Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
I teraz dzieje się to o co ciskałem się 2 - 3 lata temu. Kochany Jaqob że utrzymuje forum przejmie decyzyjną rolę i będzie wprowadzać swoje zasady. Forum jego. Pamiętam jak mi mówiłeś, że nie masz zamiaru się udzielać tylko z racji sympatii utrzymujesz serwer ba potem nawet range sobie odebrałeś po czym szybko do Admina wspoczyłeś. Ostatnio widzę, że tylko Ty wydajesz polecenia na forum.

Mam nadzieje, że część użytkowników pamięta tą całą awanturę na czacie i w tematach.

Co do pierwszego zdania "Naprawdę wasz lament jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że ta decyzja była słuszna i szkoda, że tak późną ją podjęliśmy."

Oj jak ja przepraszam bardzo, że naskoczyłem. Jestem na poziomie proszę przywrócisz mi VIPa? Wiem, że nie bo każde tłumaczenie jest dobre z Twojego punktu widzenia i celów jakie chciałeś osiągnąć. Bajeruj innych.
Wiesz, na forum jest bardzo dużo osób do których mam ogromny szacunek i żadna ranga nie była nigdy dla mnie wyznacznikiem. Tak jak już wcześniej napisałem, człowieka poznaje się po jego zachowaniu a nie jego "masce". Świadectwo o samym sobie dajecie własnym zachowaniem i żaden VIP was nie zasłaniał.