Ahaaaa to są jednak równi i równiejsi i motłoch co to krótko na forum. Nie Tobie kolego krajanie decydować czy Zarządzający odpowiedzą czy nie. Myślę że nie potrzebują adwokata w Twojej osobie. Powiem tak jestem tu krótko albo może i bardzo krótko. Od m-ca przyglądam się z boku temu co tu się dzieje. Wniosek jest jeden to forum trzyma bardzo niski poziom, generalnie to jakaś farsa a nie grupa ludzi, których pasją są TT. VIPy, przycinki tematów, wypowiedzi, kto ma server ten ma władzę. To nie tylko moja opinia ale także ludzi związanych z TTkami których tu już nie ma a którzy opowiadali mi o tym co dzieje się na tym forum.
Ja jednak sobie zostanę no chyba że ktoś zadecyduje inaczej żeby dalej patrzeć na to wszystko z boku - naprawdę polecam, szczególnie w poniedziałki tak na poprawę humoru.





Dodane przez : Arttur


Panie Kwinto.

Ja rozumiem że w nerwach ludzie mogą czasami napisać coś bardziej ostro i dosadnie niż powinni i wypada więc tylko i wyłącznie dla tego że powyższy temat mógł spowodować negatywne emocje wśród osób których on DOTYCZY nie wyciągam konsekwencji dyscyplinarnych .

Nie znaczy to jednak że każdy który poczuje się z tego powodu ośmielony może sobie wzywać administracje do tablicy i siać niepotrzebny nikomu ferment.
Twój staż i dorobek na tym forum nie jest adekwatny do roli jaką tutaj usiłujesz grać.
I nie chodzi tutaj o ''równych i równiejszych'' tylko o podstawowe zasady zdrowego rozsądku i inteligencji społecznej .

Jako że nikt nie dostał oficjalnej kary to aby było sprawiedliwie nie dostaniesz jej i Ty, potraktuj jednak moje uwagi jako nieoficjalne ostrzeżenie .

Jeśli tak lubujesz się w piśmie obrazkowym to i ja mam coś dla Ciebie