Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
Hmm spędziłem pół życia na forach internetowych różnorakich i dla mnie akurat ranga ma ogromne znacznie . VIP może nie był najlepszym rozwiązaniem bo jak wiemy nie było do końca jasne na jakich zasadach był on przydzielany, forum nie ma również wbudowanej fukncji "sog" (suma otrzymanych głosów) za pomocne posty, ale myślę, że w demorkatycznym głosowaniu / wyborach bez problemu można wskazać kilkunastu użytkowników, którzy są wyjątkowo pomocni i aktywni. Szkoda, że nie zostają oni wyróżnieni w jakiś sposób za przekazaną wiedzę i poświecają czas na forum czy nawet poza forum jak np. Jerry czy Paweł2005 (to tylko przykład). W taki sposób, aby pierwszy lepszy spamer takiego wyróżnienia zdobyć nie mógł.

To niby nic, ale jednak motywuje do zdobycia takiej rangi, gdyż świat pełen jest takich "kolekcjonerów". Nie sądzę, aby to wpłyneło negatywnie na działanie forum, jeśli sposób przydzialani takiej rangi byłby jasny, a lista osób posiadających taką rangę byłaby również jawna, a miliony forów internetowych działa na takich zasadach i dobrze jest . Nikt nie będzie robił raczej dymu o coś, co sam może zdobyć wykazujać się wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem.

Nagła decyzja usunięcia statusu VIP bez odpowiedniego zadoścuczynienia moze być odebrana jako krzwydząca.
Elor usunięcie Vip to nie porządek,bez podziałów na lepszych i gorszych tylko porządek na najlepszych 5 i resztę hołoty.Wczoraj była sobota i koledzy przy piwku tak stwierdzili,a dziś bez jakiegokolwiek pytania robią po swojemu.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
Jaqob nie pisz w liczbie mnogiej. Postanowiliśmy itp... bardziej widzę POSTANOWIŁEM, ZDECYDOWAŁEM, robię co chce bo kto bogatemu zabroni.
Może nie on sam,on i pewnie jeszcze z dwóch "sąsiadów"Do tego Jaqob piszę ,że to same minusy bycia moderatorem a Vip-y przydziela,zabiera.banuje.Po co się fatygować dodatkową robotą jak to taki minus.Siedzę sobie cichutko z boku i zajmuję się obsługą forum jak tak bardzo wolę być szarym userem a tak właśnie napisał.