Strona 27 z 30 PierwszyPierwszy ... 172526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 405 z 440

Wątek: oOkillerjezOo i jego TeTi w końcu :)

  1. #391
    Awatar vixen03
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    387
    Cytat Zamieszczone przez Farseer Zobacz posta
    Killer, widzę, że masz pokrywę pomalowaną. Czy zabrałeś ją wcześniej na piaskowanie? Bo dzwoniłem do jakiegoś zakładu w zeszłym roku i mi właściciel poinformował, że piaskowanie prowadzi do tego, że małe kawałki piasku zawsze gdzieś ulęgną a potem do komory wpadają i robią... niezłą miazgę. Czy masz jakąś radę? Dzięki!

    P.S. ta komora nadaje się do galerii sztuki.
    Tak tez slyszalem o tym i widzialem, rozchodzi sie o to ze od srodka jest taka blaszka i trzeba ja odnitowac bo pod nia wbija sie piasek i z czasem on wypada, dlatego pan Ci odmowil piaskowania, i uklon dla niego ze wie o takim czyms i ostrzegł

    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  2. #392
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    Praca wre... Będzie troszkę zmian w komorze w chwili obecnej stawiam na szczegóły i detala. Za jakiś czas więcej zdjęć bo jak narazie dużo części w domu nad którymi trwają prace
    Załącznik 15615
    Załącznik 15616
    Gdzie kupiles ta folie teroizolacyjna co jest obklejona gruszka rury? ( ten tłumik szumów )?
    Poza tym całkiem estetycznie to wszystko wygląda

  3. #393
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    W fmic o ile pamiętam. Przez zimę zbieram części żeby na wiosnę ruszyć z tematem temu też nie do końca czasem pamiętam z kad coś jest za metr płaciłem chyba 35zl, taśma rewelacja tylko żeby to było równo trzeba się napocić bo łatwo się mnie a na łukach owijanego elementu to jest dramat...

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez vixen03 Zobacz posta
    Tak tez slyszalem o tym i widzialem, rozchodzi sie o to ze od srodka jest taka blaszka i trzeba ja odnitowac bo pod nia wbija sie piasek i z czasem on wypada, dlatego pan Ci odmowil piaskowania, i uklon dla niego ze wie o takim czyms i ostrzegł

    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

    Masz rację ale np u mnie koło domu jest firma która zajmuje się piaskowaniem małych elementów i rozmawiałem z nimi jak z tym jest. Temat jest bez problemu do ogarnięcia mianowicie biorą większy element blachy przewiercaja 6 otworów tak jak jest w pokrywie, skręcają ją z blacha natomiast nypel jest zabezpieczony przed piaskowaniem. Usługa jest droga z racji tej blachy.... I napewno bym tak zrobił ale ze była zima miałem czas sam to ogarnolem potem tylko zaniosłem do malowania.

  4. #394
    Awatar Farseer
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Pruszków/Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    271
    Cytat Zamieszczone przez vixen03 Zobacz posta
    Tak tez slyszalem o tym i widzialem, rozchodzi sie o to ze od srodka jest taka blaszka i trzeba ja odnitowac bo pod nia wbija sie piasek i z czasem on wypada, dlatego pan Ci odmowil piaskowania, i uklon dla niego ze wie o takim czyms i ostrzegł

    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
    To prawda, szczerze powiedziawszy to mi koleś silnik uratował, bo wtedy bardzo chciałem wypolerować pokrywę na błysk i dzwoniłem po różnych zakładach, ale tylko on telefon odebrał.

    A czy wiesz czy trzeba tę blaszkę z powrotem założyć? Bo wyjąć potrafię, ale gorzej z ponownym założeniem.

    Dzięki. I jak to zawsze jest, po tym jak napisałem komentarz to natknąłem się na jeden temat tutaj gdzie to było rozwinięte i Pawel wrzucił zdjęcie syfu, które wypadło właśnie z pod tej blaszki.

    Killer, dzięki, gratuluje wytrwałości, musiało to być sporo szlifowania aż już pewnie miałeś dosyć patrzenia na tą pokrywę. Ja to chcialbym kiedyś tak na totalny błysk wypolerować, to by dopiero było... zroibiłem tyak z przepustnicą i efekt jest świetny, ale wiadomo, przepustnica jest mniejsza niż pokrywa.

  5. #395
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Szczerze nawet o tym nie myślałem haha miałem całą zimę więc dłubałem i dłubałem Jesli bd potrzebował z czym kolwiek pomoc albo jakieś pytania pisz śmiało jeśli bd potrafił chętnie pomogę

  6. #396
    Awatar vixen03
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    387
    Cytat Zamieszczone przez Farseer Zobacz posta
    To prawda, szczerze powiedziawszy to mi koleś silnik uratował, bo wtedy bardzo chciałem wypolerować pokrywę na błysk i dzwoniłem po różnych zakładach, ale tylko on telefon odebrał.

    A czy wiesz czy trzeba tę blaszkę z powrotem założyć? Bo wyjąć potrafię, ale gorzej z ponownym założeniem.

    Dzięki. I jak to zawsze jest, po tym jak napisałem komentarz to natknąłem się na jeden temat tutaj gdzie to było rozwinięte i Pawel wrzucił zdjęcie syfu, które wypadło właśnie z pod tej blaszki.

    Killer, dzięki, gratuluje wytrwałości, musiało to być sporo szlifowania aż już pewnie miałeś dosyć patrzenia na tą pokrywę. Ja to chcialbym kiedyś tak na totalny błysk wypolerować, to by dopiero było... zroibiłem tyak z przepustnicą i efekt jest świetny, ale wiadomo, przepustnica jest mniejsza niż pokrywa.
    Kurcze nie pamietam, ale właśnie chyba Paweł cos dodawał o tej blaszcze i chyba też upominal kogoś kto mial piaskowana pokrywe, myślę ze jak napiszesz do pawla czy można jej nie zakładać potem to Ci odpowie na to pytanie, wydaje mi sie ze nie jest ona potrzebna

    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  7. #397
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Ostatnio edytowane przez oOkillerjezOo ; 28-04-2020 o 14:49

  8. #398
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Są i tylne przewody hamulcowe. Pytanie do Was montować czy zabezpieczać czymś żeby nie korodowaly?
    IMG_20200508_110029_1024x1365.jpg

  9. #399
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Jak robisz to fachowo, a wszystko na to wskazuje, to zadbaj, by przewody nie korodowały.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  10. #400
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953

  11. #401
    Awatar hiszpan995
    Dołączył
    Apr 2020
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    niebieski
    Posty
    40
    Fajnie, że dbasz o szczegóły. Patrząc u Ciebie pod maską stwierdzam, że chyba będę musiał zmienić jednak te przewody od OCT (doradca ze sklepu internetowego zaniepokoił mnie, że są sztywne i mogę ich tak nie dogiąć, a jednak )
    Jakiś namiar masz na te "skrzydełka" zderzaka ?

  12. #402
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Moje rury 20mm są zamawiane z USA bo u nas nie ma tych rur flex w oplocie, można je praktycznie zawiązać bez zagiec Jesli pytasz o skrzydełka tylnego zderzaka dostaniesz je w sklepie mtuning o różnej długości.
    A miedzyczasie pochwale się plastikami które zostały zregenerowane dodam że nie opalarka ani bezbarwnymi itp Efekt na razie testuje na tym 1 elemencie czyli myłem chemia zostawiłem cały dzień na słońcu w ogrodzie czyściłem szczotka i jak narazie po tygodniu mogę stwierdzić że efekt na stałe
    IMG_20200517_203155_1024x1365.jpg
    IMG_20200517_203213_1024x1365.jpg

  13. #403
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    co to za patent?

  14. #404
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Poszła PW

  15. #405
    Awatar vixen03
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    387
    Srodek do regenarcji skory

    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Biała TeTi kuta na cztery łapy :P
    Przez Emilio w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-07-2016, 11:43
  2. MK1 [8N] No to w końcu witam Wszystkich
    Przez Kanapa w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-06-2016, 19:07
  3. Moja TT 1.8 - w koncu udalo sie znalezc ;)
    Przez numberOne w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27-05-2014, 20:29
  4. w koncu logi :)))
    Przez michu w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 21:29
  5. Nowy filtr w koncu zamontowany
    Przez Arttur w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13-01-2008, 06:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •