Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: TT 180 vs VW Polo 0,0001 kill-a

  1. #1
    Awatar molendez
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    York/Siemianowice Slaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    368

    TT 180 vs VW Polo 0,0001 kill-a

    Siema, dzisiaj wieczorkiem pojechalem zatankowac , i tak jakos pomykajac zauwazylem wlanczajaca sie do ruchu zielone vw polo, full gleba, biale oz-racing , duzy glosny komin. Bardzo szybko siadla mi na zderzak. Pomyslalem zobaczymy co tam ma pod maska???, za 300m hull rd. zamienia sie w droge dwu pasmowa na ok 1km dlugosci, wiec zjechalem na lewy pas(wolniejszy anglia) i sie zaczelo i sie skonczylo po za fajnym wygladem i irytujacym glosnym wydechem, to raczej reszta polo to seria, poprostu zniknol z tylu nawet sie nie musialem starac wiec raczej to 0.0001 kill-a o ile to nawet sie kfalifikuje na kill-a Tak sie zastanawiam czy wy tez zauwazyliscie czy to tylko moja paranoja, ale jak ktos widzi TT to odrazu ma ochote sie scigac, no moze pokazac ze jego samochod jest szybszy jak mialem A6 to raczej rzadko ktos szybko startowal ze mna spod swiatel a teraz wiekszosc, nie wazne jaki samochod ???

  2. #2
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Nie wiem ile czasu masz TT,ale nasze auta to nie wyścigówy,jeszcze nie raz Cię zaskoczy niepozorny malec ,albo szybszy diesel,tym bardziej 180Km.Czasem po prostu ktoś da Ci po dupie za fryzjerskie auto,więc takie polo może narobić nam wstydu ,ale widać to "Twoje" było raczej z odpustu.Nie gratuluje bo chyba nie ma potrzeby....

  3. #3
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez molendez Zobacz posta
    Tak sie zastanawiam czy wy tez zauwazyliscie czy to tylko moja paranoja, ale jak ktos widzi TT to odrazu ma ochote sie scigac, no moze pokazac ze jego samochod jest szybszy jak mialem A6 to raczej rzadko ktos szybko startowal ze mna spod swiatel a teraz wiekszosc, nie wazne jaki samochod ???

    TT ma bardzo usportowiony wygląd i ludzie którzy lubią się ścigać po prostu częściej dochodzą do wniosku że podejmiesz wyzwanie skoro siedzisz w takim aucie .
    A6 to po prostu limuzyna i nikt nie kojarzy takich aut z wyścigami czy jakąkolwiek sportową jazdą .

    Bywam zaczepiany na ulicach i autostradach ale od bardzo dawna to ja jestem tym który zaskakuje i sprawia niespodzianki innym kierowcom







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #4
    Awatar molendez
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    York/Siemianowice Slaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    368
    Siemka szybkie sprostowanie mojego posta, dokladnie chodzilo mi w nim o to co zaznaczyl ARTTUR a nie o ta sytuacje z polo.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-03-2017, 11:17
  2. Kill TT vs BMW 540i i inne ...
    Przez DNN w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-06-2014, 22:21
  3. Polo 1.4 - nierówna praca
    Przez Blerx w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-07-2012, 09:48
  4. kill on street
    Przez Maru w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-07-2010, 15:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •