Pokaż wyniki od 1 do 15 z 71

Wątek: Vip

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #19
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Panowie ale czy jest sens się tak sprzeczać... Forum powstało z zamiłowań do naszych TT, po to żeby rozwiązywać problemy, radzić, pomagać osobą mniej obeznanym. Czy to ma znaczenie Kto kim jest każdy sam wie kto pomaga itd. Jeśli ktoś chce nabijać sobie rangi to niech gra w Call of Duty czy inne tego typu. Do nikogo nie biję, piszę tylko ten jeden post żeby potem nie było że nowy i się wpiernicza między "ważniejszych". Osobiście nie zrezygnuję z tego forum bo dzięki niemu wiem dużo więcej o swoim aucie, a jest tak dzięki Wam. Co za tym idzie forum tworzymy MY. Osoby które zbudowały to forum, veterani to pierwsi miłośnicy naszego auTTa więc posiadają jakąś wiedzę, którą przekazali następnym nowym użytkownikom. Jeśli Ktoś chce odejść z Forum jego decyzja.... na jego miejsce są inni których sam "uczył, poprawiał w postach" To moje zdanie możecie po mnie jechać ale nie odezwę się już w tym temacie bo liczy się ta skarbnica wiedzy i ludzie z pasją do tego auTTa a nie tego typu spory kto ma się wyróżniać. Jeśli Kogoś uraziłem PRZEPRASZAM, ale z czystym sercem mówię że do Nikogo nie biłem.

    Jeśli chodzi o bycie bardziej widocznym... To osoba nowa wchodząca jak i każda inna logująca na forum jeśli jest tym zainteresowana kto jest "ważniejszy" mądrzejszy w sprawie TT wystarczy że popatrzy na liczbę postów bo to samo za siebie mówi, a nie na to co ma nad avatarem.
    Ostatnio edytowane przez oOkillerjezOo ; 13-04-2014 o 15:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •