Witam wszystkich użytkowników i nie tylko

No i nareszcie spełniają się moje marzenia, o tym by móc powiedzieć też jestem właścicielem tego pięknego autka. Rozpoczynam swoją przygodę z Audi TT. A na początek podziękowania dla użytkownika Limbo za wczorajszy dzień. Tak tak, to właśnie ja stałem się właścicielem samochodu od niego, pewnie narazie spotkam się z pewnymi negatywnymi komentarzami w sprawie wyglądu auttka, ale wszystko przede mną. Jestem dopiero na początku tej drogi, która rozpoczęła się wczoraj. Dla kompletnego laika, który nie miał do czynienia z takim silnikiem - wczorajsza trasa Legnica-Wrocław (A4) i mina większości mijanych kierowców bezcenna. W szczególności z naprawdę mocniejszymi samochodami. Bardzo się cieszę, że dane mi jest pisać na forum i mam nadzieję, że będę mógł liczyć na waszą pomoc w sprawie zmian jakie trzeba przeprowadzić w autku.

Wrzucam kilka zdjęć z wczorajszej trasy już na śląsku czyli "u nos" i serdecznie pozdrawiam

Załącznik 6088Załącznik 6089Załącznik 6090Załącznik 6091Załącznik 6092Załącznik 6093