikt już im nie będzie przeszkadzał.Każdy admin i moderator powinien zostać wyłoniony ankietą a nie mierzony miarą wspólnie wypitego piwa.Dobrze ,że powstał ten wątek,każdy powie co mu leży na serduchu i może w końcu będą zmiany na lepsze.

  9. #39
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    No cóż... ryba psuje się od głowy... i faktycznie "Wartość człowieka można poznać po jego zachowaniu i sposobie bycia a nie po randze." Dopóki będzie tak, jak napisałeś że ekipa kilku osób będzie się panoszyć, to forum nie będzie "forum użytkowników TT". Ja vipa dostałem bez pytania/uprzedzenia i cieszę się, że poprosiłem o jego zabranie, gdy się zorientowałem w tutejszych układach.

    Chcąc robić porządki, które byłyby szanowane przez ogół należałoby określić kryteria wyboru administratorów i vipów (moderatorów też, ale to rola urzędnicza, nie ranga). Ewentualnie powinno się odbyć głosowanie na adminów i moderatorów, bo w demokracji to obywatele wybierają swoich reprezentantów i urzędników, a nie członkowie rodziny królewskiej rządzą ludem.

    Nie byłem tu jeszcze zarejestrowany gdy tworzone były pierwsze konta Admin i Moderator, być może wtedy był to wybór demokratyczny. Ale już "za moich czasów" Jaqob otrzymał ststus Admina z powodów technicznych, by mógł wykonywać odpowiednie prace na serwerze. Tymczasem teraz kasuje posty, wątki, daje i odbiera Vipy i jak tu widać reprezentuje dwór...

    Nie oceniam tego, to forum nie jest demokracją, dobrze więc, że już wiosna i można wyłączyć komputer
    Zapewniam Cię, że bardzo chętnie wróciłbym do roli zwykłego usera bo od początku jestem tutaj z racji pasji do TT a bycie adminem ma więcej minusów niż plusów. Nieee, ma nawet same minusy i w sumie podziwiam Arttura, że tyle lat wytrzymał jako admin.

  10. #40
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Zapewniam Cię, że bardzo chętnie wróciłbym do roli zwykłego usera bo od początku jestem tutaj z racji pasji do TT a bycie adminem ma więcej minusów niż plusów. Nieee, ma nawet same minusy i w sumie podziwiam Arttura, że tyle lat wytrzymał jako admin.
    Skoro wrócił byś do roli "szaraka" to zajmij się koniecznymi sprawami z forum(sprawy techniczne,obsługa itp) a nie wręczaniem banów,vip-ów ,zabieraniem vipów itp.Będziesz miał kilka minusów mniej.

  11. #41
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Hmm spędziłem pół życia na forach internetowych różnorakich i dla mnie akurat ranga ma ogromne znacznie . VIP może nie był najlepszym rozwiązaniem bo jak wiemy nie było do końca jasne na jakich zasadach był on przydzielany, forum nie ma również wbudowanej fukncji "sog" (suma otrzymanych głosów) za pomocne posty, ale myślę, że w demorkatycznym głosowaniu / wyborach bez problemu można wskazać kilkunastu użytkowników, którzy są wyjątkowo pomocni i aktywni. Szkoda, że nie zostają oni wyróżnieni w jakiś sposób za przekazaną wiedzę i poświecają czas na forum czy nawet poza forum jak np. Jerry czy Paweł2005 (to tylko przykład). W taki sposób, aby pierwszy lepszy spamer takiego wyróżnienia zdobyć nie mógł.

    To niby nic, ale jednak motywuje do zdobycia takiej rangi, gdyż świat pełen jest takich "kolekcjonerów". Nie sądzę, aby to wpłyneło negatywnie na działanie forum, jeśli sposób przydzialani takiej rangi byłby jasny, a lista osób posiadających taką rangę byłaby również jawna, a miliony forów internetowych działa na takich zasadach i dobrze jest . Nikt nie będzie robił raczej dymu o coś, co sam może zdobyć wykazujać się wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem.

    Nagła decyzja usunięcia statusu VIP bez odpowiedniego zadoścuczynienia moze być odebrana jako krzwydząca.
    Ostatnio edytowane przez Elor ; 13-04-2014 o 14:51

  12. #42

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Kalisz
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    55
    Przepraszam, że głos zabrałem z nikłą wiedzą w temacie. To też dostałem rykoszetem od ICE i ksolk.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  13. #43

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Jaqob nie pisz w liczbie mnogiej. Postanowiliśmy itp... bardziej widzę POSTANOWIŁEM, ZDECYDOWAŁEM, robię co chce bo kto bogatemu zabroni.

  14. #44
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Hmm spędziłem pół życia na forach internetowych różnorakich i dla mnie akurat ranga ma ogromne znacznie . VIP może nie był najlepszym rozwiązaniem bo jak wiemy nie było do końca jasne na jakich zasadach był on przydzielany, forum nie ma również wbudowanej fukncji "sog" (suma otrzymanych głosów) za pomocne posty, ale myślę, że w demorkatycznym głosowaniu / wyborach bez problemu można wskazać kilkunastu użytkowników, którzy są wyjątkowo pomocni i aktywni. Szkoda, że nie zostają oni wyróżnieni w jakiś sposób za przekazaną wiedzę i poświecają czas na forum czy nawet poza forum jak np. Jerry czy Paweł2005 (to tylko przykład). W taki sposób, aby pierwszy lepszy spamer takiego wyróżnienia zdobyć nie mógł.

    To niby nic, ale jednak motywuje do zdobycia takiej rangi, gdyż świat pełen jest takich "kolekcjonerów". Nie sądzę, aby to wpłyneło negatywnie na działanie forum, jeśli sposób przydzialani takiej rangi byłby jasny, a lista osób posiadających taką rangę byłaby również jawna, a miliony forów internetowych działa na takich zasadach i dobrze jest . Nikt nie będzie robił raczej dymu o coś, co sam może zdobyć wykazujać się wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem.

    Nagła decyzja usunięcia statusu VIP bez odpowiedniego zadoścuczynienia moze być odebrana jako krzwydząca.
    Elor usunięcie Vip to nie porządek,bez podziałów na lepszych i gorszych tylko porządek na najlepszych 5 i resztę hołoty.Wczoraj była sobota i koledzy przy piwku tak stwierdzili,a dziś bez jakiegokolwiek pytania robią po swojemu.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Jaqob nie pisz w liczbie mnogiej. Postanowiliśmy itp... bardziej widzę POSTANOWIŁEM, ZDECYDOWAŁEM, robię co chce bo kto bogatemu zabroni.
    Może nie on sam,on i pewnie jeszcze z dwóch "sąsiadów"Do tego Jaqob piszę ,że to same minusy bycia moderatorem a Vip-y przydziela,zabiera.banuje.Po co się fatygować dodatkową robotą jak to taki minus.Siedzę sobie cichutko z boku i zajmuję się obsługą forum jak tak bardzo wolę być szarym userem a tak właśnie napisał.

  15. #45
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Panowie ale czy jest sens się tak sprzeczać... Forum powstało z zamiłowań do naszych TT, po to żeby rozwiązywać problemy, radzić, pomagać osobą mniej obeznanym. Czy to ma znaczenie Kto kim jest każdy sam wie kto pomaga itd. Jeśli ktoś chce nabijać sobie rangi to niech gra w Call of Duty czy inne tego typu. Do nikogo nie biję, piszę tylko ten jeden post żeby potem nie było że nowy i się wpiernicza między "ważniejszych". Osobiście nie zrezygnuję z tego forum bo dzięki niemu wiem dużo więcej o swoim aucie, a jest tak dzięki Wam. Co za tym idzie forum tworzymy MY. Osoby które zbudowały to forum, veterani to pierwsi miłośnicy naszego auTTa więc posiadają jakąś wiedzę, którą przekazali następnym nowym użytkownikom. Jeśli Ktoś chce odejść z Forum jego decyzja.... na jego miejsce są inni których sam "uczył, poprawiał w postach" To moje zdanie możecie po mnie jechać ale nie odezwę się już w tym temacie bo liczy się ta skarbnica wiedzy i ludzie z pasją do tego auTTa a nie tego typu spory kto ma się wyróżniać. Jeśli Kogoś uraziłem PRZEPRASZAM, ale z czystym sercem mówię że do Nikogo nie biłem.

    Jeśli chodzi o bycie bardziej widocznym... To osoba nowa wchodząca jak i każda inna logująca na forum jeśli jest tym zainteresowana kto jest "ważniejszy" mądrzejszy w sprawie TT wystarczy że popatrzy na liczbę postów bo to samo za siebie mówi, a nie na to co ma nad avatarem.
    Ostatnio edytowane przez oOkillerjezOo ; 13-04-2014 o 15:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •