Ehh być może jestem staroświecki ale gawno obchodzi mnie ranga na forum, tak jak liczba like'ów czy znajomych na fb. Jak dla mnie może w ogóle nie być liczby postów czy jakichkolwiek rang. Moim zdaniem to nie jest esencja na tym forum. Ja może nie mam dużo postów ale bezinteresownie pomogłem już wielu osobom na tym forum i nie oczekuję żadnych rang czy innych nagród. Myślę że byłem na 70% zlotów które były organizowane w Wawie a kilka nawet ja zaproponowałem na samym początku. Sprzedaję pierścienie ale praktycznie nic na tym nie zarabiam tylko umożliwiam ludziom fajny mod. Sam chciałem mieć wskaźnik w wencie ale cena za jeden pierścień wycięty na CNC była stanowczo za wysoka i dopiero przy 20 zaczęło być znośnie. Lepiej - jak pierścieni zabrakło a userzy nadal się zgłaszali to postanowiłem znowu założyć swoje pieniądze żeby zamówić drugą partię. Mimo to jakoś nie czułem się gorszy lepszy czy inny bo nie miałem rangi VIP.

Dla mnie forum służy wymianie informacji, prezentowaniu własnych TT i modów czy umawianie na lokalne czy ogólnopolskie zloty. Płakanie że ktoś odebrał/nie dostał takiej czy innej rangi jest niepoważne