Pokaż wyniki od 1 do 15 z 71

Wątek: Vip

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Byli ludzie, którzy też się dużo udzielali i nie mieli tej rangi. Generalnie zaczynacie popadać w jakąś lekką paranoję.

    Tak jak już powiedziałem od dzisiaj nie ma już podziału na gorszych i lepszych. Co więcej ranga nie miała na celu tworzyć takiego podziału ale powstał on w waszych głowach. Wartość człowieka można poznać po jego zachowaniu i sposobie bycia a nie po randze.
    Nigdy nie było podziału na gorszych i lepszych. Jest to tylko wymysł chorej wyobraźni kogoś. Po co są statusy nowy, specjalista, kierowca? One same wpadają za stukanie nawet PUSTYCH bezsensownych postów. VIP był dla osób co się odpowiednio wykazywali i udzielali na forum. To ktoś podzielił ich na lepszych i gorszych? ŚMIECH. Tym co się starać nie chciało to najlepiej było coś zrobić by nie było tego statusu. Co do wartości człowieka i zachowania to nie lubię jak ktoś mi wciska jaki ja jestem nie znając mnie na żywo. Tak się zasłaniasz i usprawiedliwiasz wszystko tym tekstem. Nie jestem jak baran który leci za tłumem. Mam własne zdanie i własne JA, a nie szara masa. Która patrzy w wyssane z palna sondaże przed wyborcze opierające się na wąskiej grupie ludzi z Warszawy.

    Ja z forum zwijam manatki na tym kocie i więcej udzielać się nie będę. Bo po co? Zapał i chęć ZNIKŁY po takim potraktowaniu.

    A tekst że Barttek zbierał kasę z forum i za to rozdawał VIPy to ŚMIECH. Trzeba było zrobić zrzutę by zmienić skrypty na form czy coś innego. Lecz i tak była WĄSKA ilość forumowiczów która coś chciała wpłacić. Byli tacy co 5zł dali i pierwsi krzyczeli o VIPa, po czym niebawem z forum znikli bo im się znudziło.

    Jak chcecie z forum robić własną elitarną piaskownicę która decyduje za każdego to ja z tej piaskowniki wysiadam pobawię się w innej.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 13-04-2014 o 13:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •