Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 71

Wątek: Vip

  1. #16

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Kalisz
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    55
    Ominęło mnie to wszystko te waśnie o rangę więc nie wrzucaj mnie do worka jak to określasz "krzykaczy forumowych". Pokazałeś tylko w myśl starej zasady ja nie mam to dlaczego inny ma mieć...

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  2. #17

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Vip nic nie daje. Przynajmniej miałem pojemną skrzynkę, mogłem kasować swój zakichany post jak uważałem go za niestosowny i nic nie wnoszący. By wysłać teraz wiadomość ponad 400 wiadomości musiałem kasować, a lubiłem mieć każdą rozmowę zachowaną.

  3. #18

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Kalisz
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    55
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    i tu właśnie widać po co była ranga,Ty jesteś zwykły krzykacz a ICE w przeciwieństwie do Ciebie nie raz pomógł,a nie o pomoc prosi.
    No i po co mieszasz mnie z błotem? Dlaczego uważasz, że jestem krzykacz bo co bo odezwałem się w temacie i nie stanąłem przeciw adminom? Jestem neutralny w temacie ale stań z boku i przeczytaj jak ICE uderza do moderatorów i adminów o rangę. ..

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  4. #19
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Absolutnie nie mieszam nikogo z błotem i nie tylko ICE uderza do adminów,ja również.Problem w tym ,że Ty nie miałeś Vip-a ani do niego nie byłeś nominowany a najwięcej tu krzyczysz i się udzielasz i chyba Ty to pokazujesz " ja nie mam to dlaczego inny ma mieć..."Tak prawdę mówiąc ledwie się tu pojawiłeś i zainteresował Cię temat który de facto Cie nie dotyczy.Znając życie ledwie się pojawiłeś,za pół roku znikniesz.Vip do niczego mi tu nie potrzebny tak dla informacji ,ale to otwiera nowy wątek postępowania moderatorów.
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 13-04-2014 o 13:33

  5. #20
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    i tu właśnie widać po co była ranga,Ty jesteś zwykły krzykacz a ICE w przeciwieństwie do Ciebie nie raz pomógł,a nie o pomoc prosi.
    Byli ludzie, którzy też się dużo udzielali i nie mieli tej rangi. Generalnie zaczynacie popadać w jakąś lekką paranoję.

    Tak jak już powiedziałem od dzisiaj nie ma już podziału na gorszych i lepszych. Co więcej ranga nie miała na celu tworzyć takiego podziału ale powstał on w waszych głowach. Wartość człowieka można poznać po jego zachowaniu i sposobie bycia a nie po randze.

  6. #21
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Jaqob problem tkwi nie w głupim Vip-ie ale w moderatorach.Ostatnimi czasu robicie własną piaskownicę nie pytając nikogo o zdanie.5 osób decyduje za całe forum.Przytoczę akcję z Humidorkiem,prywatnie koledzy,jest i Vip zatwierdzony właśnie tylko przez was,po czasie kłótnie i ban!Jak to mówią kto bogatemu zabroni...

  7. #22

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Kalisz
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    55
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Absolutnie nie mieszam nikogo z błotem i nie tylko ICE uderza do adminów,ja również.Problem w tym ,że Ty nie miałeś Vip-a ani do niego nie byłeś nominowany a najwięcej tu krzyczysz i się udzielasz i chyba Ty to pokazujesz " ja nie mam to dlaczego inny ma mieć..."Tak prawdę mówiąc ledwie się tu pojawiłeś i zainteresował Cię temat który de facto Cie nie dotyczy.Znając życie ledwie się pojawiłeś,za pół roku znikniesz.Vip do niczego mi tu nie potrzebny tak dla informacji ,ale to otwiera nowy wątek postępowania moderatorów.
    Przeczytaj swój post i odpowiedz sobie sam czy nie mieszasz z błotem. Raptem 1 post napisałem ale już przerobiłeś mnie na krzykacza... wyraziłem swoją opinie na temat posta ICE. Powiedziałem, że jestem neutralny mnie ta ranga jest nie potrzebna i jakoś nie widzę żebym gdzieś stękał o taką rangę. Ledwie się nie pojawilem jakoś pół roku jestem i nie znikłem czyżbym twój stereotyp nadszarpnął? Naprawdę gratuluję jeśli ty od razu urodziłeś się alfą i omegą i pomagałeś od razu. ...

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  8. #23

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Byli ludzie, którzy też się dużo udzielali i nie mieli tej rangi. Generalnie zaczynacie popadać w jakąś lekką paranoję.

    Tak jak już powiedziałem od dzisiaj nie ma już podziału na gorszych i lepszych. Co więcej ranga nie miała na celu tworzyć takiego podziału ale powstał on w waszych głowach. Wartość człowieka można poznać po jego zachowaniu i sposobie bycia a nie po randze.
    Nigdy nie było podziału na gorszych i lepszych. Jest to tylko wymysł chorej wyobraźni kogoś. Po co są statusy nowy, specjalista, kierowca? One same wpadają za stukanie nawet PUSTYCH bezsensownych postów. VIP był dla osób co się odpowiednio wykazywali i udzielali na forum. To ktoś podzielił ich na lepszych i gorszych? ŚMIECH. Tym co się starać nie chciało to najlepiej było coś zrobić by nie było tego statusu. Co do wartości człowieka i zachowania to nie lubię jak ktoś mi wciska jaki ja jestem nie znając mnie na żywo. Tak się zasłaniasz i usprawiedliwiasz wszystko tym tekstem. Nie jestem jak baran który leci za tłumem. Mam własne zdanie i własne JA, a nie szara masa. Która patrzy w wyssane z palna sondaże przed wyborcze opierające się na wąskiej grupie ludzi z Warszawy.

    Ja z forum zwijam manatki na tym kocie i więcej udzielać się nie będę. Bo po co? Zapał i chęć ZNIKŁY po takim potraktowaniu.

    A tekst że Barttek zbierał kasę z forum i za to rozdawał VIPy to ŚMIECH. Trzeba było zrobić zrzutę by zmienić skrypty na form czy coś innego. Lecz i tak była WĄSKA ilość forumowiczów która coś chciała wpłacić. Byli tacy co 5zł dali i pierwsi krzyczeli o VIPa, po czym niebawem z forum znikli bo im się znudziło.

    Jak chcecie z forum robić własną elitarną piaskownicę która decyduje za każdego to ja z tej piaskowniki wysiadam pobawię się w innej.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 13-04-2014 o 13:55

  9. #24
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Naprawdę wasz lament jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że ta decyzja była słuszna i szkoda, że tak późną ją podjęliśmy.

    VIP był dawno temu jak wspomniałeś za kasę. Ktoś wpłacił 5zł i był VIPem. Ta ranga została stworzona tylko po to aby zmotywować userów do zrzutki na serwer bo o ile krzyczeć to lubi każdy to już zrzucić się na forum to nie tak bardzo Od ponad 2 lat forum stoi na moich serwerach, które miesiąc w miesiąc opłacam i nie ma potrzeby zrzutek. Ranga powodowała więcej złego niż dobrego co więcej jak widać niektórym w głowach lekko "zmieniła" dlatego drugi raz już nie popełnimy tego błędu.

    Jak ktoś jest miłośnikiem TT to zostanie na forum. Takie jest moje zdanie.

  10. #25
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez FranciszekDolas Zobacz posta
    Przeczytaj swój post i odpowiedz sobie sam czy nie mieszasz z błotem. Raptem 1 post napisałem ale już przerobiłeś mnie na krzykacza... wyraziłem swoją opinie na temat posta ICE. Powiedziałem, że jestem neutralny mnie ta ranga jest nie potrzebna i jakoś nie widzę żebym gdzieś stękał o taką rangę. Ledwie się nie pojawilem jakoś pół roku jestem i nie znikłem czyżbym twój stereotyp nadszarpnął? Naprawdę gratuluję jeśli ty od razu urodziłeś się alfą i omegą i pomagałeś od razu. ...

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    a co w tym momencie robisz?nie widzisz ,że Twoje posty nijak pasują do tego tematu?to tak jak byś udzielał się która droga w moim mieście ma być jednokierunkowa a w życiu w mojej dziurze nie byłeś.Robisz szum w temacie całkowicie omijającym Ciebie.Masz coś z polityka.
    Jaqob skutecznie omijasz moje posty co do moderatorów.Robicie co chcecie,wasze ustalenia chyba są przy wspólnym piwku i wisi Wam co inni na to.
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 13-04-2014 o 14:01

  11. #26

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Naprawdę wasz lament jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że ta decyzja była słuszna i szkoda, że tak późną ją podjęliśmy.

    VIP był dawno temu jak wspomniałeś za kasę. Ktoś wpłacił 5zł i był VIPem. Ta ranga została stworzona tylko po to aby zmotywować userów do zrzutki na serwer bo o ile krzyczeć to lubi każdy to już zrzucić się na forum to nie tak bardzo Od ponad 2 lat forum stoi na moich serwerach, które miesiąc w miesiąc opłacam i nie ma potrzeby zrzutek. Ranga powodowała więcej złego niż dobrego co więcej jak widać niektórym w głowach lekko "zmieniła" dlatego drugi raz już nie popełnimy tego błędu.

    Jak ktoś jest miłośnikiem TT to zostanie na forum. Takie jest moje zdanie.
    I teraz dzieje się to o co ciskałem się 2 - 3 lata temu. Kochany Jaqob że utrzymuje forum przejmie decyzyjną rolę i będzie wprowadzać swoje zasady. Forum jego. Pamiętam jak mi mówiłeś, że nie masz zamiaru się udzielać tylko z racji sympatii utrzymujesz serwer ba potem nawet range sobie odebrałeś po czym szybko do Admina wskoczyłeś. Ostatnio widzę, że tylko Ty wydajesz polecenia na forum.

    Mam nadzieje, że część użytkowników pamięta tą całą awanturę na czacie i w tematach.

    Co do pierwszego zdania "Naprawdę wasz lament jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że ta decyzja była słuszna i szkoda, że tak późną ją podjęliśmy."

    Oj jak ja przepraszam bardzo, że naskoczyłem. Jestem na poziomie proszę przywrócisz mi VIPa? Wiem, że nie bo każde tłumaczenie jest dobre z Twojego punktu widzenia i celów jakie chciałeś osiągnąć. Bajeruj innych.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 13-04-2014 o 15:52

  12. #27

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Kalisz
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    55
    Zupełnie nic kolego. Przypomnij mi czy forum jest dla wszystkich czy dla ciebie? Bo jak na razie pokazujesz, że potrafisz wyżyć się na kimś zmieszać go z błotem bo wypowiedział się na ogólnodostępnym forum jak i w temacie dostępnym dla wszystkich użytkowników. Szanujesz wolność słowa czy przyjmujesz metody Putina? Wywód z droga trochę ci nie wyszedł popracuj jeszcze. ..

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  13. #28
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Franciszekdolas Chłopie czy Ty widzisz o czym tu jest rozmowa?nie o Tobie więc skończ i daj ludziom załatwić sprawę Vip,moderatorów itp a Ty z swoim zapałem uciekaj do działu warsztat bo tam się bardziej ludziom przyda.

  14. #29
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    I teraz dzieje się to o co ciskałem się 2 - 3 lata temu. Kochany Jaqob że utrzymuje forum przejmie decyzyjną rolę i będzie wprowadzać swoje zasady. Forum jego. Pamiętam jak mi mówiłeś, że nie masz zamiaru się udzielać tylko z racji sympatii utrzymujesz serwer ba potem nawet range sobie odebrałeś po czym szybko do Admina wspoczyłeś. Ostatnio widzę, że tylko Ty wydajesz polecenia na forum.

    Mam nadzieje, że część użytkowników pamięta tą całą awanturę na czacie i w tematach.

    Co do pierwszego zdania "Naprawdę wasz lament jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że ta decyzja była słuszna i szkoda, że tak późną ją podjęliśmy."

    Oj jak ja przepraszam bardzo, że naskoczyłem. Jestem na poziomie proszę przywrócisz mi VIPa? Wiem, że nie bo każde tłumaczenie jest dobre z Twojego punktu widzenia i celów jakie chciałeś osiągnąć. Bajeruj innych.
    Wiesz, na forum jest bardzo dużo osób do których mam ogromny szacunek i żadna ranga nie była nigdy dla mnie wyznacznikiem. Tak jak już wcześniej napisałem, człowieka poznaje się po jego zachowaniu a nie jego "masce". Świadectwo o samym sobie dajecie własnym zachowaniem i żaden VIP was nie zasłaniał.

  15. #30

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Typowy polityk. Gada o wszystkim i o niczym. Czytać tego się nie chce. Czekam na odpowiedź Arttura i reszty.

    Jerry nadal ma vipa

    Załącznik 6096

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •